Play.GokTurkiye.Net | Ilk ve SON kez sıfırlandı! | Herkes Gider Biz Kalırız!

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hard survival, ama kitlerinde yemek var... Baya hardmış.

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cebinden para çıkmazsa gelire ihtiyacın olmaz.​
Reklamları para ağacından topladığımız parayla mı yapıyoruz? Nedir bu sürekli bir kötüleme çabası? Sonra ortamda güzel survival sunucusu yok dersiniz NEDEN? tercih ettiğim sunucu oyunculara daha verimli daha kaliteli bir oyun sunmak içindir. Google burdan makina al, server kur, forumda bir kaç kişi gelip konunu baltalasın diye mi sunucu satışı yapıyor? ayretten yaptığın yorum çok saçma ofisteki bilgisayarıma kurduğumda da vip satışı yapmıyordum daha önce kuruculuğunu yaptığım sunucularda da vip satışı yapmıyordum örneğin FlexTürk? sizi hiç anlamıyorum her sene aynı şey. kasılmaktan, ego kasmakdan kendinizi yüceltmekten vazgeçin tadını çıkarın biraz.

Juanti2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklamları para ağacından topladığımız parayla mı yapıyoruz? Nedir bu sürekli bir kötüleme çabası? Sonra ortamda güzel survival sunucusu yok dersiniz NEDEN? tercih ettiğim sunucu oyunculara daha verimli daha kaliteli bir oyun sunmak içindir. Google burdan makina al, server kur, forumda bir kaç kişi gelip konunu baltalasın diye mi sunucu satışı yapıyor? ayretten yaptığın yorum çok saçma ofisteki bilgisayarıma kurduğumda da vip satışı yapmıyordum daha önce kuruculuğunu yaptığım sunucularda da vip satışı yapmıyordum örneğin FlexTürk? sizi hiç anlamıyorum her sene aynı şey. kasılmaktan, ego kasmakdan kendinizi yüceltmekten vazgeçin tadını çıkarın biraz.
-
Şimdi susuyorum max 5 güne kadar seninle görüşeceğiz.​

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
bu kadar ram tek sunucu için fazla değilmi :olgun:

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu kadar ram tek sunucu için fazla değilmi :olgun:
Beklentimiz bencilliğin dışında hep yüksekte. Beklentiler yüksek olmalı ki sonuçlar her 2 tarafı da mutlu edebilsin. Şu anlık herhangi bir oyuncu kitlesine sahip değiliz eski oyuncu kitlemiz ara vermemiz dolayısıyla dağıldı. Önümüze bakalım gün doğmadan neler doğar :) Yorumun için çok teşekkür ediyorum.

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ufak bir bot saldırısı oldu 10 dakika kapalı kaldık şu an online

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavsiyelere açık bir server. Herkes eşit adaletli ve chat çok iyi kanserlenmiorum.
Eksikleri
-Buyclaim kapalı
-arena hareketlendirilmeli pvp'ciler için
Fazla takılmadım serverde bukadar
Tavsiyelerim
-Arenaya Koth getirebilirsiniz baya yararlı ve iyi oluor yardım ederim
-/warp pazar yerine oyuncuların warpları olsun biz onlara ışınlanalım özel menülü
Daha çok aklımda bişeyler var ama buraya en iyi yakışanları yazdım

GENEL olarak yetkilileri iyi oyuncuları kanser deil zamanla deişebilir tabi :D

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavsiyelere açık bir server. Herkes eşit adaletli ve chat çok iyi kanserlenmiorum.
Eksikleri
-Buyclaim kapalı
-arena hareketlendirilmeli pvp'ciler için
Fazla takılmadım serverde bukadar
Tavsiyelerim
-Arenaya Koth getirebilirsiniz baya yararlı ve iyi oluor yardım ederim
-/warp pazar yerine oyuncuların warpları olsun biz onlara ışınlanalım özel menülü
Daha çok aklımda bişeyler var ama buraya en iyi yakışanları yazdım

GENEL olarak yetkilileri iyi oyuncuları kanser deil zamanla deişebilir tabi :D
Teşşşşşekürler güneşte parlayan iblis. buy claimi derhal açıyorum açıldı bil. arenayı eklemeli miyiz diye düşündüm geliştirmeye vaktim olmadı. warp pazar sitemini güzel bir oyuncu kitlesine ulaşınca tekrar düşünelim mi? işe yarayacağını düşünüyorum.