play.*********.net | ARTIK 1.8+ SÜRÜM İLE SİZLERLE! | Gel ve gör bu kaliteyi...

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza bakıyorumda 30'u geçmiyor ilk açıldıgınız'da bi 40 oldunuz :) dediniz efsaneyiz farkındamısınız bi Biz birde Bartu şuanda 1.8 en çok user çeken sunucularız. birde bizi geçeceklerdi :ci:
Sizinle tartışmak istemiyoruz siz de lütfen konumuzdan uzaklaşın. Tartışma çıkarıcak yorumlar da bulunmayınız, ricamızdır. Biz kaliteli bir sunucu olarak, tartışmak istemiyoruz. Aktif kullanıcı sayımızın bu kadar az olması normal, bizim has oyuncularımız 1.7 sürümünde kaldı. Emin olabilirsin ki elbet eski halimize döneceğiz. Sizin ve Bartu arkadaşınızın bizden fazla oyuncu toplaması *********'yi alâkadar etmez. Hayırlı günler, iyi forumlar.

NİRVANATR'NİN NİRVANATR DEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!

TurkiyeQQ

En iyi cevaplar
0
Ke

Kendi kurucun dedi :) görüşürüz diye görüştük ne oldu ? Win Milas.
Biz bitti demeden bitmiyor yalnız, onu farkına varın. Bakın rica ediyorum daha yorum atmayın. Konumuzu baltalamayın! İstemiyoruz kötü şeylerin olmasını.

TurkiyeQQ

En iyi cevaplar
0
@Kjaot Sen Burada Neyin Aptalliğini Yaşiyorsun Emin Ol 1.8 Lerde En Güzel Sunucular Bartunun Ve Mehmetindir Milas Mi Kardesim MİLAS MİLATTAN ÖNCEYdİ Belki Unutmussundur l Milasida Gördük Kardeş Efsane Adalet VS VS Ne oldu sahurda bilmem nede aktifsiniz ya ulan adam gibi sunucun yok 3 5 Pluginer Kendini Sanan Sadece Edit Bilen Essentials degistiremeyen Adam burada Basrili Sunuculara Laf Koyuyor Ha? Gitte Sen Biraz Nirvana VE MysteryCraft'ta Oynada Belki Sunucu Ne Görürsün

Ha Emin Ol Sana Karşı Cikan Kitle Bu degil 3 - 5 Kişi Sanma Sen Onun Bunun Sunucusunda Reklam Yapiyorken Biz MysteryCraft l ********* l Oyuncularıyla Geriye Yaslanmiş Güzel Kitlelerin Oluştuğnu İzliyorduk Son Ve ilk Sözüm Olsun Güzel Konunuzu Kirletmiyeyim Milas Milattan Önceydi @Kjaot Uyan!
Teşekkürler bizi desteklediğiniz için fakat tartışma yaratıcak mesajlar da bulunmayalım. İyi günler dileriz.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence Tartışma Yaratacak Mesajlar degil dogrular Gerçekleri Yüzlerine Vurmayınca Aziyorlar :)
********* nin pluginer'ı burda. En son eklediğimiz Açık Arttırma pluginimiz benim kalemimden çıkmıştır. Birisi gelip de bizim sunucumuzu kötülemeye çalışmadan önce pluginlerimizi nasıl editlediğimizi ve hazırladığımızı görsünler.

TurkiyeQQ

En iyi cevaplar
0
İLK BAKIMIMIZ VE YAPTIKLARIMIZ;

- Mob stoklama sistemi eklendi. (5X Zombi)
-
/aa Açık artırma sistemi eklendi. (MenFie'ye teşekkürler)
- Köylü Takas sistemi hazırlandı.
- TnTRun oyunu hazırlandı, mapları hazırlanıyor.
- Sebebsiz yere BAN yeme sorunları giderildi.
- Claimde
PVP açıldı!

NOT: Evinizin kapıları 'Demir Kapı' olması gereklidir aksi taktirde bug ile evinize girebilirler. (Plugin bugu)

TurkiyeQQ

En iyi cevaplar
0
Mehmet abi server hoş güzel ama 15 TL'ye Altın Vip aldım hala ./vipstr ./vipspd ./vipjump komutlarım yok ve süresiz ışınlanmada nezaman verilecek.
Öncelikle Özgür,

VIP'lerde sınırsız ışınlanma diye bi' şey yok ayrıca sınırsız ışınlanma nedir? Süresiz ışınlanma olacak o. /vipspd /vipdig komutların da sorun var, düzelteceğiz onu. Bi' bak bakalım 10 tane VIP ver hangisi senin gibi 10 dakikada bir her yere yazıyor? Skypeten 10 dakika da bir yazıyorsun, buradan yazıyorsun. Tamam, anlıyorum ve görüyorum. En yakın zamanda komutların verilecek VIP süren 3 gün uzayacaktır, merak etme. İyi oyunlar.

Güzel Sw Olmuş Tebrik Ederim.
Teşekkürler.

PagRiven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serveri gerçekten beğendim,rica etsem kirtasiyeci köylüyü köylütakasa ekler misiniz ?

Oliver3765

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benimde Bir Ricam Olacak BlazeRod Değersiz şu an Sunucuda Köylü Takasa Eklenebilirmi ?

TurkiyeQQ

En iyi cevaplar
0
Serveri gerçekten beğendim,rica etsem kirtasiyeci köylüyü köylütakasa ekler misiniz ?
Merhaba PagRiven,

Kırtasiyeci köylü derken anlamadım, tam olarak ne takas edicekler? Onu da belirtirsen ona göre ayarlarız.

Benimde Bir Ricam Olacak BlazeRod Değersiz şu an Sunucuda Köylü Takasa Eklenebilirmi ?
Merhaba Oliver3765,

BlazeRod itemini en yakında sürede ekliyeceğiz, iyi oyunlar.

PagRiven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba TurkiyeNT,

Kırtasiyeci köylüden kastım kitap satan köylüdür.1.7 sürümünde vardı,bir miktar elmas ve demir karşılığı kitap veriyordu.

TurkiyeQQ

En iyi cevaplar
0
Merhaba TurkiyeNT,

Kırtasiyeci köylüden kastım kitap satan köylüdür.1.7 sürümünde vardı,bir miktar elmas ve demir karşılığı kitap veriyordu.
Tamamdır, ekleriz yakın zamanda. İyi oyunlar.

Oliver3765

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minigameler eklense güzel olabilir hem boş vakitlerimizi değerlendiririr freljlordu beklerken ;D