Play.LiteRise.net | Yeni Gelenlere Verimlilik 10 >Orman Bügün 18:00 Açılış> levelmarket > klan Savaşları > Coin Sistemi > +80 Online

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.LiteRise.net
Oyun Sürümü
1.8.x
Sunucu Slotu
120
Sunucu Türü
Faction,Mine,Prison,
LiteRise_Konu_Tasarm_Faction_Min.jpg

yindfS.png

Son düzenleme:

MertKose20

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu discordunu atar mısın bulamadımda davet geçersiz diyor :D ama güzel sw oynuyom

Batuhancuhaz1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Alıntı Maplarla Nereye kadar devam ediceksiniz acaba? Spawn Alıntı Plugin Paketi 1 hafta uğraşılmış gibi. yazık paranıza yazık

1 ay kapanacak Serverler Arasında

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Alıntı Maplarla Nereye kadar devam ediceksiniz acaba? Spawn Alıntı Plugin Paketi 1 hafta uğraşılmış gibi. yazık paranıza yazık

1 ay kapanacak Serverler Arasında
Spawn Bizim Arkadaşımıza Ait Bazı Şeyler tabii ki Değişik Olabiliyor İlk Sunucum Değil Bu Bu Sunucu 1 Ay Değil Sonsuza Kadar Açık Kalacak Hosting Şirketimiz Çok İlgili Değerli Yorumunuz İçinde teşekkür Ederim Buildlerin Geriside Bana Aittir.

Batuhancuhaz1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn Bizim Arkadaşımıza Ait Bazı Şeyler tabii ki Değişik Olabiliyor İlk Sunucum Değil Bu Bu Sunucu 1 Ay Değil Sonsuza Kadar Açık Kalacak Hosting Şirketimiz Çok İlgili Değerli Yorumunuz İçinde teşekkür Ederim Buildlerin Geriside Bana Aittir.

5 arkadaşım serveri bıraktık. Size başarılar dilerim insanları dolandırma ya hakkınız yoktur. 1 sene önce Chrome oyunda 100 TL plugin paketi icin vermiştim vermedi. Adaletiniz bumu inkar ediceksiniz ama cok kul hakkı yediniz. İyi bayramlar..

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 arkadaşım serveri bıraktık. Size başarılar dilerim insanları dolandırma ya hakkınız yoktur. 1 sene önce Chrome oyunda 100 TL plugin paketi icin vermiştim vermedi. Adaletiniz bumu inkar ediceksiniz ama cok kul hakkı yediniz. İyi bayramlar..
Seni Tanımıyorum Bile Sunucuya Girip Sunucumuzu Kötüleyip Boş Boş Şeyler Yapıyorsunuz Burda İnsanların Sunucusunu Kötüleyerek Eline bir şey Geçmeyecektir :)

AhmetStyle_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz Çok Güzele Benziyor Ancak Çok Şey Eksik Mesela Kredi Eventlerde Verilebilecek Krediler Örneğin /mağaza Diye bir komudu gelirse her eventde gelen oyuncularınız 10kredi kullanır ve /Magazadan kit,para,kazma alabilir böylece eventler birkez daha değer katar . Ama dediğim gibi Sunucu Güzel Tebrik ederim Bu Sunucuyu büyütmeye çalışan BarışBey,MertYurda, Ve diyerlerinin emeği geçen Bütün Asistan yardımcılara Teşekkür ederim Sunucu Güzel Gelmenizi Çok tavsiye ederim (Değer):bayrak::bayrak::bayrak:

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz Çok Güzele Benziyor Ancak Çok Şey Eksik Mesela Kredi Eventlerde Verilebilecek Krediler Örneğin /mağaza Diye bir komudu gelirse her eventde gelen oyuncularınız 10kredi kullanır ve /Magazadan kit,para,kazma alabilir böylece eventler birkez daha değer katar . Ama dediğim gibi Sunucu Güzel Tebrik ederim Bu Sunucuyu büyütmeye çalışan BarışBey,MertYurda, Ve diyerlerinin emeği geçen Bütün Asistan yardımcılara Teşekkür ederim Sunucu Güzel Gelmenizi Çok tavsiye ederim (Değer):bayrak::bayrak::bayrak:
Fikriniz İçin Teşekkür Ederiz İlerleyen Zamanlarda Belki

xMahkuM

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elinize sağlık kendim asistan olduğum için demiyorum sunucu için nerden baksan bi 2 3 gün uyumadık emeğimizin karşılığını verirseniz seviniriz. Sunucumuza gelmeyi unutmayın iyi forumlar

Son düzenleme:

ChromeOyunda

Play.LiteRise.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elinize sağlık kendim asistan olduğum için demiyorum sunucu için nerden baksan bi 2 3 gün uyumadık emeğimizin karşılığını verirseniz seviniriz. Sunucumuza gelmeyi unutmayın iyi forumlar
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim :)

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OP sunuculardan pek hazetmem ancak sunucunun Keyubu olması, yazdıklarınız kadarıyla sistemler ve fotoğraflar hoşuma gitti.