Play.MortisCraft.Com > OPSkyblock | 1.8x/1.15x | Her gün Event | 0 LAG! | Yeni Açıldı - Herkese VIP /vipol

GizemliOyuncu__

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.MortisCraft.com - Mc.MortisCraft.com
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
Limitsiz
Sunucu Türü
OP-SKYBLOCK
---------------------------------------------------------------------------------
Sunucu açılmadan bir kaç çekiliş yapalım dedik.
Yapmanız gerekenler;
- Discord sunucumuza katılmak ve çekiliş kanalındaki simgelere tıklamak.
Çekilişte verilecek şeyler 2 Adet VIP 3 Adet MVIP+

Discord katılma kodu: e5spe7p
---------------------------------------------------------------------------------

Blynked

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok Havalı ve Çok Kaliteli Gözüken Sunucu ve Fotoğraflardan Gözlerimi Alamıyorum. Sunucu 1 saate açılıcak Çok Merak ediyorum. Başarılar!

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yusuf hayırlı olsun kardeşim .D

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
+Eh bari. Aternos ve diğer çöp sunuculardan farkları var.
+Hayırlı olsun diyenlere lafım yok.
-Spawn Eski sunuculardan birinden koparılıp editlenmiş gibi duruyor.
-Basit buildler yerine felaket ağır buildler kullanılmış. Yani rahatsızlık vericek şekilde.
-Eskisi gibi sunucu hakkında bilgiler fotoraf şeklinde verilip geçilmiş... Sanki expert okuyormuş gibi.
-Konu tasarımı sadece fotoraf.
-Burdaki okuyanlarda hiç uğraşmamış.
-Hayırlı olsun diyenlere lafım yok.
1593180092999.png

-Böyle sözlü mözlü şeyler yazanların ginede sonuçları aynı oluyor. Beni böyle özlü sözler sinirimi de bozar. Her sunucuda aynı şeyi görüp sonunda paragöz ve rahatına bakan, 1 dk girip çıkıp kendisini admin olarak hava atan yetkililerden başka hiçbirşey rahat görülmez. (Bu sadece teoriktir. Çoğu sunucuda yaşadıklarımı birleştirdim. Sizin ne kadar ilgili olduğunuzu bilmiyorum.)
-Yani ne yazayım bilgi yok.
-Edit edit edit... Boşuna zaman kaybı yeri.
3/10 yani. + Lık yanlarınız çok az... Sunucuyu eylencesine deyil farklı birşeymiş gibi açmışsınız. VIPler hakkında bilgi bile vermemişiniz bu nasıl bir konu? Reklamlık için expert bi konu zorunluluğu eklenmesi lazım! Hep aynı şey! Konular Hep aşırı kısa kesip sadece oyuncunun gelmesini ummak deyil dikkat çekicide yapmak lazım.

Yezenn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynı sunucu aynı sunucu farklı bir şey görmek istiyorsun opsky opsky opsky piyasada 5000 opsky var yeterr yani her şey aynı bu sunucuda oynamak .çin bir farklılık yokgider en tutan sunucuda oynarım buranın hiçbir özelliği yok maplere ylafdım yokta yani yok jackpot yok edit sıkıldım cidden

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bütün sunucular kalitenin bir numaralı adresi zaten şu sıralar. Yanlış anlamayın ancak artık kurucular değil, oyuncular profesyonel bir ekip. Profesyonel oyuncular kalitenin bir numaralı adreslerini gördüler, bütün sunucular "Biz kalitenin bir numaralı adresiyiz!", "Bizden iyisi yok!" gibi cümleler kuruyor. Maalesef ki artık kalitenin sürüyle adresi var. O yüzden bu tür cümleler kurmayı bırakırsanız sevinirim. Başarılar.

imchillinbro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aşırı fazla OPSkyblock sunucusu var zaten, hepsi de birbirinin aynı. Artık yetmez mi? Başarılar dilerim!

