PLAY.HAAVENW.COM | OPSKYBLOCK SIFIRLANDI! | ALMANYA LOKASYON KEYFİ! |FABRİKA SİSTEMİ | BEDAVA WAND! | 20:30 EVENT! | VE TONLARCA SİSTEM | İçeriye dal!

EmreKINGWinneR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Mükemmel Gelmeyen Çok Ayıp eder İnşallah İyi Günlere Gelirsiniz

-EmreOfWinneR

Keladox

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Daha Önce Bu Sunucunun Yöneticisinin Eski Sunucusunda da Oynuyodum Sunucu Ortamı ve Sistemleri kaliteli ve güzel. Oynamaktan keyif aldığım bi sunucu tavsiye ederim

CrazySansar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Çok Kaliteli Bir Sunucu. Sunucuzda Personel Adayı Oldum Başarılar Dilerim Ve Herkeze Tavsiye Ederim.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha Önce Bu Sunucunun Yöneticisinin Eski Sunucusunda da Oynuyodum Sunucu Ortamı ve Sistemleri kaliteli ve güzel. Oynamaktan keyif aldığım bi sunucu tavsiye ederim
Teşekkür ederiz, keyif almanız bizi mutlu etti.

LordMonster

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server bence çok güzel eklenmesi gereken şeyler var tabii ki her serverde oldugu gibi. begendim ve başarılarınızın devamın dilerim HAAVE network başarılar

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server bence çok güzel eklenmesi gereken şeyler var tabii ki her serverde oldugu gibi. begendim ve başarılarınızın devamın dilerim HAAVE network başarılar
Teşekkür ederiz, eklenmesi gereken şeyleri lütfen bize Discord adresimizden bildirin.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Konu tasarımı geliştirilebilir, yapılar şu an için yeterli duruyor. Sürüm ve türünü açıkçası beğenmedim. Başarılar dilerim.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilebilir, yapılar şu an için yeterli duruyor. Sürüm ve türünü açıkçası beğenmedim. Başarılar dilerim.
Sürüm ve tür'den kastınız nedir, tam olarak anlayamadım.

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemlerimize güncelleme getirdik, harika sistemler için aramıza katılınız.

sıradanarda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sa dedik as diyen bile yok adalar daha klasik olsaymış olurmuş yani design açıkçası kötü sistem meh daha fazla ada seçeneği olabilirmiş kısacası diğer tr skyblock sw leri gibi

Haave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sa dedik as diyen bile yok adalar daha klasik olsaymış olurmuş yani design açıkçası kötü sistem meh daha fazla ada seçeneği olabilirmiş kısacası diğer tr skyblock sw leri gibi
Fazla ada seçeneği yok diyorsun, farklı sunuculara benziyor diyorsun biz sana 3 adet farklı ada teması sunuyoruz istediğini seç yorulma diye, Selamun Aleyküm dedik Aleyküm Selam bile diyen yok diyorsun, güzel sallıyorsun her gelene personellerimiz canı gönülden mesajlar yolluyor, özelden ilgileniyor açıkcası ben bile sunucunun tamamını anlatıyorum diğer sunucular gibi diyorsun, ben de olan sistemleri farklı bir sunucu da göster de ben de sana hak vereyim güzel kardeşim.
Çamur atacağına daha iyisini yap, yoksa çamur atarken batarsın da el uzatmayız.

nilayii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server ve konu tasarımı bence güzel. Servere emek verilmiş.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Sunucunun geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, başarılar dilerim.