PLAY.*********.NET | Efsane geri döndü, bekliyoruz - SIFIRLANDI >> 1.7/1.8 >> ILK GUN PVP KAPALI!

Sizce sunucu ilerler mi?

• Evet, ilerlerler ve gelişir.

Kullanılan: 12 48.0%
  • Hayır, ilerler ama gelişemez.

Kullanılan: 9 36.0%
  • Her an her şey olabilir :)

Kullanılan: 4 16.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gel sana vip vericem demedim oyundaki olan hepsi skypede arkadaşlarım bazılarıda okuldan arkadaşlarım. yüzsüz diye sana derler herkes dolandırıcı felan diyordu? ne oldu özür dilerim senin oyuncunu ne yapayım. ayrıca skypeden tehdit mesajlarını atmayayım istersen buraya? dolandırı & yüzsüzlük bir arada. :)
Öncelikle biraz Saygın olsa "özür dilerim" lafını kullanmazdın. VIP vericem demissin SS attı? Ona ne diyeceksin Tarıkcım? Tehtid mesajına gelince Tehtid felan değil istiyorsan öyle algıla ama Tehdit değil uyardım seni bunu en az 15.kez yapıyorsun hepsinde alttan aldım ama artık yeter bende bıktım sen halen bıkmadın ama bu kadarıda olsun, iyi günler.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açılıp kapanmasa en iyi sunucudur bukadar

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
açılıp kapanmasa en iyi sunucudur bukadar
Teşekkürler :) Açılıp kapanmayı yani siz oyuncularımız kendi gözlerinizle görüyorsunuz yani :/ son serverde ortaklıktan ayrılınca mecbur sıfırlamak zorunda kaldık yoksa gayet iyi gidiyorduk :)

DUYURU,
-------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba!
LAG sorunu bu gecede kii bakımda giderilicektir inşallah. Sabredin.
Yavaş yavaş ama etkili bi' şekilde büyüyoruz :)

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Warp orman buildi çok güzelmiş hangi builder yaptı ?? Bi yerde daha görmüştüm KediSesi yapmıştı her halde bunu ordan çaldınız dimi keratalar :D

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaçıncı sunucun acaba bu
Sayamadım kii Kadir'cim. Sen sayınca bana söylersin. Hayırlı geceler :kaş:

Kaçıncı sunucun acaba bu
Şu kubbesi olan şey ne ?
Warp orman buildi çok güzelmiş hangi builder yaptı ?? Bi yerde daha görmüştüm KediSesi yapmıştı her halde bunu ordan çaldınız dimi keratalar :D
Merhaba üçüz kardeşler, hepiniz aynı amaç için bu konu'da bulunuyorsunuz :) Bizleri pek fazla kıskanmamak lazım, hepimiz insanoğlu'yuz. Biz bu kadar mı başarılıyız kii bizleri bu kadar kıskanıyorsunuz?

Kadir, sayamadım vallahi. Sen sayınca bana söylersin.
Mazlum (Kronik2143), kubbe o bildiğimiz. Sen iyi mimarsın, anlaman lazım.
Mücahit (Rizelimico), orman size ait. Siz benim paket'imi "Paylaşırız" tehtidi ile bana karşı kullanırsanız kusura bakmayın ama bende bu ormanı kullanırım. Her şey karşılıklı Mücahit.

NOT: Atalarımız ne demiş; "Yarası olan gocunur."

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayamadım kii Kadir'cim. Sen sayınca bana söylersin. Hayırlı geceler :kaş:

Merhaba üçüz kardeşler, hepiniz aynı amaç için bu konu'da bulunuyorsunuz :) Bizleri pek fazla kıskanmamak lazım, hepimiz insanoğlu'yuz. Biz bu kadar mı başarılıyız kii bizleri bu kadar kıskanıyorsunuz?

Kadir, sayamadım vallahi. Sen sayınca bana söylersin.
Mazlum (Kronik2143), kubbe o bildiğimiz. Sen iyi mimarsın, anlaman lazım.
Mücahit (Rizelimico), orman size ait. Siz benim paket'imi "Paylaşırız" tehtidi ile bana karşı kullanırsanız kusura bakmayın ama bende bu ormanı kullanırım. Her şey karşılıklı Mücahit.

NOT: Atalarımız ne demiş; "Yarası olan gocunur."
Sorduğum soruyla kıskanmanın ne anlamı var ? sunucuya girip baktım öyle bir yapı bulamadım o nedenle sordum.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorduğum soruyla kıskanmanın ne anlamı var ? sunucuya girip baktım öyle bir yapı bulamadım o nedenle sordum.
Pekii Mazlum, hemen söyliyeyim. O gördüğün yapı; KöylüTakas olucak inşallah. Hazırlıyoruz... Tek başıma yapınca biraz yavaş oluyor, anladın sen :)

YENİ Güncellemeler Geldi,
- LAG büyük oranda giderildi!
- Açık artırma eklendi, bug'u kapatıldı!
- ChestSHOP eklendi, artık kendi evlerinize market kurabilirsiniz!
- TAB güncellemeleri geldi!
- Eklentiler düzenlendi, gözden geçirildi!
"Yavaş yavaş ama etkili bi' şekilde NİRVANATR!"