play.MiralayNW.net | Biraz ara ve iyi bir karar almak için [OFFLİNE]

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

#Sunucu bilgileri
IP Adresi:
Play.MiralayNW.Net
Oyun Türü: Survival (Hayatta Kalma)
Version: 1.8.x
Slot: 42
Ram: 3 GB

#Alım Formu

Şartlar;
dil bilgisine hakim imla kurallarına dikkat eden gereksiz trol vb yapmayan ciddi gerektiği yerde komik oyuncularla iyi geçinen cana yakın rehberler ve bu rehberler arasından ustarehber alınacaktır!

Alacağımız rehberin DİSCORD'u olması zorunludur.
Yaş Sınırı 15'dir.

• Adınız:
  • Yaşınız:
  • Kullanıcı Adınız:
  • Neden biz (En az 50 karakter):
  • İlk rütbenizin denemerehber olup sonradan yükseleceğini biliyor musunuz?:
  • Sunucuda bug/hata/olağan dışı şeyler olması durumunda ne yaparsınız?
  • Discord ID'niz:
Oyundan alım varmı vb gibi durmadan kurucuyu rahatsız ederseniz kesinlikle alınmaz engel yersiniz.
Küfür argo vb şeyler kesinlikle kabul edilemez.

Unutmayınki bir rehberin görevi oyuncuların kurucuyu meşgul etmesini engellemesi ve kendisinin de etmemesidir. bu süre zarfında oyuncularada yardımcı olmaktır.
#Sunucu özellikleri
#Birisi size durmadan tp mi atıyor?
/tpkapat yazarak tp isteklerini kapatirsiniz, yine aynı komutu girerek açabilirsiniz.

Balık festivallerimiz başladı! Her akşam saat 20:00'da!

#Diğer Özelliklerimiz

- Köylü Takas'ta odun veya kırıktaş ile takas parası alıp, takas parası ile belirli eşyalar alabilirsiniz.
- /takas <oyuncuismi> ile oyuncularla eşya, xp, para ve hatta claim bloğu takası yapabilirsiniz.
- Haftada bir kez Gandalf'tan ödül alabilirsiniz.
- Eventlerden, parkurdan, gerçek para veya oyun parasıyla belirli anahtarları alıp kasalar açabilirsiniz.
- /auc komudu ile ihale komutlarına bakabilir ve ihale başlatabilirsiniz.
- İpeksi Dokunuş basılı kazma ile spawner kırabilirsiniz.
- Ağacın en altını kırarsanız bütün ağaç kırılır. Tabii bazı ağaçlarda bunu kapadık.
- Ormanda kendi marketinizi açıp eşya satabilirsiniz!
- En fazla 10 öldürmesi olan kişiyi gösteren pvp listemiz mevcut! Spawnda bulabilirsiniz.

#Para kazanma yolları
#Para kazanma çeşitimiz çoktur, kendinize uyanı seçebilirsiniz.

- Mob keserek çıkan itemleri satabilirsiniz.
- Tarımcılık yaparak, ekip biçtiğiniz şeyleri Market'te satarak.
- Maden,Taş,Toprak,Odun vb gibi itemler toplayıp Market'te satarak.
- İhale pluginimiz ile, ihale başlatarakta para kazanabilirsiniz!
- Görev tamamlayarak.
- Piyango kasası açarak.
- Mesleklere katılarak.
#Sunucu Yetkilileri
Rider711905 (Server Kurucusu, Sistem Sorumlusu) (YAŞ: 18) Skype: gslikadir.ozipek

Sefo_SYN (Server Kurucusu, Topluluk Sorumlusu) (YAŞ: 19) Skype: sefo.syn
m3T3HaN (Emektar Kurucu) (YAŞ: 26)
UmutUG (Builder, Yapı Mimarı) (YAŞ: 17)
#Sunucu Görselleri

Son düzenleme:

