Play.NuyoPVP.com> 3yıl Sonra Tekrar Geri dönüyor ( FFA/1vs1) 1.8

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Mapin tek biom olması beni şaşırttı, umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

EmreSpecial

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Baktığım bütün sunucular neredeyse kapalı. "Konunun kapatılmasını talep ediyorum." yazın boşuna zaman kaybı yaşamayalım.

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
3 yıl Ardından play.nuyopvp.com tekrardan aktif oluyor geri dönüyoruz

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Ah be İlkerciğim, şu haritayı az daha kaliteli yapmaya özen göstersek artık senelerdir bu düzeyde haritalarla açıyorsunuz sunucuyu. Sizin için daha yararlı olur :)

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ah be İlkerciğim, şu haritayı az daha kaliteli yapmaya özen göstersek artık senelerdir bu düzeyde haritalarla açıyorsunuz sunucuyu. Sizin için daha yararlı olur :)
Bence herkesin zevki farklı benim böyle harita hoşuma gidiyor böyle yapıyorum Gün İçinde Sunucuza gelip nası bir mapiniz var bakmak istiyorum merak ettim

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Bence herkesin zevki farklı benim böyle harita hoşuma gidiyor böyle yapıyorum Gün İçinde Sunucuza gelip nası bir mapiniz var bakmak istiyorum merak ettim
Biraz da gelecek olan oyuncuları düşünmekte fayda var. Her zaman beklerim :)

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biraz da gelecek olan oyuncuları düşünmekte fayda var. Her zaman beklerim :)
Yalnız dediğim gibi bu işler zevke bağlı 1 oyuncu bu mapi beğenebilir biri beğenmeyebilir. bu arada bir konu daha açmıştım siz yazı yazınca farkettim üste taşıyabiliyormuşuz konuyu diğer konumu kaldırmaları için talepte bulundum yarın bi uğrarım sunucuza iyi akşamlar

OyunNuyo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun Açılış Tarihi normalde 20.08.2019 du sunucumuzu barındırdığımız firma makineyi geç verdiği için sunu açılış tarihini 21.08.2019 14:00 aldım bugün ise firma tarafından yapılması gereken bir şey vardı ve whitelist kapalıydı eklenmedik şeyler ekksik şeyler vardı bu yüzden bugün sunucumuza gelen oyunculardan özür diliyorum sunucumuza geldiğiniz içinde teşşekkür ediyorum Saygılarımla İlker Topaloğlu