Play-DetroitCraft.Tk| Banka Soygunu | Uçan Tavuklar | Sandık Savaşı | Balıkçılık Yarışması |

sevan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

GÖRSELLER

BAŞLANGIÇ

GÜNLÜK BONUS SISTEMI

KASALAR

ARENA

MARKET

BAR

BARDAKI PARA KUTUSU SISTEMI

BARDAKI SIHIRLI SU SISTEMI

YETKILILER

VIP BILGI (SAG TIKLAYINCA ACILIR)

RUTBELER

BALIKCILIK YARISMASININ YAPILDIGI ALAN

BANKA SOYGUNU EVENTININ YAPILDIGI ALAN

SUNUCUNUN EN IYILERI

MOB ARENA

UÇAN TAVUKLAR EVENTINN YAPILDIGI ALAN

ADA RESMI

Son düzenleme:

Faberds

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum silindi.

Son düzenleme:

sevan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucunuzu biraz gezdim bir oyuncu gözünden sunucunuzu eleştiricem.
öncelikle sunucu fazla sıradan serverda ek bir özellik olması oyuncu çekmenizi sağlar ama bu sunucuda özel bir şey göremedim, konu düzeni iyi ancak zaten bir faction sunucusunda olması gereken ve batıhostun plugin paketinde hazır verdiği şeyleri konuya eklemişsiniz. pluginler bir serverin temelini oluşturur ancak serverinizde eksik ve boş pluginler var mesela lapiste lag yapmaması için server sahipleri outo pickup pluginini kullanıyor eğer gerçekten iyi bir makinanız varsa bu plugini kullanmayabilirsiniz düşük ramli sunucularda lapis lag yapar buda oynanış açısından sıkıntılar doğurur. önerilerimden biri ise spawnı değiştirmeniz çünkü boşluğa düşünce wg ile invincible eklediğiniz için damage yiyerek ölmüyoruz bu nedenlede boşlukta kalıyoruz (spawnı değiştirmek istemiyorsanız bana dm atabilirsiniz elimde bu sorunu önliyecek bir skript var.) gelelim şu vip konusuna ben p2w seven birisi değilim vipler tadında bırakılmalı bence vipler için özel set,kılıç,kazma vs verilirken abartılmamalı bunları yapan server sahiplerini hiç sevmem nedeni ise param olmadığı için değil vip alanlar direktmen oyunculardan üstün olduğu için ha bu demek değildirki viplere hiçbirşey verilmesin ama /can biraz fazla değilmi ? ve şu taglara göre /can özelliğide var tam inceliyemedim ama son rütbedeki biri ile yeni başlayan oyuncunun arasında dağlar kadar farkı olabiliyor bu yalnış bir şey
ve oyuncu kaybetmenizi sağlayabilir. build konusunu fazla anlamam ancak warp alanlarını beğendim diyebilirim fazla uzun yazmış olabilirim devamda edicektim ama vaktim az, kısacası eleştirimi dikkate alırmısınız bilmem ancak benim gibi oyuncuların bu tür bir serveri beğenmiyeceği kesin.
makinemizin rami 8gb fakat /can özelliği texrübeliden başlayarak tüm rütbelerde var bide batihostsun verrdiği şeyleri derken neyi kastteiniz ?

sevan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
8 gb ram olması sunucunun güçlü olduğu anlamına gelmiyor 32 gb rami olup lag yapmasından korkan kurucuları biliyorum ve iyi birşeyde yapıyor açıkçası /can özelliğini fazla incelemediğimi söyledim zaten tecrübeliden başlaması iyi olmuş batıhostun verdiği derken pluginleri "kastetmiştim"
sunucuda batihostun plugin paketleri bulunmuyor satın aldık biz paketi

Faberds

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum silindi.

Son düzenleme:

sevan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU GÜNCELLENİYOR BEKLEMEDE KALIN

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
hoşgörülü ve sakin yetkilileri ile. aşırı sevdiğim bi sunucuydu

Mertzq_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
7

Son düzenleme:

sevan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KONU GUNCELLENDI GUNCEL++++

DoGanBeY35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Simdi Gelelim Şikayete.. Kurucuların dikkatine. YASİN ADLI VE OYUN ADI _MİNNER_ adlı olan kişiye yardım ederek büssürü şey isteyip yasinin atmasi ile meydana gelişen bir kavga minner adlı olan kişi küfür ettiği sürece mute atmayan yasin ben 1 kere küfür ettiğimde bana 25 dakka mute atan yasin ailevi küfür etmedim ama 25 dakika mute nedir ve üstüne ban yedim lütfen yetkisini alınmasını ıstıyorum yoksa herhangi batihots veya nitrado üstüne kuruluysa şikayetimi bildiricem artık sinir oldum her serferde böle kancıklar varsa minecraft bizim icin bitmiştir en az yasi max 11 12 olan cocukları admin yapmayın lütfen gerekeni yapılsın

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli, başarılar.

sevan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konuyu skybloğa taşır mısınız

güncellendi ++

Envoy Ekleniyor

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Balıkçılık Yarışması Değişik Olmuş Güzel Bir Özellik.Sunucunuz Güzele Benziyor Başarılar!