Play.JaffaCraft.Com>> Yeni Nesil Faction, VIP Cekilisli, Hergun EVENT,Klan Turnuvali, Sezonlu ve Daha neler neler Dene Ve Gor!<<

DogiBabaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucunun makine özellikleri ile alakası yok.
Makine özelliklerinin 2 GB olduğunu düşünüyorum. Sunucuda 5 kişi varken bile çöküyor.
Plugin paketleri vs.. her şey kopya. Uyumsuz plugin paketleri veya sürümleri mevcut.
Kurucu daha önce hiç sunucu açmamış biri önyargısız yaklaşayım dedim fakat oyuna 3 milyon para ile başlıyorsunuz ve market sistemi berbat. Örnekle açıklamak gerekirse Elmas Kafalık 5000 iken Elmas Göğüslük de 5000, Elmas kılıç da 5000.
Boss yazmışlar. Bossların canı 300 ve 1-2 dakikada kesiyorum ödül olarak max kılıç alıyorum işin komik yanı ise bosslar passive yani vurmuyor :). Bossları elimle kestim :) Dirençleri 0. 300 kere vurursanız ölüyorlar :)
Site Adresine basın ve kocaman resim açılsın.

Kısacası "REZALET" seviyesine ulaşabilmiş sayılı sunuculardan ilklere girebilir. Gelin ve Eğlenin :)
ÇOK YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUN , VE SALLAMA YETENEKLERİN ÇOK İYİ, SUNUCUYA Bİ KERE BİLE GİRMEMİŞ İFTİRA ATAN BİR KÖPEKSİN, KISKANIYORSUN JAFFA CRAFTI ÇEKEMİYORSUN , KULÜBENE SG

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu üstte geçen konuşmadan bile sunucunun kalitesini ve sahibinin nasıl biri olduğunu az biraz tahmin edebiliyorum, daha fazla yazmaya da gerek yok şahsen yeni nesil faction buysa ben eskisine razıyım.

Farid

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu üstte geçen konuşmadan bile sunucunun kalitesini ve sahibinin nasıl biri olduğunu az biraz tahmin edebiliyorum, daha fazla yazmaya da gerek yok şahsen yeni nesil faction buysa ben eskisine razıyım.
hakk yenilmesi cok kotu birsey. Biz elimizden geldigi kadar emek ve guzel hizmet sunmaya calistik ama maalesef boyle bazi kisilerin yuzunden hakkimiz yeniliyor.