KingFalkon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SoyluCraftı severdim , burasıda öyle olur inş.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen. 1.8 demeniz yeter. Başka söze gerek yok. Zaten hiç 1.8 "survival" sunucu yoktu iyi oldu.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aynen. 1.8 demeniz yeter. Başka söze gerek yok. Zaten hiç 1.8 "survival" sunucu yoktu iyi oldu.
1.11.2 sunucu hazırlıyoruz, yaklaşık 1 yıldır. Bakalım senin gibi üst sürümleri isteyen kişiler akın akın gelecek mi :)

Sunucu hakkında; haritalarınızı başarılı buldum, açıkçası pek farklı sistemler yok ve bu haritalarınız yıllardır aynı :D
Artık değiştirin haritalarınız, başarılı harita ama hep aynı harita. İyi forumlar

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
San
1.12 sunucuda açarım tutmaz diye açmıyorum bakalım belki 1.12 ye dönüştürürüz belli olmaz :)

1.11.2 sunucu hazırlıyoruz, yaklaşık 1 yıldır. Bakalım senin gibi üst sürümleri isteyen kişiler akın akın gelecek mi :)

Sunucu hakkında; haritalarınızı başarılı buldum, açıkçası pek farklı sistemler yok ve bu haritalarınız yıllardır aynı :D
Artık değiştirin haritalarınız, başarılı harita ama hep aynı harita. İyi forumlar
Devamlı değişse maplar akılda kalmıyor sunucu oyuncu hatırlamıyor bizi böyle iyi ayrıca mapımızı çalıyorlar fikrimizi çalıyorlar insanın canı sıkılıyor artık bıraktık okadar vakit harca fikir bul ve çalınsın aynısını yapsınlar türkiyede maalesef emeğe saygı yok bu yüzden bizim tüm hayal gücümüzü sınırlıyor bu durum, yani sisteme gelirsekte aynı durum söz konusu bir şey yapıyoruz diğer sunuculardan farklı şeyler hemen aynısı yapılıyor yani durum bu teşekkür ederim eleştirin için bu arada 1.11'i nasıl 1 yıldır yapıyosunuz 1 yıl önce 1.11 varmıydı? :D

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spot Healing Brush Tool kardeş yani logoyu çalmışsınız bir yerden :D tasarımın size ait olduğu filan yok yok internetten boş bir logo bulu üstüne yazı yazdınız yada spot healing brush yapıp çaldınız

Sunucu hakkında oynamadan konuşmaya hakkım yok girecem bir ara 1.11 açarsan sunucu tutar çoğu sunucu sahipleri genelde şimdi plugin derdi var diye uğraşmak istemediklerinden bu bahaneyi uydurmakta "Ya türkler emek sevmiyor o yüzden az kişi oynuyor sunucumuzda" Öle bir şey yok emek sevmeyenlerin çoğu 12 15 yaş aralarındaki çocuklar yada hack kullanan kişiler iyi oyuncularda şöle düşünüyor biz bu sunucuda okadar oynıyacaz emek vercez ya kapanırsa diye korkuyolar ama sen sunucunu 1 2 ay açık tutarsan sunucunda oynayanlar tarafından güzel eleştiri alırsan o sunucu seçmekte zorlanan iyi oyuncular sunucuna gelecektir hatta ve hatta beğenirlerse sunucunu hiç kapanmasın diye bağış bile yaparlar zaten sunucuna gelcek kişiler hala mobil ödeme kullanan küçücük çocuklar değil çoğu 16 20 yaş aralığında bence hiç düşünmeden 1.11.2 yap derim sunucu içi görüntüler bekliyorum sizden başarılar önü açık bir sunucu hiçbir kötü eleştiriniz yok daha yeni doğmuş bebek gibi yani 2 sene açık kalırsa sunucu iyi bir yere gelebilir bu arada büyük oyna büyük kazan :şapka:

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bir tasarımda minecraft karakteri kullanınca karakteri kendinmi çiziyorsun sanki internetten indiriyorsun ancak ben internetten indirdiklerimi değiştiriyorum bizim sunucumuza özel bi hale getiriyorum tutupta başka sunucunun isminin yazdığı logoyu çalmıyoruz yani çalmak budur yada parayla satılan birşeyi parayla alıp bedava dağıtmaktır. şu an üstünde miralaynw yazan bir tasarımı değiştirirsen çalmış olursun yani benim yazımın üstüne yazı yazıp kendin kullanırsan bunu çalmış olursun. Bu arada eleştirin için teşekkür ederim.

