Play.NivaGaming.Com › 1.8.X - PVP

PouexTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim arkadaşlarla oynadık,sunucu hile kaynıyor üstünede hileler ban yemeyip kurucu servere geldiğinde bile kurucunun cevap vermemesi çok berbat bir sunucu olduğunu kanıtlıyor,buildleri dışında iğrenç.
Hile koruması güncellenmiştir elimden geldigi kadar hileleri banlıyorum kardeşim.

Yapılarınızı geliştirmenizi tavsiye ediyorum yani daha çok ayrıntı eklenmeli haritaya, Konuyu beğendim başarılar
Teşekkür ederim yorumunuz için saolun elimden geleni yapiyorum.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu çok kaliteli maşallah herkes fly ile birbirini kesiyor.

PouexTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eyer ben gönderdiysem allah canımı alsın benim isteğimle yapılan bir şey değil o yüzden bir şey yapamam kusura bakma onun yerine ben özür dilerim.

Sunucu çok kaliteli maşallah herkes fly ile birbirini kesiyor.
Kendim il dışında olduğum için hile korumasi pasif olmuş serverle ilgilenemedim kusura bakma şu an hile korumasini kurdum acamazlar artık.

iReckt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hey servere nasıl giriliyor ben iReckt ve sw ye giremiyorum example@ falan filan diyo

R3ktTarikK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Burdan kötü yorumlarımla başlamak istiyorum !
Takım Serbest ( rehberiniz söyledi )
Herkeze güya eşit davranıyosunuz ama rehberiniz fire pvp atıyor ve hiç sorunu olan var mı diye sorduğunu hiç görmedim bir keresinde arkadaşıyla takım olmuş ve kesmiştim sonra tekrar arkadaşının olduğu yerde doğdu ve tp attın seni kurucuya bildiricem dedim.Şimdi bir şey sorcam ölenler aynı yerde doğabiliyormu ? bunun üstünede rehberiniz kurucuya söylicem diyince 2 yıl mute attı başka hesap açtım ona da mute attı yani bu bir rezillik gibi bir şey kusura bakmayın ama
İNŞ ADAM YAPARSINIZ ŞU REHBERİ

Son düzenleme:

PouexTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkeze güya eşit davranıyosunuz ama rehberiniz fire pvp atıyor ve hiç sorunu olan var mı diye sorduğunu hiç görmedim bir keresinde arkadaşıyla takım olmuş ve kesmiştim sonra tekrar arkadaşının olduğu yerde doğdu ve tp attın seni kurucuya bildiricem dedi.Şimdi bir şey sorcam ölenler aynı yerde doğabiliyormu ? bunun üstünede rehberiniz kurucuya söylicem diyince 2 yıl mute attı başka hesap açtım ona da mute attı yani bu bir rezillik gibi bir şey kusura bakmayın ama
Yorumun için teşekkür ederim uyardım rehberi birdaha tekrarlarsa tenzil edilcektir.

Son düzenleme:

R3ktTarikK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkür ederim uyardım rehberi birdaha tekrarlarsa tenzil edilcektir.
Baba yanlız bana 2 yıl mute attı SS Buyur.Böyle bir hakkı olduğunu sanmıyorum.Uyarınıza Rehberliği düzgün yapmasınıda lütfen söyleyin
SS = https://i.hizliresim.com/YN0gyl.png

MUTEMI AÇARSANIZ AKTİFLİĞİM DEVAM EDECEKTİR Teşekkürler.....

