[PLAY.MİRALAYNW.NET ] Yeni açıldık. GEL VE GÖR! [1.8.+]

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucu Özellikleri
IP > Play.MiralayNW.net
Sürüm > 1.8.+
Slot > 50
Ram > 5 GB

-/çek miktar komutu ile çek yazabilir ve çeklere sağ tık yaparak bozdurabilirsiniz.

Edit sistemi herkese özel! Sadece VIP lerin editi olmasından bıkmadınız mı? Artık bizler sayesinde oyuncularda emekleriyle edit alabilecekler!

Bol ödüllü kasalar, LAPİS kazarken karşınıza anahtar çıkar ve bu anahtarları 64 Adet yapınca bir adet kasa açabilirsiniz. Boş şans ve iyi eğlenceler!

Klan savaşları için eventler düzenlenir ve kazanan ekibe ödüller verilir.

KURUCU
Rider711905

KURUCU
DogukanTR

@NOT Grafiklerimizi başka konularda sitelerde editleyip veya editlemeden kullanmayınız. EMEĞE SAYGI...

Son düzenleme:

DogiWF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılalı çok olmadı yani herkesi geçmek istiyorsanız erkenden girmenizi tavsiye ederim.
Açılışa özel: Herhangi bir VIP alana +15 gün hediye veriliyor. :)

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dilerim. Sunucuda bulunacağım. Şans'a ihtiyacınız olmasın.

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim. Sunucuda bulunacağım. Şans'a ihtiyacınız olmasın.
Sağolun sunucuyu dün açtık ancak hala oyuncu 15 i geçmiş değiş ya biz reklam yapmasını bilmiyoruz yada emek yemeyi öğrenemedik ne yazıkkı alıntı maplar ve hazır pl paketleri kullanan serverler daha çok online çekiyor ve biz emeğimizin karşılını henüz alabilmiş değiliz.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağolun sunucuyu dün açtık ancak hala oyuncu 15 i geçmiş değiş ya biz reklam yapmasını bilmiyoruz yada emek yemeyi öğrenemedik ne yazıkkı alıntı maplar ve hazır pl paketleri kullanan serverler daha çok online çekiyor ve biz emeğimizin karşılını henüz alabilmiş değiliz.
Aynı şeyleri bende yaşadım...

WBerat_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki maplar guzel fakat herkesin kullandığı sistemleri kullanmissiniz kendiniz güzel sistemler bularak sunucuyu diger sunuculardan ustte tutabilirsiniz:)

Yiğit_bee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keşke sunucu hakkında daha fazla bilgi verseydiniz :) Warplarınız güzel kendinizi tanıtacak bir bölüm oluştursaydınız insanların özgüvenini kazanırdınız.

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki maplar guzel fakat herkesin kullandığı sistemleri kullanmissiniz kendiniz güzel sistemler bularak sunucuyu diger sunuculardan ustte tutabilirsiniz:)
Öneriniz için teşekkür ederiz sunucumuzun kendine özgü sistemleri çok yakında gelecek.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu eklenti paketiyle olsun, haritalarıyla olsun, yetkilileriyle olsun, konu tasarımı ve içerikleriyle olsun, sistemleriyle olsun çok kaliteli.
Sunucunuzu destekliyorum sonuna kadar!
Henüz girmediyseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir.
İlk girdiğimde üşengeçlik geldi başlamak istemedim ama sonra bi haritaları gezdim ısındım sunucuya. Bağlıyor sizi. Tat veriyor...

10/10 başarılar...

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu eklenti paketiyle olsun, haritalarıyla olsun, yetkilileriyle olsun, konu tasarımı ve içerikleriyle olsun, sistemleriyle olsun çok kaliteli.
Sunucunuzu destekliyorum sonuna kadar!
Henüz girmediyseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir.
İlk girdiğimde üşengeçlik geldi başlamak istemedim ama sonra bi haritaları gezdim ısındım sunucuya. Bağlıyor sizi. Tat veriyor...

10/10 başarılar...
Nacizane yorumunuz için teşekkür ederim.

PROSTAR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Faction serveriniz çok güzel olmuş + mapler süper başarılarınız devamını diliyorum <3

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu idare edip yönetebilecek Admin aranmaktadır.