play.kozmozcraft.com | Hard SKYBLOCK | Efsanevi Kadrosu | < 1.8 - 1.9 > | www.kozmozcraft.com

KozmozCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
0 LAG olayı beni güldürüyor. Bu 0 lag bot yemeyen sağlam(hypixel cubecraft) gibi sunucularda kullanılması lazım bence :D

KozmozCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz :) Belki haklısınız ama emin olun zamanla gerekli tedbirleri üst seviyelere çıkaracağız. Şu an buyrun lagsız bir oyun keyfi sunalım. Oyundaki lag her zaman bot kaynaklı olmayabilir unutmayın. Biz iddalıyız elimizden geleni yaparız. Bot, ddos vb. tarzda saldırılarla da pes edecek bir ekip değiliz. Bir açığımız çıktığında ise gerekli tedbirlerle beraber kısa sürede toplanırız :) İyi forumlar dileriz.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhabalar, yorumunuz için teşekkür ederiz :) Belki haklısınız ama emin olun zamanla gerekli tedbirleri üst seviyelere çıkaracağız. Şu an buyrun lagsız bir oyun keyfi sunalım. Oyundaki lag her zaman bot kaynaklı olmayabilir unutmayın. Biz iddalıyız elimizden geleni yaparız. Bot, ddos vb. tarzda saldırılarla da pes edecek bir ekip değiliz. Bir açığımız çıktığında ise gerekli tedbirlerle beraber kısa sürede toplanırız :) İyi forumlar dileriz.
Sunucunuza göz attım. Hataları tamir etmeye direk başlayıp sorunları direk bulmaya çalışanlardansınız. Başarılı bir sunucu kurmuşsunuz. Hergün gördüğümüz çöp sunuculardan deyil. Adam gibi bir sunucu kurmuşsunuz. Başarılarınızı dilerim!

KozmozCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza göz attım. Hataları tamir etmeye direk başlayıp sorunları direk bulmaya çalışanlardansınız. Başarılı bir sunucu kurmuşsunuz. Hergün gördüğümüz çöp sunuculardan deyil. Adam gibi bir sunucu kurmuşsunuz. Başarılarınızı dilerim!
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sağolun, elimizden geleni sürekli yapacağız.

FatihCLKR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girmek için kayıt gerekiyormuş siteyi açmaya çalışıyorum ama siteye giriş yapamıyorum benim internetim ile ilgili bir sorun deil.

FatihCLKR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuyu kilitlemeniz daha mantıklı olacaktır