Play.HideNetwork.Tk | BossCoin | Lapis Parçası | Enerji | Kasa - 1.8.x

Sunucu Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 8 66.7%
  • Kötü

Kullanılan: 2 16.7%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 2 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saksocu.jpg

Hepinize merhaba,
uzun bir aradan sonra "HIDENETWORK" ekibi ile tekrar aranızdayız. Ufak tefek tartışma vs. durumları yüzünden bir dönem kapalı kaldık, şimdi 15 tatilde tekrar açıldık. Şansımız yaver gitsin! hepinizi bekliyoruz.
Sunucu 24 ocak 14:00'da aktif!
biz_kimiz.jpg

Biz, 1.5 2 yıl öncesinden "SonOsmanlı" diye bir sunucuda tanıştık, ben orda moderator oldum ve Alperen ile tanıştım, baya konuştuk samimi olduk. Kapandı sunucu ve şimdi tekrar açıyoruz inşallah kapanmamak üzere!
Alperen: Kurucu (SunucuSahibi,Pluginer)
Yiğit : Kurucu (Destek,Pluginer,Oyun İçi)
cooltext270461960982721.png

Sunucu Ram: 8GB (Lag olursa otomatik artıyor)
Hosting: VeryGames
Sunucu IP: Play.HideNetwork.Tk
Sunucu Türü: Factions(Hafif Hard)
Slot Sayısı: Sınırsız(200)
Cool-Text-270462089389655.png

Enerji Sistemi: Öncelik ile enerji sistemiz /warp hammadde'de bulunmaktadır, kırıktaş kasarak rahatlıkla kazanabilirsiniz. /emarket'den güç 3 hız 3 gibi etkiler alabilirsiniz.

Eventler: Düzenl olarak parkur , koşu , rain , vipçekilişi gibi eventler olmaktadır.

Lapis Parçası , Edit , Takaslar : Klasik lapisten çıkar ya da editten kasarsınız köylülerden takas edip itemler alırsınız.

PvPCoin: Öldürdüğünüz adam başına "pvpcoin" kazarnısnız /pvpmarket den item alırsınız.

Efsun: Klasik efsun sistemi lapisten çıkan hideparçalarını /efsun'dan item alırsınız.

Rütbe: Klasik rütbe sistemi (10) Rütbe.

Klan Savaşları: Kurucuların durumuna müsaitliğine göre yapılır. Katılımlar Discord adresimizden olmaktadır. 6 Klan katılması zorunludur.

Cool Text - Sunucudan Kareler 270396193114160.png

lapis.png
enerj.png
hammadde.png
spawn.png
rhammadde.png

SUNUCU 24 OCAK 14:00'da AKTİF HEPİNİZİ BEKLİYORUZ!

Son düzenleme:

xOnurAGA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Emek Verilmiş Bir Sunucu Girip Oynamanızı Tavsiye Ederim
Baraşılarınızın Devamını Diliyorum
İyi Forumlar Dilerim Herkese :)

faceage

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Buildler geliştirilmeli , harici yetkili ilgisi sistemler muthis emeginize sağlık.

xOnurAGA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Yiğit Yetkili İlgisi Müthiş Demiş Adam Ben Oyuncularla İlgilendim Ama Sen Görmedin Demekki Buraya Kadarmış Kardeşim :/ Neyse Yolunuz Açık Olsun Yiğit İnşallah Daha İyi Daha Güzel Yerlere Gelirsin..
Başarılar Size :)

Son düzenleme:

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Yiğit Yetkili İlgisi Müthiş Demiş Adam Ben Oyuncularla İlgilendim Ama Sen Görmedin Demekki Buraya Kadarmış Kardeşim :/ Neyse Yolunuz Açık Olsun Yiğit İnşallah Daha İyi Daha Güzel Yerlere Gelirsin..
Başarılar Size :)
Selam, sen yetkim alındı diye böyle yapıyorsan yetki için oynuyorsun demektir amaç yardım etmek falan değil. İkincisi yetkili ilgisi müthiş ve müthiş kalıcak sen bunu anlayamamışsın oyuncukar dahil bizde senden şikayetçiydik bu yüzden alındı direk trip atıyorsun kolay gelsin.

Konu Gücel + PvPCoin eklendi kestiğiniz adam başına coin alırsınız /pvpmarket de harcarsınız!

xOnurAGA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Yetkim Alındı Diye Böyle Yapmıyorum Yiğit Ayrıca Tripte Atmıyorum Sadece Haksız Yere Yetkimi Aldınız !!
Tamam Öyle bir şey Demiştin Oyuncularla İlgilenmiyorsun Diye Ben O Saatten Sonra Oyuncularla İlgilenmeye Başladım Ama Serverde Sen Yoktun Ve Bunu Görmedin !!
Yetki İçinde Oynamıyorum Çok Yanlış Düşünüyorsun Yiğit
Neyse Konu Kapansın Tekrardan Yolunuz Açık Olsun İnş Daha İyi Yerlere Gelirsiniz Allah'a Emanet

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Yetkim Alındı Diye Böyle Yapmıyorum Yiğit Ayrıca Tripte Atmıyorum Sadece Haksız Yere Yetkimi Aldınız !!
Tamam Öyle bir şey Demiştin Oyuncularla İlgilenmiyorsun Diye Ben O Saatten Sonra Oyuncularla İlgilenmeye Başladım Ama Serverde Sen Yoktun Ve Bunu Görmedin !!
Yetki İçinde Oynamıyorum Çok Yanlış Düşünüyorsun Yiğit
Neyse Konu Kapansın Tekrardan Yolunuz Açık Olsun İnş Daha İyi Yerlere Gelirsiniz Allah'a Emanet
Teşşekürler biz doğru olanı yaptık :)
İyi Forumlar...

Güncel + + reklam banner eklendi , bakım bitti , sonuç: Savaşçı rütbesi(Eklendi) , Anonim rütbesi (yapımda) Buglar giderildi.

xOnurAGA

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen Her Zaman Siz Doğru Olanı Yaparsınız Biz Yanlış Olanı Yaparız...
İyi Forumlar...

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayırlı olsun Yiğit'e selamlar :=.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Builder Aşiri. ( - - )
We kullanimi bol..
Emek verilmemis gibi
Yetkililer ilgisiz,
Kisacasi Birak bu işleri kapat sunucuyu Kardesim.. :) Daha bilgili Kisiler açsın. Sunucuyu gercekten Emek vericek Kisiler açsın paraniza Yazik Kardesim..

NOT : amaç Konuyu baltalamak ya da kotulemek değil Bunlar benim düşűncelerim.. :)