PLAY.JEAGERTURK.COM | KALİTELİ FACTİON SUNUCUSU!

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0

ADRES
PLAY.JEAGERTURK.COM
OYNA.JEAGERTURK.COM
MC.JEAGERTURK.COM

REKOR:

HAKKIMIZDA
JeagerTurk Network 2017' nın Haziran ayında
sunucu bazı sorunlardan dolayı kapanmıştı.
şu an da tekrar aktifiz!

FARKIMIZ
Daha kaliteli ve en aza indirilmiş lag oranıyla bir oyun keyfi sürdürebilirsiniz.
VIP, EDIT, gibi Satışlar sitemizden Güvenli bir şekilde yapılmaktadır.
Her türlü destek veya yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz;

KONU BAŞLIKLARI
Sunucu Bilgileri
Destek birimleri
Sunucudan görüntüler

SUNUCU BİLGİLERİ
Sunucu Adı: JeagerTurk Network
Sunucu Versiyonu: 1.8/1.9/1.10/1.11/1.12
Sunucu Adresi: PLAY.JEAGERTURK.COM
Web Adresi: www.jeagerturk.com
Facebook: https://www.facebook.com/JeagerTurk/
Sunucumuzun Kapasitesi: 200
Sunucumuzun Ram'ı:
16GB

Düzenli etkinlikler yapılmaktadır.
Lapisimizde otomatik satış sistemimiz mevcuttur. (Kazdıkça Kazan)
Kazdığınız madenler otomatik envantere gelmektedir.
Artık moblardan bile değerli eşyalar düşüyor.
Sunucumuz %100 güvenli ve korumalıdır.
Asla ve asla lag bulunmamaktadır.
Sizler sayesinde açık ve bugları kapatmış bulunuyoruz.
Köylü Ticaret alanımız mevcuttur. Köylü ile enchli kitaplar takas edebilirsiniz.
Kendi kendimizi geliştiriyoruz..

RÜTBE SİSTEMİ
Sunucumuzda para sadece alışveriş yapmaya yaramıyor, aynı zamanda sizi bir üst sınıfa çıkarmakta.
Oyuna ilk giriş yaptığınızda Misafir rütbesi ile başlarsınız.
Temel ihtiyaçlarınızı karşılayıp biraz para topladıktan sonra /rankup komutu ile bir üst sınıfa geçebilirsiniz.
Rütbeleri görmek için ise /ranks komutunu yazmanız yeterlidir.

Misafir sınıfından sonra Çaylak sınfı gelmektedir, Usta rütbesine sahip olmanız size bir Eşya Kiti ve Özel Hammadde kazandıracaktır.

Rütbe Hammaddeleri Usta rütbesinden sonra başlamaktadır.
Usta rütbesine kadar lapiste geçinebilirsiniz.

Nasıl Geçinirim;
Gerçek hayatta da olduğu gibi para neredeyse her kapıyı açıyor, sunucumuzda da bol miktarda paraya ihtiyacınız olacak.
Bizce olması gerektiği gibi en iyi para kazanma yöntemi tarım ve ticarettir.
Tabii bunların yanında oyunlarımız ve meslek alanlarımızdan da para kazanabilirsiniz.
Belirli bir miktar para kazandıktan sonra gerisi çok rahat gelecektir.

Warp Listemiz;

EFSUN
Sunucumuzun diğer bir özelliği ise efsun sistemidir.
Lapis sadece size para değil meteorda kazandırıyor. Bu meteorlarla Efsun Marketi'nden alışveriş yapabilirsiniz.
Bu efsun sistemi size çok fayda sağlayacaktır. Artık ticaret zamanı...
Efsun marketini kullanmak için /efsun komutunu kullanmalısınız.

Vip Hammademizden Bir Görüntü;

Etkinlikler
Elbette etkinlik ve event olacak, soruyorum size eventsiz ve eğlencesiz ortam mı olur ?
Bizde hepsi var, birbirinden güzel etkinlikler ve eventler.
Bizden size bir kolaylık, bu fırsatı iyi değerlendirin.

