Play.EgonAilesi.Com Yeni ve Eski Factionun Ortak Yanı |PvpMaden|Boss|Opitem|Lapis|Rütbeler|Kasalar|TabelaEnch|Edit|Hergün event | 32 GB RAM |

egonailesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EGONBANNER-min.png

1HAKKIMIZDA.png

Merhaba Minecraft Türkiye Forumu Üyeleri!

Biz yıllardır Minecraft oynayan ve özellikle Factions kategorisinde uzun zaman oynamış bilgili ermiş insanlarız.
Sizlere akıcı ve rekabetçi Factions zevkini yaşatmak, Factions'ın asıl gerekliliklerini sağlamak bizim ana görevimizdir.
Yeni ve Eski Factionun Ortak Noktasını Bulduğumuzu düşünüyoruz sizden tek Ricam oyuna girip görüşlerinizi öyle bildirmeniz.

2Sunucubilgiler.png

vPaokA.png

Sunucu Ip Koruması Sağlayıcısı= OVH
Sunucu Deneme Server Sağlayıcısı= Aksay Bilişim
Sunucu Ana Host = Batihost ve Kişisel VDS

3SISTEMLERIMIZ.png

Sunucu Özellikleri Olarakta Görebilirsiniz.

/chest = Klasikleşmiş Özel Envanter Sandığı

/ah = Oyuncular Herkese Açık Satış Yapabilir Markette Satılmayan İtemi Satabilir.

TabelaEnch = Klasikleşmiş Level İle Enchant Satın Alma.

Kafatası= Öldürdüğünüz Kişinin Kafası Düşer. Genelde insanlar Arsasına Asar.

/baltop = Sunucuda Anormal Para Artışı Olmadığını Oyuncularında Görmesini Sağlar. En çok Parası Olan 10 kişiyi Gösterir.

Tabela İle Kilit = Sandıkları,Fırınları,Çalışma Masalarını, Hatta ve Hatta Elmas Blok Kilitlemeye Yarayan Sistem

Ping Tab = Tabda Sayısal Olarak Ping Görme Olanağı.

/ArsaFly = Klasikleşmiş Arsalarda Uçma Özelliği .

Bot Koruma Sistemi = Diğer Oyuncuların Değerli Vakitlerini ve Morallerinin Bozulmaması İçin Giriş Çıkış Koruması.

Kasalar Ve Kutular = Eventlerde, Lapiste, Orada Burada Boş Vakitin Bile Yararlı Olmasını Sağlıyan Kasa Ve Kutular.

Otosat= Kastığınız İtemler Otomatik Olarak Satılır

Para Kağıdı = Çekilişlerde, Parkurda,Koşu Eventinde Ödül Olarak Verilen Paraya Dönüşen Çek

SkinRestorer = Orjinal Steve Veya Alex Skininizden Veyahut Özel Skininizden Sıkıldıysanız /skin skinismi Şeklinde Skin Değişebilir.

AutoPickup = Otomatik Kırılanlar Envanterinize Gelir. Servet ve Verimlilik Gelen İtemde Bir Bug Yapmaz.

4KADROMUZ.png

5KADROMUZZ.png

6RUTBELER.png

Rütbeler Az Değildir Oyuncuları Sıkmayacak Derecede Rütbe Atlama Zorluğu vardır.
[Rütbe Hammaddesi Olmayan Tek Rütbe Oyuncu Rütbesi]

➤ Oyuncu
➤ Acemi
➤ Tecrübeli
➤ Usta
➤ Profesyonel
➤ Soylu
➤ Asil
➤ İmparator

8KURALLAR.png

1. Hile kullanımı yasaktır
2. Sunucu içerisinde küfür etmek yasaktır
3. Yetkililere saygısızlık yapmak yasaktır

Başlıca Kurallarımız Bunlardır.

9GORUNTULER.png

Spawn
2018-09-07_18.53.13-min.png

Lapis
2018-09-07_18.54.58-min.png

RütbeHammadde
2018-09-07_18.55.36-min.png

Arsalar
2018-09-07_18.56.14-min (1).png

Orman
2018-09-07_18.58.12-min.png

Arena
2018-09-07_18.59.11-min.png

PvpMaden
2018-09-07_19.00.48-min.png

Market
market-min.png

10BILDIRI.png

Öncelikle Konumu Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Biz Minecraft Sektöründe Herhangi Bir İddia'da Bulunmuyoruz
Parayada Aşırı Önem Vermiyoruz Bazı Sunucular Gibi
1,5 Aydır Falan Kendi Halimizde Bu Sunucuyu Ayarladık
Biz Yaparken Eğlendik Umarım Siz Oynarken Eğlenirsiniz.
WARPLAR,PLUGİNLER,SUNUCU
Özelliklerini Profesyonel Şekilde Yaptığımızı İddia Etmiyoruz
Bunları Düşünerek Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz. :cay:

SpousTR

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurucu arkadaşlarına vip veriyor banada ver deyince;
Adsızfsf.png

egonailesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurucu arkadaşlarına vip veriyor banada ver deyince;
Arkadaşlarıma vip vermiyorum. İlk 5 kişiye vip etkinliğimizden vip aldı o arkadaşlar. Ayrıca Sunucu Bugün açıldı. Siz sonradan gelen bir oyuncusunuz ve bize ağır ithamlarda bulundunuz bende sizi kırmadan uyardım fakat anlamayınca karaktersiz olduğunuzu anladım ve sunucumdan sizi engelledim.

4mert4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucudaki ilk 10 dakikamda problem yaşamadım. sunucu hakkında bilgiler aldım. birkaç ilginç sistem eklenecekmiş. zaman bize neyin ne olduğunu gösterecek. kaliteli bir sunucuya benziyor

egonailesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucudaki ilk 10 dakikamda problem yaşamadım. sunucu hakkında bilgiler aldım. birkaç ilginç sistem eklenecekmiş. zaman bize neyin ne olduğunu gösterecek. kaliteli bir sunucuya benziyor
Çok teşekkürler yeni gelen eklentileri Buraya Güncelleyeceğim.

iEmreBeyTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi Serveriniz Muhtesem Hersey Benm Hatam Saygısızlık Yaptm Ltfn AFFEDİN Banımı Açın Abi Emeklerinze Saglık

Son düzenleme:

iEmreBeyTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes DC Adresiniz Varmi Varsa Bi Atarmsn ( Abi Allah Rızası İçin iEmreBeyTR Nin Banını Aç Özür Dİlerm Abi Sizi Cok Seviyorum )

Zeydeer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı, şu an da server'a güzel ve büyük bir güncelleme geliyor Factionlar ile alakalı sabırsızlıkla bekliyorum emek veren kral olur.

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik bir faction plugin paketi konudaki özelliklere farklı olan bir şey olmadığı için her sunucuda olan sistemler yazılmış maplar çok güzel konu düzeni idare eder

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu inaktif. Facebook'ta o kadar reklam vermesine rağmen arkadaş hayal kırıklığına uğramış olsa gerek ki, bunun sebebi de bence kuruculuk edecek tecrübeye henüz ulaşamamış olmasından kaynaklanıyor. Plugin ve haritalar konusunda eksik olduğundan hazır bir sunucu ve kaçınılmaz sonuç gerçekleşmiş denebilir.