Play.OutOfTimeFC.xyz | Efsane Geri Döndü!! | Emek Faction - KöylüTakas - TabelaEnch - Jackpot - Kasalar - Her Hafta Klan Savaşı!

FEternal1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 84077
>< IP Adresi: play.OutOfTimeTR.net
>< Skype Adresimiz: vedatact.
>< Sunucu Slot Sayısı: 60
>< Sunucu Sürümü 1.8.8
>< Sunucu Türü: Normal Zorluk Faction

Ekli dosyayı görüntüle 84078
>< Sahtekarlık yasaktır.
>< Irkçılık , dini değerler ve benzeri ayrımcılıklar yasaktır.
>< Tp tuzağı yasaktır fakat diğer tuzaklar serbesttir.
>< Her türlü hack yasaktır.Rehber,Mod,VIP Farketmez süresiz uzaklaştırılır.
>< Özel mesajdan küfür etme vb. yasaktır.
>< Reklam yasaktır.
>< Sunucu yetkililerine saygısızlık yasaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 84080
>< Skype adresimiz: vedatact.
>< Facebook Grubumuz: facebook.com/groups/201575670670586/
><Discord Adresimiz: **********/mCwVVHa

Ekli dosyayı görüntüle 84081
>< Yeni oyuncular Çırak rütbesiyle başlayıp Yüce rütbesine kadar yükselebilir.
>< Rütbe atlamanız için /rankup yazmanız yeterlidir.
>< Toplamda 16 Tane rütbe bulunmaktadır.
>< Her rütbeye ait kit bulunmaktadır.
>< Her rütbeye ait hammadde bulunmaktadır.
>< Efsun sistemiyle lapis kazarken düşen Artemis,Ares Ve Vulcan ile /efsun menüsünden eşyalar alabilirsiniz.
>< Online olduğun her 5 dakikada bir para ödülü alırsın.
>< Hergün Farklı Eventlerle Eğlencenin Tadını Çıkarın.(OX,Rain,Maden,Parkur)
>< Küçük yarışmalarla arkadaşlarınızla eğlenceye katılın.
>< Eşyalarınızı açık artırmaya çıkarabilirsiniz.
>< Spam,küfür ve bot korumaları ile keyfiniz yarım kalmasın.
>< Adaletli kurucu ve adminler ile her türlü hizmetinizdeyiz.
>< Lapis Kazarken elmas,zümrüt,altın gibi bonuslar kazanırsın.
>< /warp koylutakasa'a uğrayıp muhteşem zırh ve kılıçları elde edebilirsin.
>< Her hafta VIP çekilişleri ile heyecanın doruğuna ulaşın.
>< 4 Farklı Boss sistemiyle arkadaşlarınızla hiç sıkılmayın ve ödüllerin keyfini çıkarın.
>< Sunucumuz %90 Türkçedir ve yaşayacağınız bir sıkıntıda rehberler hemen yanınızda olacaktır.
>< Lapis'te kazandığın leveller ile /warp tabelaench'de ench basabilirsiniz.
><
Ve Daha Birçok Şeyi Sunucumuza Uğrayıp denemeyi İstermisin ?

Ekli dosyayı görüntüle 84082
>< Sunucumuzda 4 Farklı Boss Türü Vardır.
>< Her Boss'dan düşen item zorluğa göre değişmektedir.
>< Ölürseniz eşyalarınız düşmez fakat kırılabilir.
>< /warp boss yazarak ulaşabilirsiniz.
>< Lapis kazarken hesabınıza eklenen krediler ile /magaza yazarak VIP kitleri,edit kazmalar ve şans kutuları alabilirsiniz.
>< Mağaza'da İsterseniz Kedinizle Oyun Parası'da Satın Alabilirsiniz.
>< Her geçen gün yeni itemler eklenmektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 84086
>< /warp koylutakas yazarak ulaşabilirsiniz.
>< Öncelikle Sünger Kazarak OFTCOIN'e dönüştürmelisiniz.
>< Ardından İstediğiniz Köylüden İhtiyaçlarınızı Karşılayabilirsiniz.
>< Zırh,Kılıç,Enchli E.,Balta vb. gibi eşyaları satan köylüler bulunmaktadır.

