PLAY.MINEVIAN.COM | Rütbe & Kafa düşürme & AntiHile & EGGWars & Günlük Ödül & OtomatikEvent | AKTİF!

Sunucu'da bulunan ve yapılacak özellikler bakımından kaliteli mi?

• Evet, bana göre yeterince kaliteli.

• Biraz daha çabalayıp çok daha iyi yerlere gelebileceğinize inanıyorum.

• Hayır, şu anki mevcut özellikleri değiştirmeniz lazım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

IP: PLAY.MineVian.COM
WEBSİTESİ: www.minevian.com
RAM: 8 GB
LOKASYON: Fransa [ ]

Türkiye'de bulunan sunuculardan farklı olarak bizim öncelikli hedefimiz sizlere çok farklı deneyimler yaşatmak, ve bunları sevdirmektir. Sunucudaki eklentileri kendimiz kodluyoruz bu sayede sizlere olabildiğince yüksek performanslı bir oyun keyfi yaşatmayı hedefliyoruz. Çok yakın gelecekte de sizlere çok farklı oyun deneyimlerini yavaş yavaş sunmayı amaçlıyoruz.

KURALLAR

1) Kendini yetkili gibi tanıtmak süresiz ban sebebidir. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
2) Oyun içinde Güvenmediğiniz kişilere eşyalarınızı paranızı vermeyin.
3) Hesap güvenliği size aittir, hesabınızın çalınması durumunda Minevian sorumlu değildir.
4) Hile/Makro kullanmak kesinlikle yasaktır. Cezası: 15/30 gün süreliğine sunucudan uzaklaştırılmak.
5) Din, dil, ırk vb. ayrımcılıklar yapmak tamamen yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
6) Diğer oyuncuları kandırmak veya dolandırmak yasaktır. Cezası: 15/30 gün süreliğine sunucudan uzaklaştırılmak.
7) Kaybolan eşyalarınızdan veya yok olan eşyalarınızdan Minevian sorumlu değildir.
9) Youtube veya Başka sunucuların reklamlarını yapmak tamamen yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
10) Kişisel bilgilerinizi oyundan paylaşmayın.
11) Yekililerden yetki istemek yasaktır. Cezası: 7/14 gün süreliğine sunucudan uzaklaştırılmak.
12) Sunucuya hakaret etmek, kötülemek ve küfür etmek yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
13) Sunucuda siyaset yapmak yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
14) Cinsiyet ayrımı yapmak yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
15) Oyun içi hatalardan(bug) yararlanmak yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
16) Oyundaki eşyalarınızı gerçek para ile başka kişilere satmak yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.
17) Yöneticiler sizlerden asla eşyalarınızı veya hesabınızın bilgilerini istemez.
18) TPA tuzağı yapmak serbesttir, güvenmediğiniz kişilere ışınlanmayın.
19) Aldığınız ürün bir bağıştır ve sunucumuza katkıda bulunmanız için satılmaktadır.
20) Kredi yüklemesi yaptığınız ödemenin hiçbir dönüşü yoktur.
21) Ürün Satın alırken sunucuda olmalısınız aksi takdirse eşya size iletilemiyebilir.
22) Eğer sunucuda olmazsanız ve eşya size iletilmezse bundan biz sorumlu değiliz, destek talebi açarsanız yardımcı olabiliriz ancak cevaplamak ile hükümlü değiliz.
23) Minevian ürünleri sadece bu sitede satılmaktadır, başka bir yerden satılmaz.
24) Minevian istediği zaman bu şartlarda değişiklilik yapma hakkına sahiptir.
25) Minevian hesabınıza gerekli görüldüğü zaman el koyabilir, düzenleyebilir, silebilir veya erişiminizi süresiz olarak kesebilir.

1VS1

AÇIKLAMA
Birbirinizle adilce dövüşmenin kısa ve etkili yolu! İstediğiniz zaman biriyle bire bir savaşabilirsiniz.
BOSS

AÇIKLAMA
İtem kazanmanın kısa ve pratik yolu! BOSS'ları öldürüp dahada güçlenebilirsin.

Günlük Ödül

AÇIKLAMA

Her gün sunucuya girdiğin için ödül kazanırsın!

Örs Sistemi
AÇIKLAMA
Parçacıklardan kazandığınız yada oyuncuları öldürüp kazandığınız Koruma 5 itemlerini örste yükseltmek için mükemmel bir sistem!
Kafa Düşürme

AÇIKLAMA

O kadar oyuncu yada hayvanı kesip kafasını alamamak kadar kötü bir şey olamaz dedik ve sizler için bu soruna el attık! Artık öldürdüğünüz oyuncu ve mobların %10 şans ile kafası düşmekte!

Otomatik Eventler
Maden Dağıtma

AÇIKLAMA
Her 30 dakika'da bir oyunculara 16 adet elmas, zümrüt, altın ve demir dağıtılmakta.

Maden Event

AÇIKLAMA

Ekonominin canlanması açısından, her saat başı otomatik olarak Maden Eventi yapılmakta!

