play.norscraft.pw | Op Skyblock | 1.8 - 1.16 | 1v1 Eşit Duello | 3 Farklı Fiziksel Coin | Blok Koyma Etkinliği | Bugün 15:00'da AÇILDI +50 Online

NorsCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.norscraft.pw
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Op Skyblcok
Emek Skyblock Online Rekorumuz

Suncuu rekor.png

2021-09-30_22.36.54.png

2021-09-30_22.37.50.png

2021-09-30_22.40.59.png

Son düzenleme:

EfteliaCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı: 7/10
Sistemler: 7/10
Haritalar: 8/10
Sunucu Açılışında Orda Olacağım Başarılı Sunucu

_DK_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resimleri biraz daha büyültsen daha iyi olur gibi onun haricinde açılışa gelicem
Başarılar

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı çok küçük kurucular range yazmış sadece fakat bir adet daha var ismini unuttum ama geliştirilebilir sistemler gibi şeyler

NorsCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı çok küçük kurucular range yazmış sadece fakat bir adet daha var ismini unuttum ama geliştirilebilir sistemler gibi şeyler
Konu Tasarımını En Yakın zamanda Değiştireceğim Bu Forumda.Diğer Yetkili Olayınada Gelirsek Server Başında Böyle Bir Yetkili Yoktu Sonradan Aramıza Katılan Bir Yetkili Konu Tasarım Değiştiği Zaman Orasıda Düzeltilir.

jawitzonur

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başka sunuculara çirkin işlemler yaparak kendi sunucunuzu tanıtmanıza hiç gerek yok. Eğer tanınması gerekiyorsa zaten gereken ilgiyi görecektir. Normalde atmam fakat bu tarz durumlar kalitesiz durumlar olduğu için kitlenin her bir kullanıcısının görmesi gerekiyor.
Bknz:
unknown.png

NorsCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu benim insiyatifimde bir şey değildi birincisi iki olarak bu saldırı yapılan sunucu ilk Server açılış haftamda sürekli Serverimizde bot saldırısı yaparak oyuncu sayısını düşürmeye çalışan bir yönetime sahip ben yapmadım bu saldırı ama diğer Server ortağım yapmıştır ama hakettiğini de belirtmek isterim. Yorumunuz için teşekkürler iyi forumlar...
Başka sunuculara çirkin işlemler yaparak kendi sunucunuzu tanıtmanıza hiç gerek yok. Eğer tanınması gerekiyorsa zaten gereken ilgiyi görecektir. Normalde atmam fakat bu tarz durumlar kalitesiz durumlar olduğu için kitlenin her bir kullanıcısının görmesi gerekiyor.
Bknz: Ekli dosyayı görüntüle 202591

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu benim insiyatifimde bir şey değildi birincisi iki olarak bu saldırı yapılan sunucu ilk Server açılış haftamda sürekli Serverimizde bot saldırısı yaparak oyuncu sayısını düşürmeye çalışan bir yönetime sahip ben yapmadım bu saldırı ama diğer Server ortağım yapmıştır ama hakettiğini de belirtmek isterim. Yorumunuz için teşekkürler iyi forumlar...
bu arada sizin gibi düşük deil o dediğiniz sunucu sizi ucuz bir insan görüyor ve sen herkese bana saldırı yaptı dersen bile inanmazlar çünki onlar senin gibi ucuz bir insan deil

Son düzenleme:

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayriyetten lake bir spigotguardda koymakta bu nasıl düşmektir .D