DESTEK & İLETİŞİM BİRİMLERİ
TeamSpeak3 Resmi Sunucusu: ts3.jeagerturk.com

WebSite: www.jeagerturk.com

Görüntüler

Spawn'dan Görüntü

Lapis'den Görüntü

Zindan'dan Görüntü

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun ne sunucusu oldugunu belirtmemissiniz

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya emek verilmemiş :/ sunucu hakkında fazla bilgi verilmemiş dostum !

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni başarılı olsa da bilgi eksikliği var. Buildler güzel fakat sunuyu diğer serverlerden ayıracak bir artı yok.

Sunucunun ne sunucusu oldugunu belirtmemissiniz
Konu Faction Serverlar formuna açılmış bir süpriz yoksa %99 Faction.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

iTsNooty

Explorer
Sponsor
En iyi cevaplar
0
" Yöneticiler oyuncularla samimidir ve ilgilidir. " YALAN!
# KairosCraft Ekibi kendi ts3 lerine gidildigi zaman herhangibi bir şaka amaçlı laf atılması gibi bir durum olduğunda saygılarını koruyup banlamak yerine küfürlü ses kayıtları açıp yüksek seste odada bulunan herkese dinletiyorlar. Sunucu yetkililerinin saygısı SIFIR.

# Yaptıkları spawn tamamen boş hiçbir işlevsel veya güzel görüntüye sahip olabilicek herhangibi bir şey bulunmuyor.

# Sunucuda viplere p6 ve p7 set veriliyor yani bu sunucuda oyuncu olarak bir vip i kesme şansınız imkansız denilebilir. Eğer paranız varsa milleti öldürmek istiyorsanız KairosCraft adlı sunucu size bire bir! Sadece aylık 30 TL vererek oyunun kralı olabilirsiniz.

# 0.0/10

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
" Yöneticiler oyuncularla samimidir ve ilgilidir. " YALAN!
# KairosCraft Ekibi kendi ts3 lerine gidildigi zaman herhangibi bir şaka amaçlı laf atılması gibi bir durum olduğunda saygılarını koruyup banlamak yerine küfürlü ses kayıtları açıp yüksek seste odada bulunan herkese dinletiyorlar. Sunucu yetkililerinin saygısı SIFIR.

# Yaptıkları spawn tamamen boş hiçbir işlevsel veya güzel görüntüye sahip olabilicek herhangibi bir şey bulunmuyor.

# Sunucuda viplere p6 ve p7 set veriliyor yani bu sunucuda oyuncu olarak bir vip i kesme şansınız imkansız denilebilir. Eğer paranız varsa milleti öldürmek istiyorsanız KairosCraft adlı sunucu size bire bir! Sadece aylık 30 TL vererek oyunun kralı olabilirsiniz.

# 0.0/10
Sunucuda tek kurucuyum ve dün ts ye girmedim sana küfürlü ses kaydı dinletiyim? Baya saçmalamışsın oyuncular dinletmiş olabilir hemen kairoscraft ekibi dinletti diyorsun işin gücün konu baltalamak.. Vip olayına gelirsek isteyenler vip alıyor illa vip alın vip alın demiyoruz biz isteyen alsın. Sunucunun kralı olsun değil mi zaten vipler ne için yapılıyor? boşunamı para versinler bizde para verdiklerinin hakkını veriyoruz.

Konu Aktif! +

Sunucuda /menu' de değişiklikler yapılmıştır!

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba!Sen Atakan mısın bilmiyorum ama,Atakan vip almak isteyenlerin parasını alıp serverden banlıyordu ve sunucuda olan dolandırıcılık olayları falan ifşalandıktan sonra konuda kapatıldı.Görüyorum ki tekrardan konu açmışsınız umarım hiçbir yere varamazsınız.

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba!Sen Atakan mısın bilmiyorum ama,Atakan vip almak isteyenlerin parasını alıp serverden banlıyordu ve sunucuda olan dolandırıcılık olayları falan ifşalandıktan sonra konuda kapatıldı.Görüyorum ki tekrardan konu açmışsınız umarım hiçbir yere varamazsınız.
Dolandırıcılık ne alaka? VIP alanlar gayet normal alıyor ve banlanmıyor nerenden çıkarıyorsun anlamıyorum..

iTsNooty

Explorer
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Dolandırıcılık ne alaka? VIP alanlar gayet normal alıyor ve banlanmıyor nerenden çıkarıyorsun anlamıyorum..

