Play.FunnyPvP.Net|BuildUHC| |MCSG| |Kit Belirle| |Market| |Duel |UHCFFA| |Top20| 1.8 PVP Keyfi

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Bayağı saçma bir sistem. Rehber - Moderator - Sr.Moderator - Admin şeklinde gitse daha mantıklı olurmuş. Oyuncuların başvuranlarının yarısından fazlasında tecrübe yok. İşi öğrenmek için usta değil çırak olmak gerekiyor bilmelisiniz.
onerin icin tesekkürler suan ki admin yeterince bilgili

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucudaki Featherboard çakma. @ErenOzsahin adlı arkadaşımın build tasarımları ve haritamızın neredeyse çoğunluğu bu sunucuda barınıyor. Yetkilileri ceza vermeye tenezzül etmiyor sunucuda küfürler havada uçuşuyor. AAC çakma olduğu için hiçbir hile engellenmiyor engellemek söz konusu olmuyor. Haritadaki birçok tasarım sunucuma ait olduğu gibi adeta alternatif sunucu gibi bir şey olmuş. Kendi emeğiniz ve tarzınızı kullanırsanız bir yerlere geleceğinize inanıyorum.

https://resim.hosting/USSnhYL/image.png bu SS Featherboard'ın çakma olduğunun kanıtıdır.

Ekli dosyalar

• 2016-10-28_22.15.51.png
    2016-10-28_22.15.51.png
    473.9 KB · Görüntüleme: 192

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Degerlendirmeme gerek kalmamis,piyasadaki çakma sunuculardan biri.

NOVATAB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Bu mapi ben yaptım önceki haritayı sen kendin vermiştin kullan diye ve 1-2 hafta öncede kaldır dedin bende o maptan alıntı yaparak ortaya yeni bir harita çıkardım çalıntı demeden önce birdaha dusun

Ve şuanda senin hatitana dair hiçbirşey yok

Fe
Degerlendirmeme gerek kalmamis,piyasadaki çakma sunuculardan biri.

NOVATAB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Featherboard orijinal şuanda mapta erenozsahine ait build kalmadı evet aac orijinal olmaya bilir ama kullandığım korumalardan memnun kalmadigim için kullanıyorum geri kalan birkaç build schematic geri kalanlar bize ait ben veya dier kurucu serverde olduğumuzda kufur hemen mutelenir ama modumuz chata fazla bakmıyor 2kere uyardım 3. De aticam zaten ve şu an serverde combo bugu var onu engellemeye calisiyorum

AlperenYavuzMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Düzeni: 8/10
Maplar: 6/10
Ama İlerde Gelişeceğine İnanıyorum :)

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Map'i kendin verdiniz diyorsun ama ben size map'imden copy paste mi yapın dedim , Tamamen Silin Dedim Baska bir sunucudan özenmiyorsunuz direkman copy paste yapıyorsunuz ne diyeyim iyi forumlar .

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Map'i kendin verdiniz diyorsun ama ben size map'imden copy paste mi yapın dedim , Tamamen Silin Dedim Baska bir sunucudan özenmiyorsunuz direkman copy paste yapıyorsunuz ne diyeyim iyi forumlar .
suan senin mapından copy paste varmı mapta bir bakarmısın

1vs1 arenaları değiştirildi
Combo bugu giderildi
Yeni rehber alindi