HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhabalar , ben Furkan Aksakal , namı diğer PrivacyGoddeS . Hobbit craft efsanesi 2013 Eylül ayında hizmete başlamış 2014 yılının yaz aylarına doğru ara vermiş kış sezonu tekrar hizmete açmıştık. Herneyse aradan biraz süre geçti ve tekrar aralıksız hobbit serüvenine devam etme kararı aldık . 1 Hafta aralıksız 3 kişi hazırladığımız serveri sizlerin hizmetine sunuyoruz. İyi oyunlar vede iyi eğlenceler :)

Ip
---------------------
-- play.HobbitCraft.net --
----------------------
Web Sitemiz: www.HobbitCraft.net
-- PrivacyGoddeS (Berlin Almanya Olan) --
----------------------
========= www.hobbitcraft.net =========

Yeni rekorumuz 130'du ama resim almaya yetişemedik :/

Yeni Spawn

Eski Spawn

Sahil Gece Bir Başka Oluyor :)
( Pc Saate For :) )

Sayfamız: https://www.facebook.com/hobbitcraft
Grubumuz (Hile şikayet v.s bildirimi buradan) :https://www.facebook.com/groups/845669922207665/?fref=ts

Güncellemeler buradan eklenecektir.
Not: Serverde schematic'ler bulunmaktadır. En yakın sürede hepsi değişecektir. İyi oyunlar :)
İlk Bakım: Tabda ki bug düzeltildi. Boss eklendi. Hile korumalari eklendi.
Yarın (09.10.2015) Büyük Bakıma girecek server. Çok şey değişecek . Çoğu bug giderilip , çok yenilik getirelecek ! İyi oyunlar :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Güncel Haber -

Yakında yeni sunucumuza taşınacağız.
Web sitemiz açılıyor.
Otomatik mobil ödeme eklenecek.(Biraz uzun sürebilir)
Hub (Çekirdek Sky + Factions) Olacak.
Sağlıcakla kalin :)

Son düzenleme:

Freeshly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılcakmış Zaten Krdeşm Bide Alım Varmı Tecrübem Fazlasıyla Var :) Skype verebilirmsn ?

Bide sürüm kaç ?

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza Girip Bir Baktıktan Sonra Bi Değerlendirme Yapmak İstedim Değerlendirme Puanlarım Şöyle:
Build vs. 4/10 Bilemiyorum Daha Güzel Yapılabilirdi Bence
Pluginler Sistem vs. 7/10 Rütbe Plugini 5 Puan Geri Kalanlar 2 Puan Score Boartda Para Olmalıydı /money yazmak Yoruyor
Yaratıcı Fikir 6/10 Birçok Yer Yaratıcı Lakin Yetersiz...
Süreklilik .../10 Daha Yeni Açıldı İleride Değiştiririm

Genel Olarak Puan 5/10 Kararsız Kalıyorum Nedense...

Son düzenleme: