Play.DangerNW.Net | Faction | |YENİ Açıldı| Kredi ödüllü klan - 1v1 turnuvası | Kasalar - Görev -Kumar | TIKLA | Sende katıl

DangerNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.DangerNW.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16 - Önerilen sürüm: 1.8.8
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
YarıOpFaction
DANGERNETWORK-min.jpg

SUNUCUMUZDAN GORSELLER
[SPAWN]
1._spawn.png

[LAPIS]
3._lapis.png

[EDIT]
2._edit.png

[ARENA]
4._arena.png

[RUTBEHAMMADDE]

rutbehammadde.png

Play.DangerNW.net
www.dangernw.net
[1.8x-1.12x]

KREDI ODULLU KLAN TURNUVALARI - 1VS1 TURNUVALARI - VIP CEKILISLERI - ALIMLAR ACIK

Son düzenleme:

ardamartinez

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kesinlikle bu sunucu platformu içerisinde vakit geçirmenizi tavsiye etmiyorum çünkü emeklerinizin karşılığını vermiyorlar sürekli olarak sunucuyu sıfırlıyorlar ve size umutlar verip kandırıyorlar mesela ben sunucunun açıldığı ilk gün gecelere kadar kasılmıştım v14 kazma falan almıştım kral rütbesine ulaşmıştım sonrasın da sunucuyu ansızın bir şekilde sıfırladılar kuruculara sordum eksiklerim çok fazla bu kadar emeğin karşılığını vermeyi düşünüyor musunuz dedim hiçbir şekilde ilgilenme gereği duymadılar sonra hadi dedim bir daha kasılayım bu sefer yeni plugin paketi içerisinde efsanevi rütbesine ulaştım 100 m verdim gecelere kadar edit warpında yine kasıldım v45 kazma ve edit level 6 kafa, v45 keskinlik kılıç aldım sonra bir gün geçti yine sunucuyu sıfırladılar şimdi de dedim bu kadar emek verdim neden emeklerimizin karşılığını vermiyorsunuz diye sordum cevapları şu '' Kardeşim daha açılmamış bir beta sunucu sanki 3 aydır açıkta sıfırlıyoruz Telafi için bir günlük vip verilecek' Sizce bu kadar emeğin karşılığını bir günlük vip verebilir mi? sunucu değerlendirmem 4/10

DangerNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuzun plugin paketive haritalar değiştirilmiştir telafi itemleri gelen oyuncularımıza tekrardan verilmiştir

DangerNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkadaşlar kesinlikle bu sunucu platformu içerisinde vakit geçirmenizi tavsiye etmiyorum çünkü emeklerinizin karşılığını vermiyorlar sürekli olarak sunucuyu sıfırlıyorlar ve size umutlar verip kandırıyorlar mesela ben sunucunun açıldığı ilk gün gecelere kadar kasılmıştım v14 kazma falan almıştım kral rütbesine ulaşmıştım sonrasın da sunucuyu ansızın bir şekilde sıfırladılar kuruculara sordum eksiklerim çok fazla bu kadar emeğin karşılığını vermeyi düşünüyor musunuz dedim hiçbir şekilde ilgilenme gereği duymadılar sonra hadi dedim bir daha kasılayım bu sefer yeni plugin paketi içerisinde efsanevi rütbesine ulaştım 100 m verdim gecelere kadar edit warpında yine kasıldım v45 kazma ve edit level 6 kafa, v45 keskinlik kılıç aldım sonra bir gün geçti yine sunucuyu sıfırladılar şimdi de dedim bu kadar emek verdim neden emeklerimizin karşılığını vermiyorsunuz diye sordum cevapları şu '' Kardeşim daha açılmamış bir beta sunucu sanki 3 aydır açıkta sıfırlıyoruz Telafi için bir günlük vip verilecek' Sizce bu kadar emeğin karşılığını bir günlük vip verebilir mi? sunucu değerlendirmem 4/10
Sunucumuz Beta Süresindeyken Oynuyordunuz. Serverimizin Sıfırlanacağı Daha Önceden Bildirilmişti. Lütfen insanları Yanlış Yönlendirmeyin.

Frogist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımınız geliştirilebilir. Onun dışında server güzele benziyor.

Yavuzfatih

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server efso tavsiye ederim baştaki arkadaş betadayken öyle yapmasaymış özellikle edit ksımı çok hoşuma gitti(Bu Arada Oyunadki ismim YavuzFatihYM:1::tamam::leley:

Son düzenleme:

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Kapalı mı Ne :)