| plαy.мαхcrαғт.αт | WebSitesi | Görev Sistemi | Report Sistemi | Tabela Ench | Boss | 1.8 / 1.9 |

Server'i Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    66

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumun İçin Teşekkürler <3

Ama Bende Bu Şeyler Yüzünden Çok Üzülüyorum PhoenixAntiCheat v.s. Hile Pluginleri İşe Yaramıyor Onun Yanı Sıra Yapılan Saldırıların Haddi Hesabı Yok! Başımı Kaldıramazken Birde Pluginer'imizin İsteği Survival Sunucusu Yapmaya Kalkışmamız Baya Beni Yordu Spawn'ı Schematic Almamın Sebebi Güzel Bir Builderin Yetkili Kadromuzda Yer Almaması. Bununla Birlikte Sunucuyu İlgi Çekici Olarak Ekleyebildiğim Kadar Şey Eklemeyi Deniyorum Daha Yeni Yeni Test Ede Ede Başladım Eklemeye 1. Eklediğim Şey Süpriz Kutu Oldu Vede Factions'cılar İçin OtoLapis Sistemi Ekledim Devamıda Var Ama Sende Bir Şeyler Eklenmesini İstiyorsan /Warp İstek Kısmında Belirt Gerçekten Beni Mutlu Edersin İyi Forumlar.
Hızlı geri dönüş önemlidir !
Belki de yapmanız gereken şey sunucuyu kısa süreli bakıma alarak, eksikleri kapatmanız, yığınla gereksiz eklentiyi silerek yerine gereklileri eklemeli ve dinlenmelisiniz. Buildler için bir builder'e asla ihtiyacınız olmamalı. Hayal gücünüzü zorlayın ! Bu bir rica. Bu arada kalıcı oyuncu değilim. Bu sebeple olması gerekenleri sunucudan değil buradan belirtiyorum. İyi Çalışmalar.
Dipnot : Sunucuyu süreli bakıma almak oyuncu kaybına yol açabilir. Yapacaksanız bunu göze alın. Vicdanen rahatsız olmak istemem.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Hızlı geri dönüş önemlidir !
Belki de yapmanız gereken şey sunucuyu kısa süreli bakıma alarak, eksikleri kapatmanız, yığınla gereksiz eklentiyi silerek yerine gereklileri eklemeli ve dinlenmelisiniz. Buildler için bir builder'e asla ihtiyacınız olmamalı. Hayal gücünüzü zorlayın ! Bu bir rica. Bu arada kalıcı oyuncu değilim. Bu sebeple olması gerekenleri sunucudan değil buradan belirtiyorum. İyi Çalışmalar.
Dipnot : Sunucuyu süreli bakıma almak oyuncu kaybına yol açabilir. Yapacaksanız bunu göze alın. Vicdanen rahatsız olmak istemem.
Sunucuyu Sadece Belirli Zamanlarda Bakıma Alıyoruz Bug V.s. Gidermek İçin Yenilikleri Oyuncular Oyundayken Ekliyoruz Önerin İçin Sağol İyi Forumlar.

DangermuratBircandan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Geliştirilmeli Çoğu Warp Bakıpda Yapılmış En Azından Bitiripte Açsaydınız Düzgün Yönetim Kadronuz Yok Küfürler Havada Uçuşuyor
anti hack demişsin bi deniyim diye girdim bal gibide çalışıyor bravo çok güzel bir plugin paketiymiş ....
başlığı güzel yapıp ilgimi çektinde içererideki yorumları görünce soğudum vip alıcaktım adamı boş yere banlamışsınız.
yönetim kadronuzda 10 11 yaşında kişiler var biraz büyük yapki biraz dağa anlasınlar oyuncuların durumlarını
pluginler geliştirilmeli yalan söylenmemeli küfür vs kapatılmalı rehberler ilgisiz söylemek isterim iyi günler
bunu ciddiye alın.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Sunucu Geliştirilmeli Çoğu Warp Bakıpda Yapılmış En Azından Bitiripte Açsaydınız Düzgün Yönetim Kadronuz Yok Küfürler Havada Uçuşuyor
anti hack demişsin bi deniyim diye girdim bal gibide çalışıyor bravo çok güzel bir plugin paketiymiş ....
başlığı güzel yapıp ilgimi çektinde içererideki yorumları görünce soğudum vip alıcaktım adamı boş yere banlamışsınız.
yönetim kadronuzda 10 11 yaşında kişiler var biraz büyük yapki biraz dağa anlasınlar oyuncuların durumlarını
pluginler geliştirilmeli yalan söylenmemeli küfür vs kapatılmalı rehberler ilgisiz söylemek isterim iyi günler
bunu ciddiye alın.

