play.LuckyMC.org | Rakipsiz PvP Sunucusu! | FFA - 1vs1 - UHC FFA - UHCMeetup - OITC

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değişik bir harita yapmışsınız. Güzel gözüküyor. 7/10
İleriyi görebilicek düzeyde bir sunucu olduğunu düşünüyorum. Başarılar :)
Bizim yanımızda olanın biz her zaman yanındayız. Başarılar Ali :)
Yeni sunucunda başarılarının devamını dilerim Ali , Umarım her şey istediğin gibi olur.
Başarılı Bir Sunucu Haritası (FFA) Biraz Zayıf Gibi Ama Senin Yönettiğin Sunucunun Gelişeceğini Düşünüyorum Üşenmeden Emek Veriyorsun Eğer Bana Söylediğin Gibiysen Neyse Başarılar.
Sunucu Puan : 9/10
Hepinize teşekkür ediyorum :).

Duel atarken oluşan kit ile alakalı sorunlar çözüldü.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Yeni sunucun hayırlı olsun Ali.

Delay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu rezalet yetkililer olsun vipler olsun sunucuya ilk geldiğimde BaySiradan diye bir adam bir oyuncuyu aşağılıyordu hakaretler yağdırıyordu git pvp öğren vs vs adama gelince beyinsizmisin kardeşim dedim ve aşağılanan oyuncuyu savundum mute yiyen ben oldum ve bu mutenin ardından gene hakaret etmeye devam etti pvp öğren vs rehberde latterg idi o ben şikayetçiyim adamın kendisi millete .123 yazdırıyor noslowndown açıyor girmeyin sunucuya tamamen rezalet

YunusKarsli

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu rezalet yetkililer olsun vipler olsun sunucuya ilk geldiğimde BaySiradan diye bir adam bir oyuncuyu aşağılıyordu hakaretler yağdırıyordu git pvp öğren vs vs adama gelince beyinsizmisin kardeşim dedim ve aşağılanan oyuncuyu savundum mute yiyen ben oldum ve bu mutenin ardından gene hakaret etmeye devam etti pvp öğren vs rehberde latterg idi o ben şikayetçiyim adamın kendisi millete .123 yazdırıyor noslowndown açıyor girmeyin sunucuya tamamen rezalet
Öncelikle sunucumuzda LatteRG isimli bir rehber bulunmamakta, ve yetkili ekibi olarak zaten 2 kişiyiz. VIP'ler PvP öğren vb. kelimeler söylüyorsa bizim sorunumuz olmuyor bu. Ve son olarak şunu söylemek istiyorumki BaySiradan ismiyle sunucumuza kimse girmemiş. :p

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Seninde ondan ne farkın var şu an ? Forumdaki konuyu saçma sapan senin kurguladığın cümlelerinden oluşan bir aşağılamadan farkı yok. Konuyu sohbeti alevlendirmek yerine SS alıp yetkililere iletsene ? Konuyu alevlendiricek kadar vaktin varsa bas 2 tuşa konuş yetkili ile kanıtı sun cezalandırılmasını dile. Zormu bu kadar düşüncesiz olmak ?

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu güncel.

ActionBarda statları gösterme olayı kaldırıldı, scoreboard eklendi.
UHC FFA aktif edildi, sorunları olabilir.
Su ve lav alamama olayı için çalışıyorum, çözücem yakında.

Otomatik susturma sistemi artık susturmak yerine mesajları engelliycek.

Otomatik susturma sistemi yeniden aktif edildi.
Otomatik duyurular aktifleştirildi.
UHC FFA sorunları düzeltildi, artık haritadan dışarı çıkamazsınız.
Scoreboard artık 2 saniyede bir güncellenicek.

1vs1 arenaları sayısı arttırıldı. [SG kitinde 4 ve BUHC kitinde 4 arena]

Rütbe sistemi beta olarak aktif edildi.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Noslowdown yazamayan birinin iftira atıp kötü eleştiri yapması çok saçma. LatteRG bizim sunucumuzda builder ve işini gayet iyi yapıyor. Çamur atarken nereye attığına dikkat et. Çok komik görünüyorsun çünkü.

Not: Ali kardeşim sunucuyu beğendim 2/10

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Noslowdown yazamayan birinin iftira atıp kötü eleştiri yapması çok saçma. LatteRG bizim sunucumuzda builder ve işini gayet iyi yapıyor. Çamur atarken nereye attığına dikkat et. Çok komik görünüyorsun çünkü.

Not: Ali kardeşim sunucuyu beğendim 2/10
Eyvallah karşim Yunus olmasa çok daha güzel olucak ama atamıyoruz dede yadigarı napalım.

Artık bir oyuncu ffa oyunlarında savaşırken çıkarsa, sistem onu savaştığı kişi öldürmüş gibi sayacak ve otomatik olarak öldürecek.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En hızlı şekilde sorun çözen sunuculardan bir tanesi. Söylediğim açık o gün @Breakthrough aktif ise düzeltiliyor. Düzeltilmiyor ise gerekli açıklamayı yapıp oyuncuları bilgilendiriyor.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim :).
Her sunucu'nun kurucusu, üst yetkili ekibi sorunlar konusunda o kadar duyarlı değil.
Bazen en kritik açıkları bile kapatmaya üşeniyorlar.
Benim bildiğim kadarıyla, sunucu sahibinin işi en kısa sürede sorunları çözmek. Zaten hemen çözüm bulunamayan sorunlar, büyük olaylara yol açar
EDİT: Başarıl bulduğum bir sunucu, başarılar dilerim hocam.

BlackSkripter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ali Su Lav Alma Break Eventiyle Alakalı Diye Hatırlıyorum.