PLAY.HAAVENW.COM | OPSKYBLOCK SIFIRLANDI! | ALMANYA LOKASYON KEYFİ! |FABRİKA SİSTEMİ | BEDAVA WAND! | 20:30 EVENT! | VE TONLARCA SİSTEM | İçeriye dal!

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
PLAY.HAAVE.TK
Oyun Sürümü
1.8 - 1.14
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
OPSkyBlock
Hakkmzda.jpg
ekip.jpg
Viplerimiz.jpg
Forummorsats6.png
gorseller (1) (1).jpg
gorseller (1) (2).jpg
gorseller (1) (3).jpg
gorseller (1) (4).jpg
gorseller (1).jpg
Gorseller.jpg
haavegif.gif

Kopyalanabilir IP : PLAY.HAAVENW.COM​

Son düzenleme:

UmutPortal

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server çok güzel ellerinize sağlık.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NameServerlar'da geçici bir sorun var, şimdilik Haave.Batihost.Net yazarak ulaşınız.

xJungle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli oyuncularını durup dururken banlayan bir yer sanırım.

127818

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konu tasarımı ve oyun içerisindeki yapılar konusunda bir şeyler yapmanız gerekiyor. Başarılar.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bir şey yapmamız gerekiyorsa ne yapmamız gerektiğini de biliyor olmalısınız, bizzat sizlerden duyalım bakalım.
Benim fikirlerime ihtiyacınız var ise seve seve yardım ederim.

Konu tasarımı:
Renk teması birbiriyle hiç uyumlu değil. Yazı fontları çok kötü ve birkaç yazım hatası var onların düzeltilmesi gerekiyor. Yazı boyutları konusunda da düzeltmeler yapılması gerek. Sistemler kısmını okumak için dürbün kullanmamız gerekiyor. Ek olaraktan görseller kaliteli değil. Genel olarak kötü.

Yapılar:
Diğer sunucuların yapılarıyla bu sunucunun yapılarını karşılaştırırsak basit kalmış gözüküyor. Karşılaştırmadan göz atarsak idare eder. Her iki türlü de geliştirilmesi gerekiyor.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim fikirlerime ihtiyacınız var ise seve seve yardım ederim.

Konu tasarımı:
Renk teması birbiriyle hiç uyumlu değil. Yazı fontları çok kötü ve birkaç yazım hatası var onların düzeltilmesi gerekiyor. Yazı boyutları konusunda da düzeltmeler yapılması gerek. Sistemler kısmını okumak için dürbün kullanmamız gerekiyor. Ek olaraktan görseller kaliteli değil. Genel olarak kötü.

Yapılar:
Diğer sunucuların yapılarıyla bu sunucunun yapılarını karşılaştırırsak basit kalmış gözüküyor. Karşılaştırmadan göz atarsak idare eder. Her iki türlü de geliştirilmesi gerekiyor.
Teşekkürler, hepsi işleme alındı. :lol: