Play.HestiaNetworK.Com l Taretler l Maskeler l BossMaden l TNT-LEVEL-PVP-HESTİACOİN-TARET-MASKE-Marketleri l Ve Daha Fazlası Sunucumuzda :)

HestiaNetworkNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.HestiaNetworK.Com
Oyun Sürümü
1.8x-1.16
Sunucu Slotu
Sunucu Türü
Faction
Konu_Tasarm_Giris.png
Hakkmzda.png

Sunucu_Bilgileri.png

Sistemler.png

Yetkililer.png

gorseller.png

Spawn.png

RutbeHammadde.png

Lapis.png

Hammadde.png

Arena.png

:kitaplık: Hestia Network Biz Kimiz ? :kitaplık:
Yaklaşık 4.5 Yıldır Minecraft Sunucusu Kurmaktayız. Tekrardan Serüvenimizi Devam Ettirmeye Karar Verdik
İlgili Yönetim Ekibiyle, Daha İyi Korumalar, Pluginler. Aktivitelerle Sizi Sunucumuzda Eğlendirmek İçin Geldik.
Sadece Faction Üzeri Kurulu Olmayacağız. İlerde Hub Olmayı Planlamaktayız. Sizin Sayenizde. Daha Çok
Başarım Elde Etmeyi Hedefliyoruz.

:notch: Hestia Network Yönetim Ekibi :notch:

TayfunTurbil#2000 (Sunucu Sahibi)
doğan_#0944 (Admin)
Bugi#2227 (Admin)

:tada: Hestia Network Sunucu Adresleri :tada:

play.HestiaNetworK.Com
oyna.HestiaNetworK.Com
Mc.HestiaNetworK.Com

Hestia Network Olarak Oyununuza yeni Heyecan getirmeye geldik .Hestia Network En son nesil sistemler Ve en Güzel sistemler kullanarak Oyundaki Hazzı Hat safaya çıkartıyoruz. Hep beraber Bu Oyunu daha oynanır bi hale getiriyoruz. Türkiyenin İnavasyon Sunucusu Hestia NetWork

Hestia Network Yetkili Alımları

Rehber Alımı Bulunmakta.
Bilgili Moderatör Arıyoruz.​

HestiaNetworkNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Aktif Ve Sunucumuz Hakkında, Tasarım Hakkındaki Yorumlarınızı Bekliyoruz :)

narotsa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu 16 sürümünü desteklemiyor 1.8 sürümlerini destekliyor

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şimşek kasmaktan kasıt nedir ?
1611094949289.png

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kusacaktım, klasik ve basit.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Milleti Kazıklayın Gerçekleri Söyleyince Milletin Konularına Laf Edin Bu Kadar Karaktersiz Bir İnsansiniz İşte Siz Çalıntı Pluginlerle Biryere Gelemezsiniz Gidin Kendinizi Geliştirin Ordan Burdan Plugin Paketi Alıp Editlemekle Plugin Paketi Satmaya Hakkınız Yok Milleti Dolandırmayın
tm

HestiaNetworkNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sunucumuz Sezon 2 Olarak Tekrardan Aktif Olmuştur Tüm Oyuncularımızın Yorumlarını Ve Sunucumuza Katılmalarını Bekliyoruz Hayırlı Bayramlar

STORMI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı hoş ancak bazı warplar internetten bulunup blokları replace komutu ile değiştirilmiş. Pluginler ile sistem eklenmeye çalışılmış ama basit skriptler ile sistem olarak geliştirilebilir dikkate almanızı tavsiye ederim.

HestiaNetworkNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoş ancak bazı warplar internetten bulunup blokları replace komutu ile değiştirilmiş. Pluginler ile sistem eklenmeye çalışılmış ama basit skriptler ile sistem olarak geliştirilebilir dikkate almanızı tavsiye ederim.
Öncelikle Değerli Görüşünüz İçin Teşekkürler
1.Warpların Bazıları Alındıgı Doğrudur Ama replace Komutu ile Degistirmedik Bile Geçici Olarak Koydugumuz İçin Şuandada Warplarımız Yeni Mimar Ekibimizle DEMO Sunucumuzda Yapılıyor
2.Skript Konusunda İse Sunucuya Çok Fazla Skript Yükleyerek Yormak İstemiyorum Ve Gereksiz Buluyorum Plugin Varsa Neden Skript Kullanıyımki
3.Basit Sistem Dediğiniz Yetenekler Şimşek Maden Özel Boss Girişleri Maaş Sistemleri Ve Hepsini Burda Açıklamama Gerek Yok Sunucumuza Gelerek Hepsini Görebilirsiniz
İyi Günler.