| Play.FatherHouseNW.com | Borsa | Özel Sistemler | Sanal Market | Görevler | Taşınabilir Çanta | Hile Koruması | Lag Sorunu Çözüldü

Warplar Hakkında iyi kötü fikirlerinizi soylerek bıze yardımcı olabilirsiniz :)

• başarılı builder

Kullanılan: 11 27.5%
  • baside kaçılmış biraz

Kullanılan: 16 40.0%
  • idare eder

Kullanılan: 13 32.5%

• Kullanılan toplam oy
    40

JeVais

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverın Cok Guzel Olucagından Eminim Yetkili Kadrosu Efsane Her Turlu Tutucak :):1:

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler çok kötü Yetkililer ilgisiz bir şey söylüyoruz anlamıyorlar sonra boş yere mute atıyorlar warp orman desen ormandan aşşagıya inen direk tuzaklara düşüyor pvplik hiçbir alan yapılmamış zaten bazı dolandırıcılık duyumlarıda aldım hakkınızda hayırlısı

YLDRMHAN

Each night has a day.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildler çok kötü Yetkililer ilgisiz bir şey söylüyoruz anlamıyorlar sonra boş yere mute atıyorlar warp orman desen ormandan aşşagıya inen direk tuzaklara düşüyor pvplik hiçbir alan yapılmamış zaten bazı dolandırıcılık duyumlarıda aldım hakkınızda hayırlısı
132134

Peki gerçekten yazık bir şey soylemek istemiyorum hayırlısı neyse o olsun yorumunuz için teşekkür ederiz. <3

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Discordunda Insanları Kandırıyorsunuz AAC 3.6.4 eski sürümü kullanıyorsunuz ve discord sunucunuzda ' GÜNCEL AAC LİSANSLI PLUGİN SATIYORUM ' Yazıyorsunuz bunu bilerek alan insanlarda var neden insanları kandırmaya çalışıyorsunuz ki size insan gibi diyorum ormanı düzeltin diye direk banip atıyorsun zaten oyuncuda kayırıyorsunuz bunuda kanıtlarım . oynamanızı tavsiye etmyiorum zaman kaybı

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Discordunda Insanları Kandırıyorsunuz AAC 3.6.4 eski sürümü kullanıyorsunuz ve discord sunucunuzda ' GÜNCEL AAC LİSANSLI PLUGİN SATIYORUM ' Yazıyorsunuz bunu bilerek alan insanlarda var neden insanları kandırmaya çalışıyorsunuz ki size insan gibi diyorum ormanı düzeltin diye direk banip atıyorsun zaten oyuncuda kayırıyorsunuz bunuda kanıtlarım . oynamanızı tavsiye etmyiorum zaman kaybı
Tahacım ilk defa dediğin bir şeye katıldım.

FetherHouse ekibi güncel sunuculara saldırıp oyuncularını kendilerine doğru çekmekte uzman olmuşlar.

İnsanların emekleriyle oynayarak, oyuncularını çalarak, saldırarak bir şey elde edemezsiniz.
Bu sizi ön plana atmaz. Kendinizi küçük düşürürsünüz.

Saldırdınız, saldırdık. Saldırı yedikten sonra özür dilemeniz çok garip bir şey. NoName in gazına geleceğinizi düşünmezdim.

Umarım insanların emeklerini çalmadan oyuncu kazanmayı başarabilirsiniz.

Başarılar.

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nucu Discordunda Insanları Kandırıyorsunuz AAC 3.6.4 eski sürümü kullanıyorsunuz ve discord sunucunuzda ' GÜNCEL AAC LİSANSLI PLUGİN SATIYORUM ' Yazıyorsunuz bunu bilerek alan insanlarda var neden insanları kandırmaya çalışıyorsunuz ki size insan gibi diyorum ormanı düzeltin diye direk banip atıyorsun za
Tahacım ilk defa dediğin bir şeye katıldım.

FetherHouse ekibi güncel sunuculara saldırıp oyuncularını kendilerine doğru çekmekte uzman olmuşlar.

İnsanların emekleriyle oynayarak, oyuncularını çalarak, saldırarak bir şey elde edemezsiniz.
Bu sizi ön plana atmaz. Kendinizi küçük düşürürsünüz.

Saldırdınız, saldırdık. Saldırı yedikten sonra özür dilemeniz çok garip bir şey. NoName in gazına geleceğinizi düşünmezdim.

Umarım insanların emeklerini çalmadan oyuncu kazanmayı başarabilirsiniz.

Başarılar.
Birde gelip bana diyorlar sunucumuz saldırı yemez ovh aldık herkese küfür ediyorlar küçük akılları ile insanları kandırıyorlar , discord sunucularında reklam yapmakta 1 numaralar :D discorduna dikkat et kesin bu kanserlerden vardır önlemini al

YLDRMHAN

Each night has a day.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birde gelip bana diyorlar sunucumuz saldırı yemez ovh aldık herkese küfür ediyorlar küçük akılları ile insanları kandırıyorlar , discord sunucularında reklam yapmakta 1 numaralar :D discorduna dikkat et kesin bu kanserlerden vardır önlemini al

132145

132146

132147
Servere gelip bug yapıp ve bu bugdan faydanalanıp + olarak ödül isteyen ve üstüne ban yiyen bir arkadaşımızdır.Tehditler savuruyor etrafa ve reklam yaptıgımız iftirasını atıyor
132148

Kendisinin yan hesabıdır buradada nasıl leke sürecegini soyluyor açık ve net bir şekilde herkes belasını Allahtan bulur umarım bu bayram günü merak eden arkadaşlar sunucumuza gelerek oyunculara durumumuzu sorabilirler.Boyle hiçbir yere gelemeyeceksiniz.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kadeaks

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server gayet güzel. Tam kıvamında bir server bence. Ben vip aldım ve gayette memnunum yetkililer gerçekten ilgili, gereksiz mutede yemedim. Arkadaşler Neden Böyle Yazmış Anlamadım :/ Bence bu büyük bir karalama kampanyası onlar için üzülüyorum. Umarım emeğinin karşılığını alır server.

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adıma fAKE discord açıp yazmak :/ karaktersizlik tek kelime ile

Kadeaks

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sahte olduğuna eminmisin daha senle bugün konuştuk ya ? Kuruculara atıp tutuyordun :/