PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birçok lapissiz sunucunun halinide gördük

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
p9 diyorsunuzda adam onu almak için para biriktiriyor ve 100TL ödüyor ve sonucunda ona bir şey vermemiz gerekiyor ayrıca serverin kirasını oyuncular değil VIPler ödüyor!!!

Sadece onlarda edit olmasın sizdede edit olsun diye /warp edit 'e bazı eşyalar ekledik gidip bakabilirsiniz!

thefatboy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
p9 diyorsunuzda adam onu almak için para biriktiriyor ve 100TL ödüyor ve sonucunda ona bir şey vermemiz gerekiyor ayrıca serverin kirasını oyuncular değil VIPler ödüyor!!!

Sadece onlarda edit olmasın sizdede edit olsun diye /warp edit 'e bazı eşyalar ekledik gidip bakabilirsiniz!

Kendi serverinin kirasını ödeyemeyen yöneticilerle dolu bir severde oynamak garip olsa gerek. ve bir serverda oyuncu değil vip istiyorsanız oyuncuları atmanızı öneririm bakalım o zaman kirası ödenecek bir server kalıyor mu?

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi serverinin kirasını ödeyemeyen yöneticilerle dolu bir severde oynamak garip olsa gerek. ve bir serverda oyuncu değil vip istiyorsanız oyuncuları atmanızı öneririm bakalım o zaman kirası ödenecek bir server kalıyor mu?
siz olayı çok yanlış anlamışsınız ben kiramı ödeyemiyorum demedim fazlasıyla kazanıyorum ve ödüyorum fakat edit yapmam sizi niye bu kadar rahatsız etti madem bu kadar rahatsız oldunuz o zaman oynamak istemiyorum dersiniz ve konumu baltalamazsınız!

thefatboy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sadece zaman kaybını önlemek istemiştim server arayan arkadaşlar için

zirtomuzo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

100tl olmak zorunda degil dostum para kazanmak icin oyle yapmıssınızda viplerle oyuncu ucurum farkı olmasa daha cok vip satarsın ve daha cok kazanırsın 100tl kolay bulamıyor ınsanlar vip alanların yas kıtlesı de bellı yanı kımse kımseyı kandırmasın ! sonra gelıp bızım gıbı emekcılere tek atıyor artıslık yapıyor 10 yasında cocuklar

KISACA PAY2WİN SERVER UZAK KALIN !!

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum konumu kötülemekten başka yaptığınız bir şey yok anlaşılan beğenmemişsiniz fakat sırf kötülemek için yorum yapıyorsunuz değindiğiniz tek nokta var oda vipler sanki biz her şey vipler için yapıyoruz gibi bir durum ortaya çıktı SERVERE GİRMEYİN demişsin açıkçası anlıyorum senide her konuda yorumun olsun istiyorsun fakat bunu yapma beğenmediysen almazsın isteyen vip alır isteyen almaz istediğim vipye istediğim fiyatı koymak benim hakkım bu seni alakadar etmez!

SERVERDAN UZAK KALIN demişsin ya seninde bir serverin var bizim serverdan soğutmak istiyorsun yada başka bir şey fakat tek yaptığın şey konumu kötülemek lütfen daha mesaj atma!

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kızınca çok tatlı oluyorsun canım sjsjsjsjj :D

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kızınca çok tatlı oluyorsun canım sjsjsjsjj :D
:D ayıptır la :D[DOUBLEPOST=1434460072,1434459941][/DOUBLEPOST]Server açılmıştır Çökme sorunları tamamen kalkmıştır![DOUBLEPOST=1434581439][/DOUBLEPOST]

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ramazan fırsatlarını sakın kaçırmayın!
VIP FIYATLARI
VIP = 10 TL | 2 AY (Moblil) | 3 AY (PayPal)
HighVIP
= 20 TL | 2 AY (Mobil) | 3 AY (PayPal)
UltimateVIP
= 30 TL | 2 AY (Mobil) | 3 AY (PayPal)
PlatinumVIP
= 40 TL | 2 AY (Mobil) | 3 AY (PayPal)
StrongVIP =
50 TL | 2 AY (Mobil) | 3 AY (PayPal)
BetaVIP
= 100 TL | 2 AY (Mobil) | 3 AY (PayPal)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
[DOUBLEPOST=1434645556][/DOUBLEPOST]Ramazan fırsatları ramazanın son günüe kadar devam etmektedir!
Tab listesindeki renkler düzeltildi!

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Para vereni kutsamanız gerek yok. 350$ a sadece haftada bi repair yetkisi veren sunucular biliyorum, bu sizin kalitenizi gösterir zaten yazık

Sent from my iPhone using Tapatalk

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
350$ a repair veren sunucular kesin yabancı sunuculardır fakat türk sunucularında o kadar yüksek fiyata bir şey satılacağını hiç sanmıyorum vipimin fiyatı 100TL
Çok fazla alan olmasada ben bu fiyattan gayet memnunum eğer ayrımcılık var diyorsan oyuncular içinde edit warpı hazırladık kendisinze P7 kılıç dahil alabilirsiniz.