[ Play.DarkFears.Net ] < 1.7.2 Survival Sunucu | [İpeksi Spawner] [Açık Arttırma] [Timber] [Takım]

boranbey06

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel bi serwer oynuyorum hastası oldum tebrik ederim Oyun İçi Adım = Kaffeu

KobraKraken

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel Minecraft klasigi bir server herkese tavsiye ederim adminler kurucular ilgilenmesi 10/10 diyorum..

BerkayKaynarpınar

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveri Cidden tavsiye ediyorum emek verilmiş pluginler ve samimi bir havası var
Bu arada Oyun içi adım RedGush

kralvip

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Valla Servers Çok Güzel Yapanlara ve Yardım Edenlere Ellerinize Sağlık

boranbey06

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Zdog101TR Rehber Yaparmısn Daha önce serwerlerde rehberlik yaptım oyun içi adım =Kaffeu

DoritosESP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw sahane bide spawn önü exp farm yapanlar olmasa sahanebir sw haline gelirdi ama bu haliylede gayet güzel

MrHandsome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi Rehberlik İçin Başvuruyom Öncekinde Yaptım Bi Eşeklik Kabul Et Komutlar : ./jail ./mute ./sil vb...

BerkayKaynarpınar

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverde Rehber Olmak istiyorum Oyun İçin Adım RedGush genellikle oyunda açıgım ve bilgilerimi yazıyorum
team kurmak için /team create team ismi
Vip bilgileri için warp vipbilgi vip 10 megavip 20 Ultravip 30 TL Haftasonu indirimiyle 5-15-25 oluyo
Altın Kürekle claim için 10x10 luk bir alana altın kürekle tıklanması lazım
Warp ormana giderek SUrvival keyfine başlarsınız
ipeksi kazma gibi şeyleri bulmak için warp köylü
bir meslege girmek için /jobs join Madenci Oduncu Simyacı VB Oyun içinde yardımcı olurum
başka mute atmak için /mute 1 minute vb anneye küfür 10 dk mute anneler kutsaldır
Pazar almak ıcın warp pazarlar
vıp almak ısteyenler skype abcstar_12
Server Emektir
Güvenli takaslar için warp takas
Güvenli pluginleriyle DarkFears serverini öneriyorum Cidden Güzel bir server

KobraKraken

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rehberlik için başvuruyorum 3 yıldır mc oynuyorum ve son derece survival hakkında bilgiliyim her türlü sorunun cevabını verebilirim :)

asqolican

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server'iniz güzel ancak açıkları var geliştirilmeli hile olmadığım halde hile uyarısı veriyor fastplace diye düzeltebilirsiniz oyundaki adım vatant
serverin bir kötü yanıda rehberin olmaması giren arkadaşlar neyi nasıl yapacağını claimini nasıl atacağını bilemiyor
Rehber olarak deneyimliyim 1.4.7 den beri her sürümü oynadım minecraft faction ve survivalda da her yetkiyi aldım öyleki bir ara pluginer olarak bir servere girdim
plugin tanıtım videoları felan çektik yani rehber olarak alabilirsiniz buildim iyidir diğer yetkileride yapabileceğime inanıyorum

Creeperl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.. Server müthiş olmuş çok adil.
Bir survivorda aranabilecek bütün özellikleri kapsıyor ve warp lapis vs. saçmalıklar yok herkesin emeğiyle kazandığı bi server.
HERKESE TAVSİYE EDERİM :)
Edit: Kullanıcı adım CooLBoy

yunus17901

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ABİ SERVERİ ÇOK BEĞENDİM BASARILARINIZ ÇOK GÜZEL ADIM : Takticz

alpa1903

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverı sevdim ticaret ve köylü sistemi güzel olmuş