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aynı sunucu aynı sunucu farklı bir şey görmek istiyorsun opsky opsky opsky piyasada 5000 opsky var yeterr yani her şey aynı bu sunucuda oynamak .çin bir farklılık yokgider en tutan sunucuda oynarım buranın hiçbir özelliği yok maplere ylafdım yokta yani yok jackpot yok edit sıkıldım cidden
Bu konuda çok haklısın! +1
OPSky yerine Hard Sky gibi bir şey gelmeli. Gerçekten... YADA Eski skylardanda gelebilir. VIP lerin bile Demir setle gezdiği hard skylar...

RuhunGenci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+Eh bari. Aternos ve diğer çöp sunuculardan farkları var.
+Hayırlı olsun diyenlere lafım yok.
-Spawn Eski sunuculardan birinden koparılıp editlenmiş gibi duruyor.
-Basit buildler yerine felaket ağır buildler kullanılmış. Yani rahatsızlık vericek şekilde.
-Eskisi gibi sunucu hakkında bilgiler fotoraf şeklinde verilip geçilmiş... Sanki expert okuyormuş gibi.
-Konu tasarımı sadece fotoraf.
-Burdaki okuyanlarda hiç uğraşmamış.
-Hayırlı olsun diyenlere lafım yok.
Ekli dosyayı görüntüle 171906
-Böyle sözlü mözlü şeyler yazanların ginede sonuçları aynı oluyor. Beni böyle özlü sözler sinirimi de bozar. Her sunucuda aynı şeyi görüp sonunda paragöz ve rahatına bakan, 1 dk girip çıkıp kendisini admin olarak hava atan yetkililerden başka hiçbirşey rahat görülmez. (Bu sadece teoriktir. Çoğu sunucuda yaşadıklarımı birleştirdim. Sizin ne kadar ilgili olduğunuzu bilmiyorum.)
-Yani ne yazayım bilgi yok.
-Edit edit edit... Boşuna zaman kaybı yeri.
3/10 yani. + Lık yanlarınız çok az... Sunucuyu eylencesine deyil farklı birşeymiş gibi açmışsınız. VIPler hakkında bilgi bile vermemişiniz bu nasıl bir konu? Reklamlık için expert bi konu zorunluluğu eklenmesi lazım! Hep aynı şey! Konular Hep aşırı kısa kesip sadece oyuncunun gelmesini ummak deyil dikkat çekicide yapmak lazım.
Böyle yorumlar yaparak sunucu sahibini üzersin ve ortaya atılmış emeği hiçe sayarsın yorum yaparken lütfen 1 2 hatta 3. defa düşün başarılar

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Böyle yorumlar yaparak sunucu sahibini üzersin ve ortaya atılmış emeği hiçe sayarsın yorum yaparken lütfen 1 2 hatta 3. defa düşün başarılar
Gerçeği açıklayıp olabildiğince adamın bu konuda ders alması ve uğraşıp daha iyiyi hedeflemesini amaçlıyorum. Öğretmenin öğrencisini kötü ders yaptığından onu azarlaması gibi. Olabildiğince işi profosyonel tutmaya çalışmış. Ama çok başaramamış. Bende ona profosyonelliği tamamıyla uğraşmasını istiyorum ki yaptığı reklama/Sunucuya verdiği para deysin.
Kısacası amacım ezmek deyil, ders almasını sağlamak.
" -Böyle sözlü mözlü şeyler yazanların ginede sonuçları aynı oluyor. Beni böyle özlü sözler sinirimi de bozar. Her sunucuda aynı şeyi görüp sonunda paragöz ve rahatına bakan, 1 dk girip çıkıp kendisini admin olarak hava atan yetkililerden başka hiçbirşey rahat görülmez. (Bu sadece teoriktir. Çoğu sunucuda yaşadıklarımı birleştirdim. Sizin ne kadar ilgili olduğunuzu bilmiyorum.) "
Evet bu biraz ezici bir şey. Fakat ben olabildiğimce TEORİK konuştuğumu bildirmek isterim. Adamları tanımıyorum. Sadece öyle gözüktüğünü/Çünkü çoğu sunucuların keyfi olarak deyil para ile açılıp BÖYLE özlü sözler yapıp 1 haftada kapandığını bildirmek istiyorum. Yani özlü söz konulucaksa ilk konu profosyonel olarak yapılmalı... sonra konulmalı.
Evet.. Bu yazı için üzgünüm. Biraz ağır konuşmuşum. Ama ginede kalsın. Ders derstir.