[play.LordusNetwork.pw] | 1.8 - 1.15 - Element - Edit/PvP/XP Market - Yükseltme - Metin Taşı - Duel - Pazar - Görev - Meslek |GELİŞMİŞ HİLE KORUMASI|

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.lordusnetwork.pw
Oyun Sürümü
1.8 - 1.15
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Factions
Kopyalanabilir Ip Adreslerimiz:
play.LordusNetwork.pw
mc.lordusnetwork.pw
oyna.lordusnetwork.pw

1.jpg

sistem-1.png

3.jpg

gorsel-1.png

7.jpg

8.jpg

4.jpg

+ Yönetim Kadrosu: yusufemird

Son düzenleme:

Senciurt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Haritalar ve birçok özellik serverin kalitesini ve emeğini ortaya çıkartıyor. Serveri çok beğendim herkese tavsiye ederim. :)

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalar ve birçok özellik serverin kalitesini ve emeğini ortaya çıkartıyor. Serveri çok beğendim herkese tavsiye ederim. :)

Teşekkürler dostum <3 V0.1 ve V0.2 sürümlerimiz çok beğenildiği için bu akşam v0.3 Güncellememizi bu gece getiriyoruz :) Özellikler için d!scord hesabımıza bakmayı unutmayın!

Yasuo0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servera girilmiyo tek bir hesapla giriş yapmama rağmen too many accoun hatası alıyorum

cocoteton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
admine öneri vermeye çalışırken adminin küfür edip beni banlaması peki server genel olarak dengeleme aşırı kötü ve
online çok az başlayıp zaman kaybetmeyin derim

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servera girilmiyo tek bir hesapla giriş yapmama rağmen too many accoun hatası alıyorum

Servera girilebiliyor. 3 Hesaba kadar aynı IP Adresinden izin var. Ancak aynı anda girememiş olabilirsiniz. Biz ve diğer oyuncularımızdan bazılarına denettik, böyle bir sorun almadık ?

admine öneri vermeye çalışırken adminin küfür edip beni banlaması peki server genel olarak dengeleme aşırı kötü ve
online çok az başlayıp zaman kaybetmeyin derim

Ah dostum anlıyorum.. Sen de rakip serverin oyunlarındansın. Anlıyorum seni dediğim gibi merak etme. Beni bilen bilir kimseye asla ama asla bana küfür etmedikçe etmem, ettirmem. Sunucumda küfür göstermem, diğer oyuncularla iyi anlaşırım. Bazen soruyorum bu kadar insana tek başıma nasıl yardım edebiliyorum diye? Ayrıca hatırladığım kadarıyla da sadece bizi ve eklenti paketimizi sindiremeyip sövenleri banladık. Sen de onlardan birisiysen ne mutlu ki bize banladık seni :) Senin gibileri banlamaya devam edeceğiz. Aksi takdirde online düşüklüğü olan bir sunucunun admini neden durduk yere bir oyuncuyu banlasın ki ? Aklı olan bunu kavrar ve anlar.. Tekrardan teşekkür ediyorum.

1 Hafta içerisinde Intel i9 - 9900 K İşlemcili yeni bir makineye geçiş yapacağımızı da duyurmak isterim :))

LeadSoldier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw ye girdiğim gibi çok iyi şekilde karşılandım.
Mapleri çok beğendim emek verilmişti. :1:Güzel pluginler kullanılmıştı. Genelde vip almam ama sw ye bayıldım en üst vipi aldım. Sw nin hile korumasını beğendim ama ağzı bozuk birkaç kişi insanların canını sıkıyor onun dışında serverına bayıldım dostum.

Yasuo0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel bir Server Yetkilileri İlgili.Denemenizi Tavsiye Ederim

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz +22 Online ile Kendi Rekorunu Egale Etmiştir!
Tüm oyuncularımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Günden güne güçleşen sistemlerimiz ile devam ediyoruz.

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+26 Sonsuz Teşekkürler Her akşam Event Var
2-3 Günde bir VIP+ eventleri ve Labirent eventleri

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+30 Online' ı devirdik.. Tüm oyuncularımıza ve bizi destekleyenlere sonsuz teşekkürler!

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+34 Online Çoook Teşekkürler.
Hile Korumamız artık Premium ve güncel.
Lordus Boss eklendi. Tamamen görevli hikayeli müthiş bir sistem.
Tps sorunu çözüldü.

yusufemirxd

play.LordusNetwork.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuza Bungeecord Hub + Lobi + AntiVPN + AntiBOT gibi çeşitli eklentiler yüklenmiştir. Keyifli oyunlar dileriz.. :)