Sunucumuz Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    236

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kick attığını bilmiyordum sonradan öğrendim ve söyledimde zaten.
Kick v.b yetkileri olan kişiler rehber varken bu yetkilerini kullanmazlar.
O tür yetkiler onlara rehberler online değilken kullanmaları için verilmiştir ve boşuna kullanımı sonucunda cezalandırması vardır.

Ve bir eleştiri için ban falanda atmam Herkezin kendi düşüncesi.

Takmıyo diyenlerde var o sıralarda afk oluyorum ve işim oluyor genelde skript v.b şeyler ile uğraşıyorum veya başka işlerim oluyor bakamıyorum.
Bakamayınca cevaplamayıncada egoist paragöz oluyoruz.

Kendi hatasıyla kaybetmedi golem sp leri alıp adasından çıkacaktı oda çıkmadığı için kicklemiş ve golem sp leri gitmiş.

Az öncede 3 sp si gitti clear lag'dan vermedim.
Para verene ayrıcalık yapılmaz zaten para veren aldığı ürün (vip,sp v.b) ile diğer oyunculardan ayrıcalıklı olur.

Sunucu hakkındaki düşünceniz için teşekkürler.

Koyunlar oyuncudan sayılır mı ki bilemedim ? :)
Ve yardım falanda yapmadım skript grubunda takılıyoruz diye kötü yorum yapmana gerek yok <_<
Dediğim gibi yazdığım yorumda art niyetli düşünmedim. Sadece o an öyle bir görüntüyle karşı karşıya kaldım. Üstüne bir de 'bebe/abi' laflarıyla konuşan 14 yaşındaki rehberimizi görünce de bir garip hissettim :D Bu mesajı yazmama rağmen hala serverda oynuyorum çünkü beğendim. Olayın detaylarını bilmiyorum o yüzden golemler hakkında daha fazla yorum yapmayacağım. Sadece bir öneri sunmak istiyorum, vip oyunculardan yetkiyi alın bence. 30TL verdi diye birine kick, mute yetkisi verilmemeli. İleride cidden huzursuzluk çıkartabilir bu sizin için benden söylemesi. Şahsen o durmadan kicklenen ben olsaydım bu mesajı yazmaya bile gerek duymazdım. Çeker giderdim anında serverdan.

Biraz karışık oldu galiba yazım :( Söylemeyi unuttum galiba, egoist veya paragöz olduğunuzu düşünmüyorum, insanlık halidir gözden kaçmış olabilir normaldir. Golemler oyuncuya zimmetliyse dediğiniz golem olayı da bence doğru. Ama ben golemlerin alan kişiye zimmetli olduğunu ve 'çalınamayacağı'nı düşünmedim o yüzden de biraz gerildi benim için ortalık. Neyse galiba kendimi yeterince anlattım :D İyi oyunlar, iyi günler.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Lagg nedeniyle kötü verdim.

Sunucuda lag yok ram 3gb yapıldı sorun sizde olabilir.

Sunucu hala açık.
NW Sistemi eklendi detaylara facebook sayfamızdan bakabilirsiniz.
Ram 4gb yapıldı.

Ve 3 gün boyunca HERKEZE fly verildi! /fly yazarak uçabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz...

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Op Bir Server Ama Türkiyedeki Mc Kitlesi Hazıra Alışmış Nerde Bedava Eşya Var Ordalar

Sunucu op değil ben "op sunucu" sözünü her gelene golem sp fly ve biton eşya veren sunuculara diyorum.
Sunucu orta zorlukta ilk başta gelişmek biraz zor olabilir sonradan kolaylaşıyor.

Ve ben zor sunucuda açtım, op sunucuda.
Zor sunucu tutmadı op sunucu tuttu fakat bissürü sorun oldu kapattık.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Sunucu op değil ben "op sunucu" sözünü her gelene golem sp fly ve biton eşya veren sunuculara diyorum.
Sunucu orta zorlukta ilk başta gelişmek biraz zor olabilir sonradan kolaylaşıyor.

Ve ben zor sunucuda açtım, op sunucuda.
Zor sunucu tutmadı op sunucu tuttu fakat bissürü sorun oldu kapattık.
Ben Op Yi o Anlamda Söylememiştim
Güzel Sunucu Tarzında Söylemiştim Ama Minecraftta Demekki Öyle Oluyormuş :D

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu bugu çözermisiniz sinir krizi geçiriyorum şu an adam silindi.........

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
şu bugu çözermisiniz sinir krizi geçiriyorum şu an adam silindi.........
Sayfamızda yazılanları okuyun.
şu an bir bug veya hata yok.

Yeni sistemler eklendi gelip bakabilirsiniz konuya koymayı gerekli bulmadım

Tutorial sistemi güncellendi artık daha büyük bir adada daha fazla şey öğretiyor ve daha iyi!
Level & NetherWars sistemleri eklendi, hergün daha fazla yenilik ekleyip canınızın sıkılmaması için uğraşıyoruz.
Bağış sistemi sonuçları bugün 20:00'da açıklanacak. bu sistem hakkındaki bilgiye facebook sayfamızdan bakabilirsiniz.

Bayram boyunca herkezde fly vardır, taş kazarak şeker bulabilirsiniz. şekerler para ve exp verir.
,/kit Bayram yazarakta bayram kitini alabilirsiniz.
Ayrıca tüm viplerimizdede indirim vardır.

Sunucu açık tüm saldırılar engellendi hepinizi bekleriz!

Sunucu açık lag sorunu düzeltildi buglar düzeltildi.
İyi oyunlar dileriz.

Sunucuya kötü diyenler hep lagı veya başka şeyleri bahane etmiş.
Veya sadece yetki isteyen, sp & fly isteyen, kıskanan küçük kişiler.
Kötü diyecekseniz bahane etmeyin doğru düzgün bir şey deyin.

Güncel

Sunucunun ipsi değişti Play.LifeMCServer.Com
Aslında değişmedi eski ipdende girilebiliyor.
Eğer bu ipden giremiyorsanız bana bildirin ve ayriyetten LifeMC.Batihost.Com ilede girmeyi deneyebilirsiniz.
İyi oyunlar dilerim.