Vip in amacını galiba siz yanlış anlamışsınız vip normal bir oyunucun elde edebileceklerini kısa sürede para ödeyerek elde etmesidir. Bu mantık birçok oyunda kullanılmaktadır sen oyundan eşya yerine zaman satın almış oluyorsun bilmem anlatabildim mi?

Sunucunun tek Kurucusu sen isen millete ts3 ten yetki verme o zaman affedersin ama yetkili biz konuşmayalım diye susturma atıyor ondan sonra ses kaydı açıyor bundan daha komiği varmı. Amacım sunucu baltalamak değil sunucuya girecek olan insanlara oyunda ne ile karşılaşacaklarını gösteriyorum...

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
Vip in amacını galiba siz yanlış anlamışsınız vip normal bir oyunucun elde edebileceklerini kısa sürede para ödeyerek elde etmesidir. Bu mantık birçok oyunda kullanılmaktadır sen oyundan eşya yerine zaman satın almış oluyorsun bilmem anlatabildim mi?

Sunucunun tek Kurucusu sen isen millete ts3 ten yetki verme o zaman affedersin ama yetkili biz konuşmayalım diye susturma atıyor ondan sonra ses kaydı açıyor bundan daha komiği varmı. Amacım sunucu baltalamak değil sunucuya girecek olan insanlara oyunda ne ile karşılaşacaklarını gösteriyorum...
Sunucuma günlük 80 kişi giriyor herpside gayet memnun :=)

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuza bir bakayım dedim, pluginler felan bir hata yok haritalar orta denenebilecek bir seviyede pluginler klasik boss samhanada tarzı v.s. Ancak üslubunuz RE-ZA-LET! Para isteyyen bir oyuncuya yol al demeniz çok kötü bir şey, herhangi bir oyuncuya bu değeri veriyor iseniz sizin sunucunuzda oynanmaz. Ayrıca rehberiniz çok amatör. Kendinize ve ekibinize bir çeki düzen verir iseniz gerçekten iyi yerlere gelebilirsiniz çünki sunucu tutmuş ki muhtemelen sizin arkanızı da kaldıran tam olarak bu.
Viplere P7 veriliyor sunucu tamamen P2W olmuş.
"Yöneticiler oyuncularla samimidir ve ilgilidir." Yazmışsınız alakası yok.
Puanım 0.5/10

Son düzenleme:

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza bir bakayım dedim, pluginler felan bir hata yok haritalar orta denenebilecek bir seviyede pluginler klasik boss samhanada tarzı v.s. Ancak üslubunuz RE-ZA-LET! Para isteyyen bir oyuncuya yol al demeniz çok kötü bir şey, herhangi bir oyuncuya bu değeri veriyor iseniz sizin sunucunuzda oynanmaz. Ayrıca rehberiniz çok amatör. Kendinize ve ekibinize bir çeki düzen verir iseniz gerçekten iyi yerlere gelebilirsiniz çünki sunucu tutmuş ki muhtemelen sizin arkanızı da kaldıran tam olarak bu.
Viplere P7 veriliyor sunucu tamamen P2W olmuş.
"Yöneticiler oyuncularla samimidir ve ilgilidir." Yazmışsınız alakası yok.
Puanım 0.5/10

Günde bir sürü kişi para istiyor oyundan. Biraz emek verseler istedikleri yerlere gelecekler biraz emek vermelerini istiyorum emek vermek istemiyorlarsa op faction sunucularına gidebilirler..

Konu Güncel! +

Konu Güncel! ++

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Günde bir sürü kişi para istiyor oyundan. Biraz emek verseler istedikleri yerlere gelecekler biraz emek vermelerini istiyorum emek vermek istemiyorlarsa op faction sunucularına gidebilirler..

Konu Güncel! +

Konu Güncel! ++
Siz sunucuyu para verene zaten OPFaction'a çevirmişsiniz.