PLAY.BREEZEMC.ORG - Hayatta Kalma Sunucusu {1.8-1.12} | Bugün 15:00'te aktif, ertelendi!

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
kolay gelsin saat 15:30'da açılmamasıyla server başlamadan bitti
Saat 14:00'da açılacak, dediğimizde her şey hazırdı. Bizde sizin gibi bu durumdan çok hoşnutsuzuz ekibin günlerdir ayrı yerlerde yaptığı çalışmaları birleştirmek pek kolay olmadı ve açıklar ortaya çıktı bunları düzenlerken sürekli farklı sorunlarla karşılaştığımız için zamanı tam kestiremedik. Bu gecikmeler gerçekten çok rahatsız edici biliyorum. Discord grubu çok sabırlı davrandılar ama sizin gibi doğal olarak kızanlar da vardı. Olaylardan dolayı çok üzgünüz en kısa sürede açmaya çalışıyoruz Dediğim gibi hemen de açabiliriz fakat hatalar, açıklar ve eksikler sizin oyun zevkinizi mahveder. Özür dileriz.

Breeze MC Yönetimi tarafından.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Orada burada batihost firmasına karşılık karalama yazilar yazmayı biliyorsunuz eyvallah.
Batihost sunucularına saldırı yapmayı biliyorsunuz eyvallah.
Arkasından her türlü kötü iftira ve baltalama bulunuyorsun bunada eyvallah.
peki eleman, neden batihost firmasından makine aldınız.

Forum gamer forumuna karşı ithamlarda bulunuyorsun.
Forum gamer artık hiçbir işe yaramaz tarzında sözler kullaniyorsun.
Forum gamer forumuna karşılık karalama yazılarda bulunuyorsun.
evladım, neden forumda konu açmadan yapamıyorsun.

20180610_135028.png
20180610_135001.png

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KARALAMAKMI NE DENİYOR BUNA BİLMİYORUM AMA ORDAN ORAYA SURUKLUYORSUNUZ MILLETI KALITESIZLIGINIZ HAD SAFHADA BILEMIYORUM.. OYNANIRMI?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Ekip olarak uzun uğraşlar verdik. Oyuncularımız da çok sabırlı ve anlayışlı oldular. Sunucumuzu açmayı başardık açıldığı anda 30 aktif oyuncu kazandık ve bu sayı ilerleyen zamanlarda da gittikçe artacaktır. Tüm oyuncularımıza ekibim adına teşekkür ediyorum. Katılmamış olan üyeleri de davet ediyorum. PLAY.BREEZEMC.COM

ServerYorumcusu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Claim sıkıntılı claim kaldırınca bloğu tam vermiyor ve claim bloğu artmıyor. Timber yok. Aşırı derece ilgisiz bir sunucu. Saat 14:00 da denilmişti 17:45 de açıldı. Lag desen lagdan geçinmiyor. Kısacası oynanmaya değmez bir sunucu.

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni başlıyan oyuncularda cliam bloğu yok, spawn yok, lobi yok, timber yok, verilen saate'de açılmadı ve lag var.
Daha da anlatmama gerek yok herhalde nasıl 1 server oldugunu anlamışsınızdır umarım.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okadar insanın emeğine göz dikerseniz , değirmen altından su yürütürseniz.
Arkasından küfür ettiğin hostinge mecbur, kovulduğun foruma farklı isimle girersin.

Sunuculara saldırı yapıp insanları alay konusu olarak videoya alırsanız.
Açılışta 30'la başlatır, açılmanı 1.5 saat geciktirir, saldırılara doyamaz hale getirirler.

Bana havalı ve imali yazılarla cevap vermeye kalkışma , zaten sen cevabını az önce 25 çekerek verdin.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes kurşunlarını dökmüş bu sunucuya artık, son noktayı da ben bir koyayım diyorum ya? Az sonra ********* - BreezeMC adlı sunucunun spawn ve orman haritası; bu forumda "Haritalar" adlı kategoride yayına girecektir!
İstediğiniz yasal işlemleri başlatabilirsiniz, haritanın patenti yok, ayrıca koruması da yok. Ayrıca neyle, kimle yasal işlem başlatacaksınız ki? Batihost'a düşmansınız, Forum'a düşmansınız daha konunuz farkedilmedi heralde? Geri kalan diğer yorumların %70'i de düşman. Bence bende artık son noktayı koyayım, birazdan görüşmek üzere... :)