PLAY.MİNEXEN.COM <> YENİ SUNUCU <> OPSKYBLOCK <> Efsanevi Sunucu Efsane Oyuncularını Çağırıyor <|> AKTİF KATILIN HEMEN! <|> Güncel 2021 Oyun Sunucusu

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve sistemler günümüzde çoğu sunucuda zaten bulunuyor günümüzün klasik sunucularından yine de başarılar.

Celal_Yusuf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Celal Yusuf aslında forumlarını görünce pekte beğenmemiştim ama sunucuya girince anladımki bir fark var ve bence sizde bu sunucuya katılın. Sadece forum sunucuyu tam olarak anlatamıyor kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

anlootr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hareketsiz olsaydı daha güzel olurdu ve diğer sunuculardan pekte bir farkı yok ben pek beğenmedim yinede başarılar. Bu arada sizin bana 'Sen kimsin?' dediğinizi duyar gibi oldum ben BetaCraftın 2017 yılındaki adminiydim ve 1 yıllık çalışmamdan sonra istifa ettim ve tecrübelerimi konuşturarak size bunu yazdım.
Dostum sunucuya girmeden yazman üzücü çünkü diğer sunuculardan farkı olduğunu anlayacak kapasiten yok yada girmedin.

Sawider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Minexene bazı eklentiler ve yenilikler eklenmiştir. Bugün gün içeresin event,çekiliş olacaktır. + Olarak gerek sunucu içi çekiliş gerek ise discorddan çekiliş olacaktır. Çekiliş oyun içi vip çekiliş discord içi Kredi'dir. Sunucu 15:00 eventler çekilişler başlayacaktır.

Sawider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SUNUCU AKTİF ! BAKIM ÇALIŞMASI BİTTİ SUNUCU SORUNLARI GİDERİLDİ !

Sawider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1. SEZON BAŞLADI SEZON 1. CİSİNE 150TL ÖDÜL !

Sawider

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Play.Minexen.Com OPSKYBLOCK Minecraft Oyunsunucusu AKTİF !

Yeni Sezona Geçiş Yapıldı Sunucu Sıfırlandı Sorunsuz hatasız bugsuz bir şekil de açıktır.

Eventler , çekilişler , etkinlikler yapılacaktır kaçırmayı unutmayın.

Bu sunucu sizin sunucunuz

-Minexen Adalet'in sunucusu.