İLK ÖNCE SUNUCU İLE GENEL YORUMLARIMI PAYLAŞMAK İSTYİORUM

GELİŞTİRİLMESİ GEREK ŞEYLER ! ---->
* İlk önce Serverin Kapasite'sinin arttırılması gerekiyor bence
* Yetkililerin takip edilmesi işlerini doğru yapabilmeleri ve Mod,Admin ve Kurucuların'da daha sık girmeleri gerekiyor
* Serverin map'ı inanılmaz sade böle kaliteli bir serverin mapının daha iyi olmasını beklerdim teşekkürler.
* Kurallar bölgesi ek bilgler tanıtım gibi farklı veya sunucuyu güzelleiştircek şeyler koyarsanız daha iyi olur
* Lobi'ninde değişmesi iyi olur lobide map gibi sade
* Turnuva sistemini bilmiyorum ama duyurular kısmının güncellenip sunucuda ayrı bir tarz yaratmaları için farklı PvP Turnuvuları PvP Modları Ekleyeiblirisiniz ( ÖNERİ NE KADAR ZOR OLDUĞU BELLİ )
* ./report komutu veya farklı komutlar getirmeniz veya verdiğiniz komutların bazılarını oyuncuların kullanması gayet iyi olur.
* Bence kaliteli bir server oluyorsunuz bunun için YouTube sisteminin izlenme abone vb şeyleride arttırmanız gerekiyor bence.
* SON OLARAK ./warp ekleyeiblirsiniz mesela oyuncu Vip bilgi gibi şeyleri Duyuru'dan ''
Vip bilgi için ./warp vipbilgi'ye gidebilirsiniz :) '' BUNLAR ZOR OLABİLİR AMA YAPILIRSA OYUNCULAR ÇOK MEMNUN OLACAĞINI PLANLIYORUM :)

PouexTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baba yanlız bana 2 yıl mute attı SS Buyur.Böyle bir hakkı olduğunu sanmıyorum.Uyarınıza Rehberliği düzgün yapmasınıda lütfen söyleyin

* Yetkililerin takip edilmesi işlerini doğru yapabilmeleri ve Mod,Admin ve Kurucuların'da daha sık girmeleri gerekiyor
* Serverin map'ı inanılmaz sade böle kaliteli bir serverin mapının daha iyi olmasını beklerdim teşekkürler.
* Kurallar bölgesi ek bilgler tanıtım gibi farklı veya sunucuyu güzelleiştircek şeyler koyarsanız daha iyi olur
* Turnuva sistemini bilmiyorum ama duyurular kısmının güncellenip sunucuda ayrı bir tarz yaratmaları için farklı PvP Turnuvuları PvP Modları Ekleyeiblirisiniz ( ÖNERİ NE KADAR ZOR OLDUĞU BELLİ )
* ./report komutu veya farklı komutlar getirmeniz veya verdiğiniz komutların bazılarını oyuncuların kullanması gayet iyi olur.
* Bence kaliteli bir server oluyorsunuz bunun için YouTube sisteminin izlenme abone vb şeyleride arttırmanız gerekiyor bence.
* SON OLARAK ./warp ekleyeiblirsiniz mesela oyuncu Vip bilgi gibi şeyleri Duyuru'dan ''
Vip bilgi için ./warp vipbilgi'ye gidebilirsiniz :) '' BUNLAR ZOR OLABİLİR AMA YAPILIRSA OYUNCULAR ÇOK MEMNUN OLACAĞINI PLANLIYORUM :)
Teşekkür ederim tavsiyen için dediklerin mantıklı elimden geldikçe yapıyorum.

OLTIAS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herkeze güya eşit davranıyosunuz ama rehberiniz fire pvp atıyor ve hiç sorunu olan var mı diye sorduğunu hiç görmedim bir keresinde arkadaşıyla takım olmuş ve kesmiştim sonra tekrar arkadaşının olduğu yerde doğdu ve tp attın seni kurucuya bildiricem dedim.Şimdi bir şey sorcam ölenler aynı yerde doğabiliyormu ? bunun üstünede rehberiniz kurucuya söylicem diyince 2 yıl mute attı başka hesap açtım ona da mute attı yani bu bir rezillik gibi bir şey kusura bakmayın ama
takım max 2 kişi bana da dedi

hak veriyorum 3 yıl ne 3 yılda minecraft bırakılır :D