Play.FallenKingdom.Online > Gerçek Faction Deneyimi! Spawner Sistemi / 317 Görev / Özel Yetenekler

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel server. ellerinize emeklerinize sağlık.

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim özel olan sistemleri merak ettim ve sordum rehberin bana verdiği cevaplar şu şekildeyi:
1-)
-Sunucuda pazarlama var
+Pazarlamayı açar mısın?
-/ah
çok farklı bir sistem :)
2-)
-Sunucuda event bölgesi var biri kırmızı yanlış biri yeşil doğru
+Bu ox eventinin aynısı

Malesef sunucuda özel hiçbir sisteme rastlayamadım.

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim özel olan sistemleri merak ettim ve sordum rehberin bana verdiği cevaplar şu şekildeyi:
1-)
-Sunucuda pazarlama var
+Pazarlamayı açar mısın?
-/ah
çok farklı bir sistem :)
2-)
-Sunucuda event bölgesi var biri kırmızı yanlış biri yeşil doğru
+Bu ox eventinin aynısı

Malesef sunucuda özel hiçbir sisteme rastlayamadım.
Doğrudur hocam, rehberimizin belirttiği komut ve event bölgesini özel sistem olarak nitelendirmek yanlış olur. Gün geçtikçe oyuna entegre özel sistemler eklemeye çabalıyoruz. Yapıcı yorumunuz için teşekkür ederim :)

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli ama güzel sunucu. Başarılar.

LeadSoldier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya yeni girdim duelde karşıma hile geldi kontrol istedim admin bana hile deyip ban attı kontrol bile yapmadı.

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuya yeni girdim duelde karşıma hile geldi kontrol istedim admin bana hile deyip ban attı kontrol bile yapmadı.
O sırada 3 yetkili olarak sizi kontrol ediyorduk. Loglara ve düellodaki eylemlerinize bakılarak 2 tarafın da hile olduğunu anladık. Bu yüzden de süreli ban atma gereği duyduk.

LeadSoldier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hile kontrolü yapsaydın hile olmadığımı anlardın izleyerek anlaman imkansız.

Renegi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba , serverin daha yesyeni olmasına karşılık serverda yaklaşık 3 gündür oynuyorum ve serverdan cidden memnun kaldım. Communitysi cidden çok iyi servera ilk geldiğim zaman cidden iyi davrandılar bana. Ayrıca serverin sistemleri cidden çok hoşuma gitti diğer faction serverlerinden ayrıyetten çok güzel özellikler var. Oynamanızı öneririm , iyi forumlar.

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba , serverin daha yesyeni olmasına karşılık serverda yaklaşık 3 gündür oynuyorum ve serverdan cidden memnun kaldım. Communitysi cidden çok iyi servera ilk geldiğim zaman cidden iyi davrandılar bana. Ayrıca serverin sistemleri cidden çok hoşuma gitti diğer faction serverlerinden ayrıyetten çok güzel özellikler var. Oynamanızı öneririm , iyi forumlar.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Başından beri özel sistemleri ön plana atmadan, vizyonumuzu samimiyet üzerine kurduk. Bu konuda başarılı olabiliyorsak ne mutlu bize :)

iPlanet

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Gayet İyi Olabilecek her şey Var Hile Kontrolleri Gayet İyi Klan Savaşlarıda Başladı İyi Oyunlar :)

Acallaris

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server gayet güzel ve eğlenceli. Kurucular da dahil çok saygılı bir staff takımı var. Başarılarınızın devamını dilerim ^^

colith

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şuanki op faction sunucularına bakıcak olursak gayet güzel bir server aylık 70tl isteyip hiçbir hizmet sunmayan sunucular gibi değil yönetim ekibi çok ilgili discord ve oyun üzerinden sürekli oyuncularla birebir iletişim halindeler gerçekten takdire şayan. oyundaki rehberler modlar hatta adminler hileler üzerinde çok dikkatli bir şekilde duruyor tüm pvpler izleniyor hatta yeni gelen oyuncuları lapiste dahi izleniyor. sunucunun kötü yanlarına gelicek olursak lapisler çok op kalıyor insanlar kolayca burdan para kasıyor e bu da ekonomiyi bozuyor buna nerf getirilmeli ve ekonomi düzeltilmeli insanlar bir şeye ne kadar kolay erişebilirse o kadar kolay sıkılır bana göre. server daha yeni olduğu için çok umutluyum açıkçası kısa sürede iyi bir kitle kazandı ve kazanmaya devam ediyor zamanla tüm eksik tarafları gideriliyor. neyse uzun oldu bu yazı kısaca ilgili ve emek bir sunucu arıyorsanız buyrun buraya bi göz atın