> play.nomercymc.net | Zorlu Hayatta Kalma Sunucusu | Türkiye'de Tek MMORPG Zindan | Başlangıç +25 Online | 1.16+ <

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
zindan başka ne var oyuna girmedim ama sadece zindan var diyerek mmorpg yaptığınızı sanmıyorsunuz umarım şu an sadece başlık bakarak yazıyorum inş başka pluginler barındırıyordur oyununuz ve mmorpg damgasını hak ediyorsunuzdur çünkü sadece zindan koyarak yani map yaparak mmorpg olmuyor

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu girip söylüyorum şimdi de sadece arkadaş çevresiyle oluşturulmuş bir sunucu ve aşırı op duruyor premium diye rütbe vermişler ve editin sonu yani dungeon dediklei ve mmorpg olayı yok soruyorum olur diye cevap alıyorum vote veriyorsun ss at yoksa vermeyiz diyorlar daya niceleri kötülemiyorum ama isminin hakkını vermiyorlar ...

Kaankchn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zindan başka ne var oyuna girmedim ama sadece zindan var diyerek mmorpg yaptığınızı sanmıyorsunuz umarım şu an sadece başlık bakarak yazıyorum inş başka pluginler barındırıyordur oyununuz ve mmorpg damgasını hak ediyorsunuzdur çünkü sadece zindan koyarak yani map yaparak mmorpg olmuyor
Şu anda Logo Tasarlatıyoruz yeni konu tasarımı yaptıracağız konu tasarımı geçici olarak duruyor ondan sonra özelliklerimizi görebilirsin.

Kaankchn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu girip söylüyorum şimdi de sadece arkadaş çevresiyle oluşturulmuş bir sunucu ve aşırı op duruyor premium diye rütbe vermişler ve editin sonu yani dungeon dediklei ve mmorpg olayı yok soruyorum olur diye cevap alıyorum vote veriyorsun ss at yoksa vermeyiz diyorlar daya niceleri kötülemiyorum ama isminin hakkını vermiyorlar ...
Zindana girmek için bir rütbeye erişmen gerekiyor. Ve İlk hafta olduğu için zindan girişlerini açmadık. Bilet satışlarını gece pazarına getirmedik. Eğer oynamaya devam edersen zaten zevkini de alacaksın. Premium yetkisini gelecek olursak. Her sunucuda VIP'lerin ayrıcalığı oluyor. Premium dediğimizde en üst vip konumunda bulunuyor. Enchant basılmış Elmas set oyun sonu seti değil. Fakat en son vip olduğu için ayrıcalığı olmak zorunda. Şu an indirimle 60 ₺'nin çok yüksek bir fiyat olduğunu düşünmüyorum bu Türkiye ekonomisinde. Elimizden geleni yapıyoruz. Yine de değerli yorumun için teşekkürler iyi oyunlar :)

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MMORGB dediğiniz olay nedir acaba ? Yanlış mı biliyorum kendimden şüphe ettim. Survival reklam konu kısmına açılan MMORPG konsepti mi olur ? Umarım başarırsınız :)

Kaankchn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MMORGB dediğiniz olay nedir acaba ? Yanlış mı biliyorum kendimden şüphe ettim. Survival reklam konu kısmına açılan MMORPG konsepti mi olur ? Umarım başarırsınız :)
Bizimki Işıklı Mışıklı o yüzden böyle anlattık :) Ama emin olun geldiğinize pişman olmazsınız :)

LaudresOrg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu'ya girmedim ama, güzel olmuş gibi bide mmorgb lafı baya bi esprili olmuş neyse bu kadar uğraşılmış sunucuya bedava bir konu tasarımı olmamış ve mmorpg bir sunucuda, daha çok sistem beklerdim ben bir skript coder olarak sunucu kurucusu olarak söyliyeyim sistemler güzel deil geçici uçma ise güzel gitmemiş.

Başarılar.