Play.NuyoPVP.com> 3yıl Sonra Tekrar Geri dönüyor ( FFA/1vs1) 1.8

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tüm Youtuberlar birbirinin devamı da ondan. Kendine özgü bir konseptini göremedim ki. Sunucunun duyuru bölümüne çakmışsın kanal reklamını sonra Youtube bıraktığını söylüyorsun. Açıkçası 2k kanalın düzensiz video saatlerin ve üslupsuz duruşun pekte umrumda değil. Ama forumlarda kendi konuna yan hesap açıp iyi şeyler yazıyorsan iyi tepki alamazsın. Her türlü oyuncuya git sor sadece Youtuberlığın için o sunucuda duruyorlar. Yoksa kalite adına zerre bir şey gören yoktur. 30 dakika oynuyorum makrodan atılıyorum. Konu yorumlarına bakıyorum küfürlü ban, düşük yaşlı yetkili kadrosu olan bir sunucu nasıl piyasanın doruğunda olabiliyor? İnsanlar o sunucuda seni görmek ve seninle vakit geçirmek için duruyor. Yeni bir isimle gir sıfırdan başla görürsün aradaki farkı
Youtubede Gelisiyorum 1 sene boyunca video atıyorum sonra Kendi Serverimin Videosunu Cekiyorum Suclu Oluyorum Suanki Sw Böyle Olsaydı Ve Youtubede Olmasaydım Emin Ol Basak Birseyle Gelirdin Sunucum Kötümü Cık Ozaman ipyi Sil Oynama İyi Günler.

Youtubede Gelisiyorum 1 sene boyunca video atıyorum sonra Kendi Serverimin Videosunu Cekiyorum Suclu Oluyorum Suanki Sw Böyle Olsaydı Ve Youtubede Olmasaydım Emin Ol Basak Birseyle Gelirdin Sunucum Kötümü Cık Ozaman ipyi Sil Oynama İyi Günler.
Not: Ben Sunucuyu Kanalıdma Paylasalı 4 ay Oluyor Youtube 2 Ay önce bıraktım 1 ay da server kapalıydı ve serverde oynuyolar halan bunu düsünerek yaz

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Not: Ben Sunucuyu Kanalıdma Paylasalı 4 ay Oluyor Youtube 2 Ay önce bıraktım 1 ay da server kapalıydı ve serverde oynuyolar halan bunu düsünerek yaz
Yahu arkadaşım sen beni neden anlamıyorsun ben çözemedim. Ben sana hakaret etmiyor aşağılamıyor kalbini kırmaya çalışmıyorum ama sen inadına işi yokuşa sürüyorsun. Ben seni ne kıskanıyorum ne kınıyorum. Her eleştiride acıların çocuğu oluyorsan işimiz var

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Faction açmışsınız, ama eksiklikler var.
Örneğin; warp lapis'te hiç ışıklandırma yok, gece olduğunda önümüzü göremiyoruz.
Bu tür eksikliklerin olması komik, umarım düzeltilir.

Öncelikle merhaba,
Sunucunuz'da ki PvP'de bir lag var, sunucu'ya giriyorum ping 12, PvP atmaya başlıyorum 130-140.
Bu lagın kaynağı kesinlikle BuildUHC. Kit düzenleme, duel vb. şeyler eklemişsiniz fakat lag yaratıyor.
Ya Sunucunuzun tekniğine uygun olarak optimize edin, yada kaldırın.
Eskisi gibi 70/70 çeken NuyoPvP Şimdi 20-30 vb. sayılar'da sürünüyor.
İyi günler dilerim.

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Faction açmışsınız, ama eksiklikler var.
Örneğin; warp lapis'te hiç ışıklandırma yok, gece olduğunda önümüzü göremiyoruz.
Bu tür eksikliklerin olması komik, umarım düzeltilir.

Öncelikle merhaba,
Sunucunuz'da ki PvP'de bir lag var, sunucu'ya giriyorum ping 12, PvP atmaya başlıyorum 130-140.
Bu lagın kaynağı kesinlikle BuildUHC. Kit düzenleme, duel vb. şeyler eklemişsiniz fakat lag yaratıyor.
Ya Sunucunuzun tekniğine uygun olarak optimize edin, yada kaldırın.
Eskisi gibi 70/70 çeken NuyoPvP Şimdi 20-30 vb. sayılar'da sürünüyor.
İyi günler dilerim.
Evet PVP de Cok lag vardı bulundugumuz firma yüzünden mi bilmiyorum ve bizde nuyopvp nin ilk defa acıldıgı yani nitrado ya döndük lag sorunu böylece düzeldi

Serverimiz 70 Kişilikti Bazı Sorunlardan Sonra Serveri 42 Kişilik Yaptık ve Yetmedi ve Suanda Server 50 Kişiliktir İyi Oyunlar

ForceLion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
NuyoPvP 1 Yılında Piyasanın Doruğunda Dolup Taşıyor 50 Kişilik Sunucuya 51 Kişi Giriyor Bütün Userleri Bekliyoruz FFA/ARENAPVP/UHCFFA ÇOK YAKINDA
YavuzShady
Saygılarımla
http://prntscr.com/cnt3ge

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız 50 kişilik sunucuya 51 kişinin girmesi slot bugudur,bunun neyini övüyorsun :D

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Vipe essentials.joinfullserver yetkisi vermenizde slot bugu :p
Söyle Biseyde Var nitradoda diyelim sunucun 52 kisilik 54 kişi girebilir 55.de sıkıntı oluyor diyelim bizim sunucu 50 kişi 51 de sıkıntı yok 52de yok ama 53 olursa sıkıntı oluyor Nitradonun ts sinde moderatörler böyle demisti bana

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söyle Biseyde Var nitradoda diyelim sunucun 52 kisilik 54 kişi girebilir 55.de sıkıntı oluyor diyelim bizim sunucu 50 kişi 51 de sıkıntı yok 52de yok ama 53 olursa sıkıntı oluyor Nitradonun ts sinde moderatörler böyle demisti bana
Zaten işin esprisindeyim,birçok server kullanıyor o permi.
Başarılar dilerim :)

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
51/50 mümkün bir sayıdır slot bugu ihtimalini 80/50 gibi online sayılarında düşünmek ve şüphelenmek lazım.

ForceLion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
UHC/FFA EKLENDİ EĞLENCENİN TEK ADRESİ > NUYOPVP
PLAY.NUYOPVP.NET
1.7.X-1.8.X
FFA-ARENAPVP-UHCFFA

LASTBLOW23

Marangoz
En iyi cevaplar
0