Play.Mortiscraft.Com | OPSKYBLOCK BELEŞ VIP - ADAKIT - GELİŞTİRME - WORLDEDIT - KASALAR - JACKPOT - GÜNLÜK- Ç.Satış - OTOSAT ve fazlası...(1.8 - 1.2)

zNightLastTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu kötülemek isteyen tabi olacaktır, olsun amaç da o sunucu kötü diyip dahada hırs yaparak daha cok sey eklerler. Sunucuyu 30 kisiden 1 kisi sevmemesi sunucuyu kötü oldugunu kanıtlayamaz.

BASARILAR

GizemliOyuncu__

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu kötülemek isteyen tabi olacaktır, olsun amaç da o sunucu kötü diyip dahada hırs yaparak daha cok sey eklerler. Sunucuyu 30 kisiden 1 kisi sevmemesi sunucuyu kötü oldugunu kanıtlayamaz.

BASARILAR
Teşekkürler sizlerin yardımıyla daha çok gelişeceğiz.

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+ Güncel
Tablo Tasarımı değişti.
Yeni kazmalar getirildi ( Edit İçin )
........

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
crafting dead yapabilirmisniz onun için decimation mod pack kullanın türünün en iyi si texture pack i de var

Kursatgcms

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba ben Kürşat Geçmiş Serverinizde mimar olmak istiyorum Bildiklerim World Edit voxelsniper vb komutlar yaşım 16 discord skype face kullanıyorum serveriniz i nedenmi seçiyorum serverinizin olağan üstü kalitesinden dolayı ekleyeceklerim serverinize daha aktif ve daha çok oyuncu kitlesi teşekkür ederim efendim gerisi size kalmış

GizemliOyuncu__

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba ben Kürşat Geçmiş Serverinizde mimar olmak istiyorum Bildiklerim World Edit voxelsniper vb komutlar yaşım 16 discord skype face kullanıyorum serveriniz i nedenmi seçiyorum serverinizin olağan üstü kalitesinden dolayı ekleyeceklerim serverinize daha aktif ve daha çok oyuncu kitlesi teşekkür ederim efendim gerisi size kalmış
Bunlar için discord umuza gelmelisin