PLAY.KADIMOYUNCU.NETWORK | Gir konuya öğren... ( Emek Hırsızları )

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar selam öncelikle ben Taha oyundanda bilenler varsa Namı Değer Fately . Geçtiğimiz zamanlarda bi sunucuya katıldım adamlara
yardım etmeye falan başladım herneyse güzel yardım ediyoruz sorun olursa çözüyoruz falan bu şekilde 1 2 gün atlattık .
Dün güzel bi event yaptık 100 falan gördük neyse dün gece erken yattım sabahta erken kalktım direk destek olduğum sunucum olan "PLAY.MİNEROSE.COM" sunucusuna girdim 1,2 saat geçti sohbete bi reklam geçildi reklamın geçildiği sunucuda "PLAY.KADIMOYUNCU.NETWORK" . Herneyse biz sunucuya gittik bu sunucunun kurucusu çoğu sunucuya gidip reklam yapıp oyuncu toplamaya çoğu kişinin kaç ay belkide kaç yıl uğraştığı kitleyi bozmaya çalışıyor . Bunlardan bi kaçı "PLAY.TRRİSE.COM" "PLAY.VİNTAGENETWORK.NET" ve bi kaç sunucu herneyse biz bunun kurucusuyla bi kaç kere konuşmaya çalıştık cevap vermedi bizde kolay yoldan sunucuya bi su çaldık sunucuyu kendine getirdik :) .

162079

Ardından discordda az goygoy yaptık eğlendik neyse ben kurucuya yazmıştım kurucu bana cevap verdi discord'dan banladı .
Aşağıya atıcam resimleri aynı şekilde VİNTAGE'nin kurucusuna yazdığı mesajlarıda atıcam . Size tek diyeceğim
bu sunucuya gitmeyin çünkü oyuncularının hepsi kandırılarak çekilen kişiler hani kötü bir şey demek istemiyorum .

162080

Burda Furkana bizim adımıza reklam yapıyorlar falan diyor nazikçe karşılıyor ben adama eğer reklam yapmaya devam ederseniz sunucunuza su çalıcam dedim adam bana pek sakin yüzde cevap vermedi . İki yüzlü olduğu burdan belliymiş demekki bizim arkadaş olduğumuzu bilmediği için böyle bi yola başvurmuş.

Burdada bana yazdığı konuşma var . Size Forum Gamer Ailesi olarakta tavsiye veriyorum bu sunucuya girmeyin zaten ayrıca kötülemek olmasın Moderator'ü , Admin'i , Rehber'i hepsi baştan sağma seçilmiş kişiler 1 gram bilgileri yok . Kalite için yukarida verilen sunucularda oynayabilirsin .
İyi günler diliyorum

HzMablung

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle saçma sapan reklamlara başvuranlar beni sinirlendiriyor gerçekten.Ellerinize sağlık

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Böyle kişilerin yüzünden MineCraft Türkiye'de hangi sunucu adam gibi hangisi **k gibi bilemiyorsunuz. Aslında böylelerine sunucu açtırmayacaksında neyse Zaten makineleride Microsoft Azure :ninja:

ClientNicki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kısacası sen o kadar kişiyi topla onlar oturduğu yerden adam kassın hiç adil değil eline sağlık.