Play.NivaGaming.Com › 1.8.X - PVP

KesintisizXP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu yazının tamamını okumaya üşenmeyecek bir rehber bulun!
Lütfen yarısında sıkılıp bırakmasın.

Olayı anlatmak istiyorum. Rehberlerin rezalet olduğunu duymuştum bakın. O yüzden bandicami tam ekran açıyor kaydediyordum. Birisini oltayla kestim. Oltayla kestiğim bana hack vurulmuyo dedi (olllllllllllllllllta) daha sonra rehber skype alayım dedi, ben de ok dedim verdim, skype yok dedi, bi daha verdim ve buldu. Ekledi. Ben şimdi serverdan çıkarım, bi şeylik olur diye bandicam tam kayıt! Daha sonra ekran paylaş dedi. Ben paylaşacakkennn serverdan çıktım Amaaaaa! Sonra bana haklı olarak hacki kapatmayacağını nerden bilcez dedi. Doğru! Ama bandicam tam kayıt. Göndereyim mi dedim. Evet dedi. Rendersız editsiz boyutu büyük bir video attım. Renderlayam mı dedim, ok dediler. Ve ss de var 1 saniye sonra neyse bir gün sonra gir dediler.neyse bir gün sonra gir dediler.neyse bir gün sonra gir dediler.neyse bir gün sonra gir dediler.Replay,neyse bir gün sonra gir dediler. Hayır atıyorum dedim ve onlar çıktıktan bir kaç dakika sonra Ve bana engel attılar. rendersız editsiz boyutu büyük olan GB lik video gönderildi. Zaten biraz sonra da KB lık ufacık ama 720p60fps videoyu atıyodum ki... çıktılar. hayır dedim, üşendiler.
Bana Tıkla Ve Haklı Olduğumu Anlatacak Videoya Git!

Son düzenleme:

LargeBoss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anti-Bot korumanın süresini azaltın 5 dir anti bot diyor

PouexTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu yazının tamamını okumaya üşenmeyecek bir rehber bulun!
Lütfen yarısında sıkılıp bırakmasın.

Olayı anlatmak istiyorum. Rehberlerin rezalet olduğunu duymuştum bakın. O yüzden bandicami tam ekran açıyor kaydediyordum. Birisini oltayla kestim. Oltayla kestiğim bana hack vurulmuyo dedi (olllllllllllllllllta) daha sonra rehber skype alayım dedi, ben de ok dedim verdim, skype yok dedi, bi daha verdim ve buldu. Ekledi. Ben şimdi serverdan çıkarım, bi şeylik olur diye bandicam tam kayıt! Daha sonra ekran paylaş dedi. Ben paylaşacakkennn serverdan çıktım Amaaaaa! Sonra bana haklı olarak hacki kapatmayacağını nerden bilcez dedi. Doğru! Ama bandicam tam kayıt. Göndereyim mi dedim. Evet dedi. Rendersız editsiz boyutu büyük bir video attım. Renderlayam mı dedim, ok dediler. Ve ss de var 1 saniye sonra neyse bir gün sonra gir dediler.neyse bir gün sonra gir dediler.neyse bir gün sonra gir dediler.neyse bir gün sonra gir dediler.Replay,neyse bir gün sonra gir dediler. Hayır atıyorum dedim ve onlar çıktıktan bir kaç dakika sonra Ve bana engel attılar. rendersız editsiz boyutu büyük olan GB lik video gönderildi. Zaten biraz sonra da KB lık ufacık ama 720p60fps videoyu atıyodum ki... çıktılar. hayır dedim, üşendiler.
Bana Tıkla Ve Haklı Olduğumu Anlatacak Videoya Git!
Tamam teşekkürler banını acabiliriz yetkili yerinde kim olsa aynı şeyi yapar çunku oyundan çıkyıosun malesef videoda kanıtlamışşsın tamam acabiliriz banını.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu gelişir umarım
Kötü tarafı Tab ve chat zamanpvp aynısı bunu değiştirmenizi öneririm

Son düzenleme:

PouexTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu ve map güncellenmiştir.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle İftira atma doğru düzgün oku "haritayada baktınmı editleyip yapmışlar onuda"
Tab desenlerı 1e 1 Aynı Doğrumu ?
Chatda Oyuncu ve diğer şeylerde alıntı Market,Kit Alma yeride Alıntı
PouexTR Arkadaş haklı ama biraz yanlış tavırda söylemiş
Ola bilir herkes bir yerlere özenmesi normal

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biz ?
Konularima bak bi sonra serverimize gel incele özenti yapmismiyiz ve tek biz degil xfall ?

LG-X240 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum konu çok fazla uzadı.
Gir nivagaming sunucusuna ve taba bas ss al gir zamanpvp ye
Taba bas chata bak 1e 1 ayni oyuna giris mesaji bile bu konuda biz hakliyiz diyecek bir taraf yok tabda chatda kopyalanmis
xFall derken neyi kast etin ?
Haritalari MrHappyy yapiyor pluginleri de GameKingTR yapiyor