Play.GokTurkiye.Net | Ilk ve SON kez sıfırlandı! | Herkes Gider Biz Kalırız!

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sayın çok bilen kişi, keşke restart saatinide yazsaydınız. sunucu güncellemelerimizi, yeniliklerimizi gece oyuncu sayısı azken yaparız. Diğer baştan sağma sunucuların aksine hile koruması getirmeyi tercih ederim. dediğin ayarlar zaten aktif. Sunucuda tek kurucu benim ve gece aktif değildim bunuda aklınızda bulundurun. bundan sonra konuyu baltalamak yerine hileyi kapatıp girer, bir sorununuz olunca bana bildirirsiniz diye umuyorum. bu yorumumdan veya sunucudan rahatsız olduysanız ne burdan nede başka bir yerden bana yazmadan usül usül uzakla. Yorumun dikkate alınmıştır Restart konusunda daha dikkatli olacağımızdan şüpheniz olmasın değerli oyuncular. Canayaz#9993

eğer restart konusunda yanlış cümle kursaydım "Restart konusunda daha dikkatli olacağımızdan şüpheniz olmasın değerli oyuncular. " yazmazdınız.
aynen bakıma şunlarda giriyor dimi troll skriptinden herkesin kick yemesi team plugininde sırf bir komutu engellemek için restart atılması felan :D
hile konusuna gelirsek eğer hileli olsaydım zaten böyle yorum yapmazdım size getirdiğiniz hilenin sebepsiz yere attığını bildiriyordum.
ayretten xray koruması getirmişsiniz hileli olsam bunu neden savunayım ?

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eğer restart konusunda yanlış cümle kursaydım "Restart konusunda daha dikkatli olacağımızdan şüpheniz olmasın değerli oyuncular. " yazmazdınız.
aynen bakıma şunlarda giriyor dimi troll skriptinden herkesin kick yemesi team plugininde sırf bir komutu engellemek için restart atılması felan :D
hile konusuna gelirsek eğer hileli olsaydım zaten böyle yorum yapmazdım size getirdiğiniz hilenin sebepsiz yere attığını bildiriyordum.
ayretten xray koruması getirmişsiniz hileli olsam bunu neden savunayım ?
O cümleyi sunucunun oyunculara değer verdiğini göstermeye ithafen yazdım yoksa gece 4'te gelen restartın oyunculara zararı yok.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ne zaman açılıcak ona göre başka sunucuya başlayalım.

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza bir hafta önce bakmak için girmiştim, şimdi tekrar girdim fakat dikkatimi bir şey çekti. Acaba neden bu arkadaşlar bir haftadır spawn'da afk? Screenshot