Play.MTBNetwork.xyz - Emek SkyBlock! (1.8.x-1.12.x) - Özgün Sistemler | Yepyeni itemler - Yaratıcı Sistemi - Toplayıcı sistemi - Mevsim Sistemi

mtbnetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.mtbnetwork.xyz
Oyun Sürümü
1.8.x-1.12.x
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Emek Skyblock
1.jpg

spawner.jpg

TOPLAYICI.jpg

yeni itemler.jpg

MEVSİM SİSTEMİ.jpg

başarım sistemi.jpg

ağaç büyütme.jpg

2021-09-03_10.29.37.png

2021-09-03_10.30.00_2.png

2021-09-03_10.31.13.png

2021-09-03_10.32.42.png

2021-09-03_10.36.37.png

Son düzenleme:

mtbnetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.0 Güncellemesi

-Maden sorunları çözüldü.
-Yaratıkların saldırmama sorunu çözüldü.
-Soyulmuş odun sorunları çözüldü.
-/meslekler Menüsü daha detaylı hale getirildi.
-Market fiyatları düzenlendi
-Meslek sorunları çözüldü.
-Belirtilen sorunlar çözüldü.

Play.MTBNetwork.xyz |
www.MTBNetwork.xyz

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu iyi güzel ama kurucularının bazıları kötü cocuk gibi item alıp vermiyor oyunculardan. herhangi bir acık veya bug veya taktik bulursanız taktiğinizin içine ediliyor ve herşeyiniz siliniyor sunucu kolay bir sunucu hesap açma sınırı yok sınırsız hesap açıp hepsinden kasılabiliyorsunuz

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu iyi güzel ama kurucularının bazıları kötü cocuk gibi item alıp vermiyor oyunculardan. herhangi bir acık veya bug veya taktik bulursanız taktiğinizin içine ediliyor ve herşeyiniz siliniyor sunucu kolay bir sunucu hesap açma sınırı yok sınırsız hesap açıp hepsinden kasılabiliyorsunuz
Öncelikle dediğin %90 yalan taktik buldum gayette kasıldım kimsecikler bir şey demedi ortalama 2 3 saattirde oynuyorum birisi eşyam gitti felan demedi hesap sınırı eklenmemiş doğrudur bunu aşşağalamak yerine /discord önerilere yazmak daha mantıklı olması gerek

GrondaRs01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle dediğin %90 yalan taktik buldum gayette kasıldım kimsecikler bir şey demedi ortalama 2 3 saattirde oynuyorum birisi eşyam gitti felan demedi hesap sınırı eklenmemiş doğrudur bunu aşşağalamak yerine /discord önerilere yazmak daha mantıklı olması gerek
banlandım bengü ablamız benim 32 demirimi aldı ah geçmişimi sildi 26 sp m vardı kasıldığım hepsini sildiler hepsine sorabilirsin ayberkcim

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
banlandım bengü ablamız benim 32 demirimi aldı ah geçmişimi sildi 26 sp m vardı kasıldığım hepsini sildiler hepsine sorabilirsin ayberkcim
Öncelikle ayberkcim derken ne bu yakınlık bengü ablamız 32 demir için bu kadar tantana fazla 26 sp n olduğuna dair kanıtları atar isen sen haklı bulacağım