* 'PLAY.LEKKERNW.ORG' - "Bi' otur, Bi' oyna!" - "Farkımızı tatmaya ne dersin?" - 'PLAY.LEKKERNW.ORG'

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben anlatamıyorum, ya da siz anlamakta güçlük çekiyorsunuz?
Konumun üzerinde yorum olarak puanlama yapmanızı istemiyorum arkadaşlar!
Bu benim en doğal hakkım istediğiniz kadar iyi/kötü eleştri yapın ama puanlama yapmanızı istemiyorum, puanlama spoiler'ini kaldırır mısın lütfen yetkilileri bunun için yormayalım ve sorunları kendi aramız da halledelim öyle değil mi?

Konu tasarımı & başlık düzenlendi!
Vizyon ve Misyonumuz makalesi yazıldı!
Güncellenecek olanlar;
Menüler...

Son düzenleme:

ErdemFX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya ben anlatamıyorum, ya da siz anlamakta güçlük çekiyorsunuz?
Konumun üzerinde yorum olarak puanlama yapmanızı istemiyorum arkadaşlar!
Bu benim en doğal hakkım istediğiniz kadar iyi/kötü eleştri yapın ama puanlama yapmanızı istemiyorum, puanlama spoiler'ini kaldırır mısın lütfen yetkilileri bunun için yormayalım ve sorunları kendi aramız da halledelim öyle değil mi?

Konu tasarımı & başlık düzenlendi!
Vizyon ve Misyonumuz makalesi yazıldı!
Güncellenecek olanlar;
Menüler...
Kaldırdım'da puanlama yapılmasını neden bu kadar istemiyorsun. benim ilk serverime -1 vermişlerdi şu an 7/10 felan aliyorum :D

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucum kötü olduğundan değil, emek verdiğimden dolayı istemiyorum puanlama yapmalarını.
Sunucu belirli tarih yok, tahmin tarih de yok. Bakarsın akşam açılır bakarsın yıl başında açılır. :)

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D sorun nedir neden açmıyorsunuz
Herhangi bi' sorun yok plugin açıklarını kapatıyoruz, açık kalmadı diyoruz tek tek inceliyoruz günde 5 6 kez incelediğimizden gözümüz nasıl yoruluyorsa hata yine çıkıyor ama son adımlar kaldı, Allah bekletiyorsa güzelleştiriyordur. Sabredin. :) Belki Cumartesi açarız ne dersiniz?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuyu iyice inceleseydiniz puanlama sistemini istemediğimi anlardınız, lütfen yorumunuzu düzeltip puanınızı silin.
Varsa daha iyi bi' sunucunuz buyrun konunuzu bekliyoruz... İyi forumlar!
Zaten bilerek puanlama yaptım. Onu çoktan okudum da, pek emek görmüyorum.
İyi bir sunucu olarak kendi sunucumu söyleyebilirim. Ne yazık ki kapattık, fakat Türkiye'de sistemleri kendimizin kodladığı ve açıldığı zamanlar Türkiyede'ki tek açık DayZ sunucusuydu. 2 eklenti atıp sunucu açmadık, sana böyle diyorsam bu işleri biliyor olduğum içindir.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@admiraldus isim vermeden, yorumunu düzenle. Kural ihlal ediyorsun. Rapor etmek istemiyorum yorumlarını düzenle lütfen.
Tavsiye alacak olsaydım zaten sana sormazdım merak etme, eleştrini yap geç.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@admiraldus isim vermeden, yorumunu düzenle. Kural ihlal ediyorsun. Rapor etmek istemiyorum yorumlarını düzenle lütfen.
Tavsiye alacak olsaydım zaten sana sormazdım merak etme, eleştrini yap geç.
Hangi kuralı ihlal ediyorum? Reklam kuralını mı sormak istiyorum. Herhangi bir sunucu adı vermedim. Kendin dedin sunucu konunu bekleriz diye...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabaaa, yeniden karşınızdayım!
Sunucumuz için hikaye yazmaya karar verdim.
Sunucumuzun mistik havasını değiştirerek daha çok korku, gizem, cinayet içeren bi' hava da bıraktım.
Ve bunun için bilgilendirme amaçlı bi' makale yazdım!;

Rüyalar neyden oluşur? Neden bazen korkuturken, bazen mutlu ediyordu ki? Bu soruların cevabı yine rüyalarınızda!
Bazen rüyalarını sevmeyen bazen gerçekleri yüzüne vurup öfkesini, nefretini ve üzüntüsünü, bazen ise korkusunu harmanlıyordu.
Ne kadar dehşeti hissetse de bu onu hırslandırıyordu! İçi o kadar kan ve irin doluyduki kendi yaralarını göremiyordu.
Ama hırslı ve kararlıydı artık kimse onu kararından döndüremezdi çünkü o artık sadece intikam çiçeğiydi.

Evet bu makaleye göre;
Sunucunun adı değişip daha şaşalı bi' isim mi olmalı?
Yoksa hikayeyi boşver be Aras canlı bi' sunucu mu olmalı?
İsim önerilerinizi de yazmayı unutmayın!

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabaaa, yeniden karşınızdayım!
Sunucumuz için hikaye yazmaya karar verdim.
Sunucumuzun mistik havasını değiştirerek daha çok korku, gizem, cinayet içeren bi' hava da bıraktım.
Ve bunun için bilgilendirme amaçlı bi' makale yazdım!;

Rüyalar neyden oluşur? Neden bazen korkuturken, bazen mutlu ediyordu ki? Bu soruların cevabı yine rüyalarınızda!
Bazen rüyalarını sevmeyen bazen gerçekleri yüzüne vurup öfkesini, nefretini ve üzüntüsünü, bazen ise korkusunu harmanlıyordu.
Ne kadar dehşeti hissetse de bu onu hırslandırıyordu! İçi o kadar kan ve irin doluyduki kendi yaralarını göremiyordu.
Ama hırslı ve kararlıydı artık kimse onu kararından döndüremezdi çünkü o artık sadece intikam çiçeğiydi.

Evet bu makaleye göre;
Sunucunun adı değişip daha şaşalı bi' isim mi olmalı?
Yoksa hikayeyi boşver be Aras canlı bi' sunucu mu olmalı?
İsim önerilerinizi de yazmayı unutmayın!
veya sunucu kapanmalı..:D

siz biraz daha uğraşın dostum sw normal bi sw