TOP 5

AÇIKLAMA
Sunucunun en iyi katili olmak için, bol bol oyuncu öldürmen gerekecek.
Otomatik Satış

AÇIKLAMA
Yerden topladığınız madenleri otomatik olarak satmanız için özel olarak kodlandı! /oto ile aktif edebilirsiniz.
Parçacık Marketi

AÇIKLAMA
Lapis'lerden çıkan Parçacıklar ile /market menüsünden istediğiniz editi satın alabilirsiniz!
Kit Sistemi

AÇIKLAMA
Topladığınız paralar ile kit level'inizi geliştirebilirsiniz!

## Büyük Ölçekli Yenilikler ##
1.
Görev sistemi (Konuya gitmek için tıkla)
2.Harita yenilenmesi
3.Klan Savaşları
4.Geçiş Yerleri
5.Klana ait claimler için haftalık ödeme
## Küçük Ölçekli Yenilikler ##
1.Şans sandığı
2.Farm alanları ve farm için özel şeyler

Minevian
Developer & Oyun İçi Destek

UYARI
Sunucunuzda yapılan reklamlardan Minevian ekibi sorumlu değildir.

DESTEK - İLETİŞİM BİRİMLERİ
Web Site: www.minevian.com

Yorumlarınızı bekliyorum, görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Sunucudaki buildler hakkında lütfen yorum yapmayınız, en kısa zamanda builder bulunup baştan yapılacak.

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir şey Sorabilir miyim ? Öncelikle Neden Açılmamış Bir SUnucunun Konusunu Şimdi AÇıyorsun. Onun Dışında Sunucunuzda Reklam Yapılırsa Sorumlu Değiliz Demişsin. Arkadaşım Bir Adam Benim Sunucuma Gelip play.xxcraft.com sunucusuna gelin çok güzel dese ben direk o sunucunun kurucusuyla iletişime geçmeye çalışırım. Eğer Bir Sunucunun Reklamı Yapılıyorsa Doğrudan Sunucu Sahibini İlgilendirir. Bunun Haricinde Sunucu Güzel Gidiyor. Tabii Bu Sadece Konu Olarak Gerisini Bilemem.Başarılar... İyi Forumlar...

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wowowow sunucu berbat böyle bir şey olamaz?!?! Saka tab2 :D Sunucu möhtöşöm :o Omen tanrem. Kolay gelsin buildler çok kötü. Buildleri gelistirirsen daha iyi olur.Yeniden Kolay gelsin.

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir şey Sorabilir miyim ? Öncelikle Neden Açılmamış Bir SUnucunun Konusunu Şimdi AÇıyorsun. Onun Dışında Sunucunuzda Reklam Yapılırsa Sorumlu Değiliz Demişsin. Arkadaşım Bir Adam Benim Sunucuma Gelip play.xxcraft.com sunucusuna gelin çok güzel dese ben direk o sunucunun kurucusuyla iletişime geçmeye çalışırım. Eğer Bir Sunucunun Reklamı Yapılıyorsa Doğrudan Sunucu Sahibini İlgilendirir. Bunun Haricinde Sunucu Güzel Gidiyor. Tabii Bu Sadece Konu Olarak Gerisini Bilemem.Başarılar... İyi Forumlar...
Sunucu hazırlık aşamasında ve forum kurallarına göre hazırlık aşamasındaki sunucuların konusu açılabilir. Konuya elimden geldiğince uğraştım, sunucuda ise sadece yapılar açısından bir sıkıntım mevcut en kısa zamanda onuda gidereceğiz. Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Wowowow sunucu berbat böyle bir şey olamaz?!?! Saka tab2 :D Sunucu möhtöşöm :o Omen tanrem. Kolay gelsin buildler çok kötü. Buildleri gelistirirsen daha iyi olur.Yeniden Kolay gelsin.
Dediğim gibi buildler hakkında şu anlık yoruma açık değilim en kısa zamanda giderilecekler. Why u dont like?

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu hazırlık aşamasında ve forum kurallarına göre hazırlık aşamasındaki sunucuların konusu açılabilir. Konuya elimden geldiğince uğraştım, sunucuda ise sadece yapılar açısından bir sıkıntım mevcut en kısa zamanda onuda gidereceğiz. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Dediğim gibi buildler hakkında şu anlık yoruma açık değilim en kısa zamanda giderilecekler. Why u dont like?
Because it's so bad. İf u will change of builds, i will like it. Good luck!

Edit: Modlar uyarı vermezseniz sevinirim.

Son düzenleme:

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne zaman açılacak
kesin bi tarih varmı
Sizlere şu an için kesin bir tarih veremeyeceğim ama bu hafta her şeyi hesaplar ve açılış tarihini belirleriz.

Sunucu haritası değiştirildi, builder bulana kadar böyle kalacaktır. Sunucu açılış tarihi göz önüne alındı ve bir sıkıntı çıkmaz ise yarın akşam açılacak.

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklenen gecikme için özür dileriz, sunucu aktif!

Huzi01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı
Konu Duzeninin Harika 10/10
Pluginler 7/10
Build 5/10

WoludRex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0