[Play.ExterCraft.TK] 1.8.x Spigot / Tabela Ench / Açık Arttırma / Trade / At Çağırma / YENİ AÇILDI !

Fercehg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spawn mapı alıntı değil aslında. O spawnerin ilk versiyonunu yapan arkadaş bizim serverde builder. Klasik spawn yapayım, sadece rengini değiştireyim dedi bende kabul ettim.
Bu arada evet pluginler konusunda var olan plugin paketlerinden yardım aldık. Pluginlerin tamamıyla ben ilgileniyordum sınavlardan kalan zamanlarda yetiştirmek için biraz yardım alayım dedim.

Builderlerimiz hünerli ileride çok güzel maplarla karşınızda olacağız :D

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel sunucu çok kaliteli helal olsun !

ZenciBen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben beğenmedim k.b bu sv 2 saatte 20 kişi yaptıysa ben sv acar 10 dakikada 40 kişi yaparım :)

Ufuk77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben beğenmedim k.b bu sv 2 saatte 20 kişi yaptıysa ben sv acar 10 dakikada 40 kişi yaparım :)
Yorumunuz için teşekkür ediyor vede sizide bu alanda görmekten mutluluk duyacağımızı söylemek isterim. iyi akşamlar :)

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni hoş gibi, spawn alıntı, Başarılar.

Ufuk77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawnın alıntı olduğunu nerden düşünüyorsunuz? 1-2 spawna benziyor diye alıntı olması mı lazım. Konudaki cevapları okuyun isterseniz.
Arkadaşımız bizim vereceğimiz cevabı vermiş. Arkadaşlar lütfen mesajları okuyun spawnı kopy paste ile çalmadık.

MaShotTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş şu an oynuyorum. Rehber alımı varsa beni deneyebilirsiniz. Saygılarımla...

Ufuk77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş şu an oynuyorum. Rehber alımı varsa beni deneyebilirsiniz. Saygılarımla...
Teşekkürler kardeş alım için sınav hazırladı Fercehg ona katılabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ts3 adresimizi ziyaret ediniz.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn alıntı onu ilk başta söyliyorum youtubeden almışsınız direk koymuşsunuz tebrik ederim
Ram Miktarı: 4GB
(bu gerçek ram miktarıdır. Diğerleri gibi 8GB 10GB diyerek sizi kandırmıyoruz. )
Kim kandırıyorsa artık yazarsan sevinirim kandıran kişileri yazarsan sevinirim bizide bilgilendirirsen sevinirim

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağlam server :) Fakat teamspeak3 'deki yetkililer Çok ilgisiz !

RavineNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açık Artırma
Zırhlar güçlendikçe oyuncunun hızının yavaşlaması
Meslek sistemi
İpeksi ile spawner kırma
Level Sistemi ile ödül kazanma
10 Blok öteden oyuncular ile ticaret
/sell hand ile lapis satma
Oyuncunun can yüzdesi
Savaş esnasında kaçış imkansız
Oturma plugini
At alma - at çağırma
hepsi bizim sunucumuzun plugin paketinde var konu açtığımda bunları belirtince işler karışıcak nasıl çözücez daha sunucumu açmadım whitelistte fakat napabiliriz ?

viplerde aynı ?