Play.HeroCrafTR.com - YENİLENDİK, TEKRARDAN AKTIFIZ! | 1.7-1.8 | DUYURU: ILK GUN PVP KAPALI!

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
web sitemiz yenilenmiştir arkadaşalr.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
belkide o bugu yapan sizsinizdir.ayrıca kusura bakmayında o durumda olsanız siz ne yaparsınız
Farkettiğiniz açıktan özelden bahsedebilir misin? eğer öğrenebilirsem kendi sunucumda öyle bir tatsızlık yaşanmaması için harakete geçebilirim

anhora

En iyi cevaplar
0
Farkettiğiniz açıktan özelden bahsedebilir misin? eğer öğrenebilirsem kendi sunucumda öyle bir tatsızlık yaşanmaması için harakete geçebilirim
Hocam ekipten çıkardığımız yetkililerden biri ekipteyken başka bi hesabına bize söylemeden permler vermiş.Sonra ekipten çıkartınca böyle bi işe girişti.Bu değilmiş.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam ekipten çıkardığımız yetkililerden biri ekipteyken başka bi hesabına bize söylemeden permler vermiş.Sonra ekipten çıkartınca böyle bi işe girişti.Bu değilmiş.
Anladım, sunucunuz hala aktif mi boş zamanımda girip göz atmak isterim

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Yaşasın laz admin bende lazım hemen gelmeliyim :D

anhora

En iyi cevaplar
0
günceliz arkadaşalr

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlaşılma

Son düzenleme:

anhora

En iyi cevaplar
0
hahahah dostum bizim adresimiz nitrado.net değil. :) Başka bi sunucu olabilir veya bizi kötülemek için yapıyorsun.Biz batihost kullanıyoruz. haha :)

Son düzenleme:

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
hahahah dostum bizim adresimiz nitrado.net değil. :) Başka bi sunucu olabilir veya bizi kötülemek için yapıyorsun.Biz batihost kullanıyoruz. haha :)
Google'a herocraft.nitrado.net yazdığımda konunuz çıktı. Onun için bunu attım. Yanlış konuya atmışım sanırım.

anhora

En iyi cevaplar
0
Google'a herocraft.nitrado.net yazdığımda konunuz çıktı. Onun için bunu attım. Yanlış konuya atmışım sanırım.
Böyle bi durum yaparak bizi güncel tuttunuz teşekkürler ama lütfen mesajlarınızı kaldırın.diğer insanlar yanlış anlayabilir.