PLAY.JEAGERTURK.COM | KALİTELİ FACTİON SUNUCUSU!

EmirTRGGS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Hile Serbest Adam Kapının İçinden Geçiyor Viplere Yardım Ediliyor.

HubOwner

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet Hile Serbest.
"Viplere Yardım Ediliyor." ahahaha güldürdün. Biz bütün oyuncularımıza eşit davranışta bulunuyoruz.
"hile serbest" eşit davranışınız çok iyiymiş, berbat sunucu onca oyuncunuzun emeğini sildiniz geri açtınız hala onlineniz var minecraft serverlarının rezili jeagertürk

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
"hile serbest" eşit davranışınız çok iyiymiş, berbat sunucu onca oyuncunuzun emeğini sildiniz geri açtınız hala onlineniz var minecraft serverlarının rezili jeagertürk
Benim kapatmaya hiç niyetim yoktu bunu bil birden sunucum silindi gözlerimin önünde yapacak bir şey yok.

EmirTRGGS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim kapatmaya hiç niyetim yoktu bunu bil birden sunucum silindi gözlerimin önünde yapacak bir şey yok.
DEMEK VERİLMİYOR TS3'DE VirtualCraft_ Adlı Vip'inizle Konuşurken Arsasına Gittiniz Ama Ne İtemi Verdiğinizi Bilmiyorum Ve Vipiniz Az Daha Ver Kanka Atimi Ato'mu öyle bir şey dedi

lasola_by

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
la nasıl bir serversiniz anasını küfürden hileden geçilmiyor.Hileyi bir kapatıp bir açıyorsunuz oyun keyfimin içine ettiniz birde adaletmiş viplerin kölesi olmuşsunuz
prim vermeyin böyle serverlere

ByKairos

mc.JeagerTurk.com
En iyi cevaplar
0
DEMEK VERİLMİYOR TS3'DE VirtualCraft_ Adlı Vip'inizle Konuşurken Arsasına Gittiniz Ama Ne İtemi Verdiğinizi Bilmiyorum Ve Vipiniz Az Daha Ver Kanka Atimi Ato'mu öyle bir şey dedi
Garip.. Hiç kimseye bir şey vermiyoruz yetkili ekibi olarak.

la nasıl bir serversiniz anasını küfürden hileden geçilmiyor.Hileyi bir kapatıp bir açıyorsunuz oyun keyfimin içine ettiniz birde adaletmiş viplerin kölesi olmuşsunuz
prim vermeyin böyle serverlere
Hile koruması lag yapıyor diye kaldırdık laglı laglı oynamak istiyorsan hile kormasını yükleyeyim..

Cinco

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalite Farki Yaratir
6/10 KONU
Sunucu Güzel Kaliteli Beklerim

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalarınızı buldum, alıntı harita ve bu kadar kötü yönetim ile nasıl bu kadar online tutabiliyorsunuz?