Bu arada burası eleştiri forumu değil ben buraya eleştiri almak için konu açmadım, eleştiri yapmazsanız sevinirim çünki size cevap vermek bana göre boş cevap vermek ve vakit nakittir. Lütfen puanlama eleştiri vb şeyler yapmayın girin oynayın oynamıyosanız çıkın konudan kardeşim.

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bir tasarımda minecraft karakteri kullanınca karakteri kendinmi çiziyorsun sanki internetten indiriyorsun ancak ben internetten indirdiklerimi değiştiriyorum bizim sunucumuza özel bi hale getiriyorum tutupta başka sunucunun isminin yazdığı logoyu çalmıyoruz yani çalmak budur yada parayla satılan birşeyi parayla alıp bedava dağıtmaktır. şu an üstünde miralaynw yazan bir tasarımı değiştirirsen çalmış olursun yani benim yazımın üstüne yazı yazıp kendin kullanırsan bunu çalmış olursun. Bu arada eleştirin için teşekkür ederim.

Bu arada burası eleştiri forumu değil ben buraya eleştiri almak için konu açmadım, eleştiri yapmazsanız sevinirim çünki size cevap vermek bana göre boş cevap vermek ve vakit nakittir. Lütfen puanlama eleştiri vb şeyler yapmayın girin oynayın oynamıyosanız çıkın konudan kardeşim.
Sen sunucu konusunu sadece reklam için mi sandın ? :D sunucu konusu oyuncuların eleştirilerinden yola çıkarak sunucuyu geliştirmek içinde kullanılmakta

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu survival sunucusundan farkı yok bide başlığa efsaneler şekil değiştirir ffelan yazmışsınızda affedersiniz ama kime göre efsanesiniz ?

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
San

1.12 sunucuda açarım tutmaz diye açmıyorum bakalım belki 1.12 ye dönüştürürüz belli olmaz :)

Devamlı değişse maplar akılda kalmıyor sunucu oyuncu hatırlamıyor bizi böyle iyi ayrıca mapımızı çalıyorlar fikrimizi çalıyorlar insanın canı sıkılıyor artık bıraktık okadar vakit harca fikir bul ve çalınsın aynısını yapsınlar türkiyede maalesef emeğe saygı yok bu yüzden bizim tüm hayal gücümüzü sınırlıyor bu durum, yani sisteme gelirsekte aynı durum söz konusu bir şey yapıyoruz diğer sunuculardan farklı şeyler hemen aynısı yapılıyor yani durum bu teşekkür ederim eleştirin için bu arada 1.11'i nasıl 1 yıldır yapıyosunuz 1 yıl önce 1.11 varmıydı? :D
Doğru, 1 yıl olmadı son sürümleri hazırlıyordum. 1.9 hazırlıyordum, 1.10'a geçtik şimdi 1.11
Türkiye'de pek tercih edilmeyen nadir sürümler ile sunucuyu hazırlıyoruz, böylesi daha iyi olacak 'kalite' açısından

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
* Kasalar eklenmiştir.
* VIP'lerde indirim başlamıştır.
* Warp ormanda en güzel evi yapana VIP verilecektir.

SefoSYN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gece pvp açık gündüz kapalı

Oyuncuları atma sorunu giderildi.
Yeni özellikler eklendi.

Yeni kasalar eklendi.

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasalar değiştirildi ve xp saklama eklendi.
PVP Listemiz aktif.
Viplerde %5 İndirim!