[ Play.CasperSurvival.Net ] | 1.8+ | AKTİF | Farm Kafa - Boss - Pazarlar - Sanal Market- Airdrop - Örümcek Zindanı - Soygun - Banka |

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gördüklerimi söylüyorum güzel kardeşim
şu an ya benim komple ekibim yalancı oluyor, veya sen şu an güzel iftira atıyorsun.
Oyundaki ilk alınan vipler xRuerKa ve SkeletonTR önceden alındı.
Biri legendvip diğeri caspervip.
Vipler açılıştan 3 saat yani 22.00da verildi. Buyur gel herkesle görüştüreyim seni.
Pay2winn yapar mıydım yapardım isteseydim. Girer açılışa özel 2x kredi derdim herkese vip aldırırdım. E bunu da yapmadım dostum bunu da bir gün sonra sadece ininalle alımlara +30 gün hediye dedim. Oyuncuyu ben gerektiği kadar beklediğimi ve düşündüğüme inanıyorum. Eğer biz yalancıysak buyur gel discorda sesli görüşelim burda konu baltalamanın kimseye yararı yok.

MineWorkNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ve konu tasarımını ne zaman geliştiriceksiniz anlayamadım kaç yıldır aynı sunucuda en az 2 gün bi vakit geçirdim laglı falandı hiç tat alamadım ve hiçbir yenilik göremedim uğraşa %50 denilcek kadar az
Başarılar dilerim.

LeondsValdz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ve konu tasarımını ne zaman geliştiriceksiniz anlayamadım kaç yıldır aynı sunucuda en az 2 gün bi vakit geçirdim laglı falandı hiç tat alamadım ve hiçbir yenilik göremedim uğraşa %50 denilcek kadar az
Başarılar dilerim.
çok doğru bi tespit katılıyorum.
Başarılar Dilerim.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dilerim.
Tasarıma 30TL vereceğime gider 5 dolara sağlam pluginler alırım yine oyuniçi optimizasyonlarımı iyileştiririm. Zaten de böyle yapıyorum (:
Beğenmediyseniz yapacak bir şey yok size de başarılar :)

medievilred

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birkaç yıldır oynuyorum bu sunucuda başarılar dilerim. Event saatlerini öğrenebilir miyim zamanım şu an kısıtlı ve eventten faydalanmak istiyorum.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birkaç yıldır oynuyorum bu sunucuda başarılar dilerim. Event saatlerini öğrenebilir miyim zamanım şu an kısıtlı ve eventten faydalanmak istiyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederiz.
Event saatleri o günün yoğunluğuna göre değişiyor fakat net olarak ya 19:00 ya da 20:00'da yapılıyor.​

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam dostlar! 01 Nisan 2020 Saat 19:00'da tekrardan açılıyoruz! En son aldığımız saldırı ve silinen emekleriniz için tekrardan üzgünüm, fakat bunun bir bug ile yapıldığını ve tüm sunucudaki çoğu emeklerin silindiğini gördük, biliyoruz. Sunucu tamamen sıfırlandı ve sorunsuz açılış için sizleri bekliyor! Hadi gelin yeniden deneyelim? Bu maceraya hep birlikte atılalım ve büyük bir aile olmanın adımını tekrardan atalım. Bizler yıkılmadık, sadece yürüdüğümüz yolda düştük. Gruplarca küfretsinler, takımlarca vursunlar! Ama bilinsin bu ekip düştükçe daha güçlü kalkıyor yerinden! Yürüdüğüm yolda tek başıma kalsam da bu devir bitmez, bitirilemez. Bu saatten sonra artık CASPER demek diriliş demektir. Bu sunucu haksızlıklara, emeklerin kaybolmasına diriliş hareketidir. HAYALET olup beş günde kaybolacağımı düşünenler, şimdi yıllarca aktif olacak bir sunucuyla karşı karşıyalar! Vasiyetimdir; ölünce mezar taşıma fosfordan HAYALET CASPER resmi yapılsın gece görenlerin aklını almak istiyorum. Hala bittiğimi düşünenlere de; Yıkmaya gücünüz, yıkıldığımı görmeye ömrünüz yetmeyecek bunu da böyle bilsinler. 10 kişiyle de kalsam yine de bu hareketi ve sunucuyu yöneteceğim, bir adım dahi geri gidersem namerdim. Bu sürede tüm lag/bug problemlerini çözeceğimize emin olun. Ping problemlerini an itibariyle tamamen çözdük. Batıhosttan özel sebeplerden dolayı ayrıldım, firmanın herhangi bir suçu yoktur fakat veri merkezinin ping olayıyla çok sorunu olduğunu da söylemek isterim. Sponsorumuz ve bundan sonra birlikte yol yürüyeceğim, değerli abim Nirvana Host sahibi ile artık büyüme aşamasına geçiyoruz. Tekrardan benimle bu hareketi ve sunucuyu devam ettirecek dostlarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 1 Nisanda görüşmek üzere! DİPNOT: Ücretle alınan her şeyin süresi donduruldu ve sahiplerine geri verilecektir.​

matthewofficial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sunucun eksiksiz görünüyor başarılı plugin ve buildin var item düşmeyen arena gibi eklentiler yapabilirsin CASPERSURVİVAL eski bir adres ve gayet deneyimli bir sunucu başarılar dilerim.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim sunucun eksiksiz görünüyor başarılı plugin ve buildin var item düşmeyen arena gibi eklentiler yapabilirsin CASPERSURVİVAL eski bir adres ve gayet deneyimli bir sunucu başarılar dilerim.
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum, sizlerle büyüyoruz, sizlerle gelişiyoruz.
İtem düşmeyen arena sıraya alındı yakın zamanda gündeme geleceğinden emin olabilirsiniz.

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik survival :) maplar geliştirilmeli. Birde adını tarihe yazdırmış yersen... :ci:

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik survival :) maplar geliştirilmeli. Birde adını tarihe yazdırmış yersen... :ci:
Yorumun için teşekkür ediyorum.

Klasik survival dediğin sistemler piyasada yok, halen de gelişen bir sunucu. DM yoluyla bana modern bir survival örneği olan bir sunucu gösterirsen belki biz de onlardan feyz alarak yola çıkabiliriz haha :)
Profiline baktığıma göre 2013den beri pasif hesapla geziyorsun :). Orada hangi sunuculara ne yazdığın da senin bir yan hesap olduğunu şüphelendiriyor. Haa değilsen de daha iyisini yapınca mutlaka ama mutlaka beni bul :).

Ayrıca "Tarihe yazdırmış yersen." bu cümlen dikkatimi çekti. Neyse dostum iyi forumlar (:.