Play.HeraklesOnline.Net | Yeni Açıldı ! | Hafta Sonları Etkinlikler | Zaman Geçirdiğiniz İçin Pişman Olmayacağınız Bir Yer |

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.HeraklesOnline.Net
Oyun Sürümü
1.8.X -1.15.2
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Survival

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Girdim baktım. 4 kişi vardı benle beraber. Benim dışımda olan 3 kişi vip. Sonra bi vip avantajlarına baktım ve süresiz /heal ve /feed gördüm. Çıktım...
Öneriler veya fikirler dikkate alınır.

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 Defa Yanlış Nick ile Girdiğim İçin İP Ban Attınız Rica Etsem Kaldırırmısınız ?

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
giriyorum ip yanlis gozukuyor ve oyunaa bile girmiyor :D ulke : almanya

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Son günlerde tek dikkatimi çeken şey; herkesin survival sunucu açmaya çalışması. Yani açıkçası survival diğer türlere göre zordur ve daha fazla uğraş gerektirir. Umarım başarılı ve kalıcı olursunuz.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Son günlerde tek dikkatimi çeken şey; herkesin survival sunucu açmaya çalışması. Yani açıkçası survival diğer türlere göre zordur ve daha fazla uğraş gerektirir. Umarım başarılı ve kalıcı olursunuz.
Teşekkürler, bu alanda kendimizi geliştirmek için fikirlere ve önerilere açığız.

SaidEraltın

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pay to win sunucusuna benziyor umarım başarılı olur

senjah302

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Girdim baktım. 4 kişi vardı benle beraber. Benim dışımda olan 3 kişi vip. Sonra bi vip avantajlarına baktım ve süresiz /heal ve /feed gördüm. Çıktım...
heal ve feed var diye pay to win mi oluyo bunlari vsdeyken kullanamazsin sadece zaman kazandirir sana

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Zaman değersiz mi yani ?
Parayı veren hem önde başlıyor hem zaman açısından önde oluyor. Yeni açılan 5 servere girdiysem ve hepsinde ortalama 20 kişi varsa en az 5 kişi vip. Ben zaman harcasam 10 saat aralıksız kassam anca ortalama bir ranka gelirim. Ki adamlar para verip full set para ve komutlarla başlayınca cidden 10 saat boş boş otursam daha verimli geçiririm diye düşünüyorum.
İlk yorumunuz üzerine vipleri nerfledik. Tekrardan aramızda görmek isteriz sizi.