Play.Mcadventuretime.com > 1.8.x-1.12 > Şifresiz giriş TR de ilk !, Galaktik Skyblock VE Çiftçiler EGG WARS

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sadece galatik ve normal skyblock olarak ikiye ayrılıyor bu iyi bir özellik olmuş. Benim en çok hoşuma giden galatik skyblock oldu. Benzin vs. falan var. Skyblocktan anlamam ama 10 dakika zevkle oynadım diyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim :)

10/10

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sadece galatik ve normal skyblock olarak ikiye ayrılıyor bu iyi bir özellik olmuş. Benim en çok hoşuma giden galatik skyblock oldu. Benzin vs. falan var. Skyblocktan anlamam ama 10 dakika zevkle oynadım diyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim :)

10/10
Değerli Yorumunuz İçin Gönülden Teşekkürlerimi İletmek İsterim İyi Forumlar Dilerim.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

BonezCrusherTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor ama konu tasarımı bence geliştirilmeli, başarılar dilerim. :D

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucuya benziyor ama konu tasarımı bence geliştirilmeli, başarılar dilerim. :D
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Haklısınız Daha Özen Göstermeye Çalışırız Konu Tasarımına İyi Forumlar Dilerim.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

xSytnaxError

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

Adım Yiğit, yaşım 15 ve 2-3 yıllık java kodlamam tecrübem var.Onun dışında veritabanları olarak mongodb ve mysql veritabanları kodlayabilirim.Herhangi bir minigame ihtiyacı olduğunda kodlayabilirim.Şuana kadar sg,oitc,ffa gibi oyun veya minigamesleri kodladım.
Bunların dışında sunuculara özel launcher geliştiriyorum, bazen buralara video yüklüyorum. YOUTUBE >> https://www.youtube.com/channel/UCRfYFCwqvTgDf0K4X0TNpEw
Sunucunuzda Backend veya Frontend olarak çalışabilirim. Onun dışında sunucunuzda lider geliştirici yoksa lider geliştirici pozisyonunda çalışmak isterim. İyi Forumlar!

Sevgilerimle, Saygılarımla
YigitSoKawaii - HardcoreTowerWars Beta 1.1 Lider Geliştiricisi

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,

Adım Yiğit, yaşım 15 ve 2-3 yıllık java kodlamam tecrübem var.Onun dışında veritabanları olarak mongodb ve mysql veritabanları kodlayabilirim.Herhangi bir minigame ihtiyacı olduğunda kodlayabilirim.Şuana kadar sg,oitc,ffa gibi oyun veya minigamesleri kodladım.
Bunların dışında sunuculara özel launcher geliştiriyorum, bazen buralara video yüklüyorum. YOUTUBE >> https://www.youtube.com/channel/UCRfYFCwqvTgDf0K4X0TNpEw
Sunucunuzda Backend veya Frontend olarak çalışabilirim. Onun dışında sunucunuzda lider geliştirici yoksa lider geliştirici pozisyonunda çalışmak isterim. İyi Forumlar!

Sevgilerimle, Saygılarımla
YigitSoKawaii - HardcoreTowerWars Beta 1.1 Lider Geliştiricisi
Merhabalar Değerli Teklifiniz İçin Teşekkürler. Fakat Böyle Bir Alım İhtiyacımız Yoktur İyi Forumlar Dileriz.

Günceldir.

Günceldir

Günceldir

Günceldir.

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BENBIRARIYIM Benım pre hesabım biri bu nicki almış kaydın silinmesini rica ediyorum http://prntscr.com/haipg6
Merhabalar Üyelerimizin Şifresi Kendisi Olduğunu Kanıtlamadığı Sürece Sıfırlanması Uygun Değildir Premium Hesap İsminiz O İsim Size Ait Olduğunu Söylemez İyi Oyunlar Dileriz.

Günceldir.

Günceldir

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Üyelerimizin Şifresi Kendisi Olduğunu Kanıtlamadığı Sürece Sıfırlanması Uygun Değildir Premium Hesap İsminiz O İsim Size Ait Olduğunu Söylemez İyi Oyunlar Dileriz.

Günceldir.

Günceldir

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.
Ne demek size ait değildir gidin crack server kurun üstüne nickimin tescilli bana ait hakları olduğu şeyi bana vermeyın disiplinsiz sunucunuz da başarılar.

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne demek size ait değildir gidin crack server kurun üstüne nickimin tescilli bana ait hakları olduğu şeyi bana vermeyın disiplinsiz sunucunuz da başarılar.
Merhaba Bilmeden Konuştuğunuz İçin Şimdilik Mazur Göreceğim Ve Konuyu Anlatacağım.
Öncelikle Benim Bir Adet Kullanıcı Adım Olsun : Osman
Bu Kullanıcı Adı Premium Değil Diyelim
Ve Bir Kişi Daha Var Ve Hesabı Premium Adı : Ahmet
Bu Ahmet Adlı Kullanıcı Her Ay Minecrafttaki Kullanıcı Adını Premiumsuz Olan İsimleri Alabilerek Değiştirebilir.
Yani Ahmet 1 Ay Sonra Hesabının İsmini Bizim Sunucumuzda Kullanıcı Olan : "Osman" Yapabilir Ve Bu Osmanın Şifresini İsteyerek
Kişisel Eşyalarını Hatta Oyuna Para Yatırdıysa Bile Çalabilir.
--------
Umarım Anlamışsındır Lütfen Konuyu Bilmeden Konuşmayınız Biz Bir İşe Hayır Diyorsak Bir Bildiğimiz Vardır İyi Forumlar Dilerim.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

zKzA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel konu tasarımı başarılar.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skyblockta uzay çağı teması ha ? Tanıtımı pek okumadım ama (Force resourcepack plsi kullanarak) Texture pack ile 3d-2d itemler kullanılabiliyormu? Fly yerine jetpack koy bide tam olsun :D ..
Düşünce güzel ama tutarmı TR'de, zor ... , bu nedenle " Başarılar "

Edit:Birdaha baktım tanıtıma, yok doku paketi kullanmamışsınız. 32 yada 64x Futuristic doku paketlerine bakmanı tavsiye ederim. Spigotta'da teknoloji temalı üretim makinesi plugini ve jetpack plugini gibi şeyler görmüştüm. Böylece enteresan bir skyblock çıkarabilirsin...

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblockta uzay çağı teması ha ? Tanıtımı pek okumadım ama (Force resourcepack plsi kullanarak) Texture pack ile 3d-2d itemler kullanılabiliyormu? Fly yerine jetpack koy bide tam olsun :D ..
Düşünce güzel ama tutarmı TR'de, zor ... , bu nedenle " Başarılar "

Edit:Birdaha baktım tanıtıma, yok doku paketi kullanmamışsınız. 32 yada 64x Futuristic doku paketlerine bakmanı tavsiye ederim. Spigotta'da teknoloji temalı üretim makinesi plugini ve jetpack plugini gibi şeyler görmüştüm. Böylece enteresan bir skyblock çıkarabilirsin...
Yapıcı Görüşlerin İçin Teşekkür Ederim. İyi Forumlar Dilerim

Günceldir Yeni Tanıtım Videosu Eklenmiştir.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir
Yılbaşı Etkinliği Başladı.

Günceldir

Güncel

Güceldir

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir

Günceldir.

Günceldir.