play.EnderFire.net | 1.8-1.16 | 23 Rütbeli Factions, SkyBlock, OP-SkyBlock, TekBlock, Survival, ThePit - enderfire.net

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.EretnaTurk.com
Oyun Sürümü
1.8-1.16
Sunucu Slotu
250
Sunucu Türü
Factions (Lonca Savaşları)

EnderFire projesi sona erdi,
Yeni sunucumuz olan EretnaTürk'ün konusunu incelemek için lütfen tıklayın!​

Eretna Türk - Oyun Keyfinin Tadına Varın! | 1.8.X/1.16.X - www.EretnaTurk.com[/CENTER]​

Son düzenleme:

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncel...

mertmert1903_mc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rica ediyorum şu sunuculari 1.8 ve üstü yapın s.o clientten girdigim için gelemiyorum !!

netherite

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
açıkçası 1.16 üstü server kurmak gerçekten cesaret işi ve siz yapmışsınız tebrik ediyorum. daha tam oynamadım ama başlıkta emek olduğunu yazsaydınız daha iyi olurdu. Server çok kalabalık değil normal çünkü server daha bugün açılmış (03/02/2021) hem de 1.16 üstü olmasından dolayı çünkü çoğu insanlar yüksek sürümlerde oynayamıyor oynamıyor. Ben bu serverin daha yükseklere ulaşmasını isterim güzel server çünkü.

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
erver kurmak gerçekten cesaret işi ve siz yapmışsınız tebrik ediyorum. daha tam oynamadım ama başlıkta emek olduğunu yazsaydınız daha iyi olurdu. Server çok kalabalık değil normal çünkü server daha bugün açılmış (03/02/2021) hem de 1.16 üstü olmasından dolayı çünkü çoğu insanlar yüksek sürümlerde oynay
Değerli yorumun için teşekkür ederiz :) Emek yazmamamızın sebebi tabii ki çok basit bir sunucu değil ancak ortalama bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncel...

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konumuz güncel, herkesi sunucumuza bekliyoruz...

onursivasli

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımızın ilk sayfası çok hoşuma gitti.2. sayfayı geliştirebilirsiniz.Onun dışında sunucunuzu beğendim ve bir süre oynadım ve devam ediyorum oynamaya.Başarılar <3

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımızın ilk sayfası çok hoşuma gitti.2. sayfayı geliştirebilirsiniz.Onun dışında sunucunuzu beğendim ve bir süre oynadım ve devam ediyorum oynamaya.Başarılar <3
Değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konumuz günceldir, SkyBlock eklendi. Çok yakında konu tasarımımız da değişecektir ve sizi SkyBlock sunucumuzdaki sistemler ile tanıştıracağız.

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konumuz günceldir!

GÜNCELLEME BİLGİSİ:
1) Lobi sunucusu eklendi.
2) Survival sunucusu eklendi.
3) Yakın zamanda açılan SkyBlock sunucumuz için iyileştirmeler yapıldı.
4) Creative ve mini oyunların yapımına başlandı.

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, sunucunuz çok hoş fakat konu tasarımı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim konu tasarımı her ne kadar çok fazla bilgi içerse de göze pek hoş gelmiyor fakat bu benim düşüncem. Boş şans !

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, sunucunuz çok hoş fakat konu tasarımı konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim konu tasarımı her ne kadar çok fazla bilgi içerse de göze pek hoş gelmiyor fakat bu benim düşüncem. Boş şans !
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, tasarımcımız konu üzerinde çalışmaya devam etmektedir :)

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konumuz günceldir...