Sunucunun Yetkili Kadrosunu Bilmeden Kafandan Bi Yaş Sallayıp Sölemen Çok Profesyönelce Olmuş Eywallah Sunucuda 3 Yetkili Var Yaşlarıda 15-15-16 Bunu Bilmeden Gidip Birilerine 9 Yaşında 10 Yaşında abi. Diyemessin! Başka Biri Gelip Sana 5 Yaşında Bir İlerizeka Sunucu Açmış Oh Mis Dese Güzel Olurmu ? Küfürü Engellemenin Yolu Yok Burası Türkiye Gördükçede Mute Atıyoruz Zaten,
Boş Yere Adammı Banlamışız ? Banladığımız Adamın Sebebi Sunucuya Girdiğinde Yazıyo Resmini Buraya Atarsanız Neden Olduğunu Görürsünüz, Rehberler İlgisiz Diyosun 1 Tane Rehber Var Oda Okulu Yüzünden Giremiyo Yakında Onunlada İlgilenicem, AntiHack Olarak PhoenixAntiCheat Kullanıyorum Ve Kafayı Yemesiyle Birlikte Hile'yi Korumuyo Düzeltmeye Ne Kadar Çalışsamda Nafile Başka Bir Plugine Geçiceğim, Plugin Paketimiz İse Bize Göre Gayet Başarılı Olduğunu Düşünüyorum, Bitirilmemiş Warp'ların İsminide Belirtseydin Gidip Bitirebilirdik...

Yeni Güncelleme; 14.01.2016
WebSitesin'den Kayıt Eklendi
Yapılan Saldırılar Yüzünden Authme Sıfırlandı
Saldırılar %99 Oranında Engellendi!

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lobi benim sunucuyla aynı olmuş, üzdü :/

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yanlış, AntiBug,AntiKüfür ve AntiHack yapamazsın. isersen AntiAura gibi pluginler al, imkansız diye bir şey yok. Anti Küfür'e gelince, Mesela sa küfür olsun. adam sa yazamaz ama s a yazabilir veya s-a yazabilir veya s.a yazabilir... AntiBug; bir kere hiçbir eklenti senin sunucundaki onbinlerce bugu bulmaz, bulamaz. Her sunucuda bug vardır. Bug doğal birşeydir. Hiç açıksız sunucu gördünmü?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Lobi benim sunucuyla aynı olmuş, üzdü :/
Lobi İnternetten Alıntıdır Galiba Sizde İnternetten Aldınız :)
Çok yanlış, AntiBug,AntiKüfür ve AntiHack yapamazsın. isersen AntiAura gibi pluginler al, imkansız diye bir şey yok. Anti Küfür'e gelince, Mesela sa küfür olsun. adam sa yazamaz ama s a yazabilir veya s-a yazabilir veya s.a yazabilir... AntiBug; bir kere hiçbir eklenti senin sunucundaki onbinlerce bugu bulmaz, bulamaz. Her sunucuda bug vardır. Bug doğal birşeydir. Hiç açıksız sunucu gördünmü?
Yorumun İçin Teşekkürler, Bug'suz Sunucu Var Düşüncene Katılmıyorum Büyük Sunucular 0 Bug V.s. V.s. AntiKüfür'e Gelince Komple Küfürleri Engellemiyo Demiyoruz Belli Küfürleri Engelliyo Anlamında Kullanılmış Orda İyi Forumlar.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Neden Bu Sunucuda Oynamalıyız ? Diğer Sunuculardan Ayıran Özzellikler Nelerdir ?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Neden Bu Sunucuda Oynamalıyız ? Diğer Sunuculardan Ayıran Özzellikler Nelerdir ?
Güzel Bir Soru
Nedenini Kısaca Açıklim
Çakmalobi Ve %100 Korumamız Var
Lag'sız Bir Ortam Sunuyoruz
Oyundan Pek İlgilenemesekte Skype Üzerinden Tam Destek
Her Duruma Uygun Vip Fiyatları
Gelişmiş Kısayollar
Oyunu Eylenceli Kılıcak Özellikler
Buyur Sende Katıl!

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir Soru
Nedenini Kısaca Açıklim
Çakmalobi Ve %100 Korumamız Var
Lag'sız Bir Ortam Sunuyoruz
Oyundan Pek İlgilenemesekte Skype Üzerinden Tam Destek
Her Duruma Uygun Vip Fiyatları
Gelişmiş Kısayollar
Oyunu Eylenceli Kılıcak Özellikler
Buyur Sende Katıl!
Bu Saydıklarından Hiçbiri Sunucunuzu Farklı Kılmıyor.

Baltalama Olarak Görebilirsiniz Lakin Yorumum:

Çok Sıradan.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Tpa tuzağını serbest bırakmanız başlıca bir hata. Adamlar arenaya çekip keserler.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bu Saydıklarından Hiçbiri Sunucunuzu Farklı Kılmıyor.

Baltalama Olarak Görebilirsiniz Lakin Yorumum:

Çok Sıradan.
Peki Şöyle Bir Soru Sormak İsterim Senin İçin Farklılıklar Ney ?
Tpa tuzağını serbest bırakmanız başlıca bir hata. Adamlar arenaya çekip keserler.
Tpa Tuzağını Serbest Bırakmayı Bende İstemezdim Ama Gerçekten Çok Fazla Tp Tuzağı Yapılıyor Diye Şikayet Geliyo Zaten Hayli İşimin Arasında Onunla Uğraşmak istemedim Kusura Bakmayın İyi Forumlar.