Ekli dosyayı görüntüle 84088
>< Hergün Online Sayısına Göre Eventler Yapılmaktadır.
>< 10 Kişide> Envanter, 15 Kişide>Rain ve Maden, 20 Kişide>OX, 25 Kişide>Parkur Eventleri Yapılmaktadır.
>< Parkur Eventinin 1,2 ve 3'üncülerine büyük hediyeler verilmektedir.
>< OX Eventinin 1.cisine büyük hediyeler verilmektedir.
>< Her Cuma günü 25 Kişide 1 Haftalık VIP Çekilişi Olmaktadır bunuda bir eventten sayabiliriz bence :)

Ekli dosyayı görüntüle 84089
>< Lapis Kazarak Artemis,Ares Ve Vulcan Gibi Coinlerle /efsun yazarak set ve kılıçlar alabilirsiniz.
>< 64 Artemis İle 1 Artemis itemi
>< 128 Ares ile 1 Ares itemi
>< 128 Vulcan İle 1 Vulcan itemi

Ekli dosyayı görüntüle 84095
Örnek Olarak Fedai'nin Hammaddesi

Ekli dosyayı görüntüle 84098
- SPAWN -

- 1VS1 Arena -

- Lapis -
- TabelaEnch -

MadTRen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı kötü olmuş değiştirirsen daha iyi olur.

acat32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alıntın için sağol :)

melih20031907

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Sunucudan Melord.Serverı 1 buçuk aydır oynuyorum ve gerçekten de eğlendiğim bir server,fakat her gün farklı kişilerle uğraşmak zorunda kalıyorum.Öncelikle hileler yüzünden serverı oynayamaz hale geldik,bir sürü ifşa videoları çekmeme rağmen 2 saat jail atıyolar [Bu onlara bi zarar vermez],ardından ban atıyorlarmış ki 3 gün deyip hile olan bir kişiye 1 gün bile ban atılmadı,en sonunda sınırsız banlıyorlarmış.Bu aşamalara gelene kadar yüzlerce set kaybediyorum ve kaybeden ben oluyorum.Diğer konuysa önceki hile korumanız beni 5 kez oyundan attı 2'sini kayıt aldım ve hilem yoktu fakat eşyalarımı geri alamadım.Üçüncü konu ben serverde OFTVip'im ve 50 TL Verdik vipe.Bizim çok sevdiğimiz pet olayını kaldırdılar.Ardından bir olay yüzünden tek bir kişiden muteyi almak yerine tüm oftviplerden muteyi aldılar ve buda rehberler olmadığı zaman chatte milletin birbirine rahatlıkla ana bacı sövmesini kolaylaştırdı,ve ardından TİTANVİP'lerden doğru düzgün tek farkımız olan ./fly yetkimiz alındı.Ben OFTVip'de ./fly yetkisin ilk kullanan kişiyim ve beni kimse bu komut hakkında bilgilendirmediği için bir sürü uyarı aldım.Kuruculardan biri çıkıpta bana ./warp'larda ./fly açmak yasak demedi,adamın arkasından fly ile kovalamak yasak dendiği zamandan sonra yapmadım ve ./fly ile klan evlerine girmek [Üstü açık klan evleri ender pearl ile de girilir çok basit bir şekilde] yasak denmedi dendiği zamandan sonra bir daha yapmadık fakat Mawilarq isimli kurucuya para verin o banınızı da açar,size kick mute yetkileri de verir../fly yetkisini aldıktan sonra kit süresini 1.5 güne indirdiler fakat,biz o kitleri zaten VIP Kasası için bekliyoruz.Bugünde VIP Kasası açtığımızda bir kit geldiğinde kasa anahtarı verme olayını kaldırdılar,kit bekleyemezde olduk.Umarım bu yazdıklarımı silmezsin içimi döktüm bu yazdığımın aynısını ./warp istek'te kitaba da yazdım ben ne yazarsam yazayım,CheRy'i bilmem ama Mawilarqın anladığı falan yok,Mawilarq serverı başına çal.Serverı kaç kez bırakma kararı alıp geri döndüm çünkü serverda oynama hevesim kalmadı bu tarz olaylar yüzünden,diyeceklerim bu kadar,Mawilarq senden hiçbir şey beklemiyorum bir şey yapacağın yok zaten CheRy Umarım bu yazdıklarımı görürsün.

acat32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün 15:30 'da LegendVIP Cekilisi Olacaktır sakın kaçırma

acat32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çekiliş başlıyorr

acat32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Sunucudan Melord.Serverı 1 buçuk aydır oynuyorum ve gerçekten de eğlendiğim bir server,fakat her gün farklı kişilerle uğraşmak zorunda kalıyorum.Öncelikle hileler yüzünden serverı oynayamaz hale geldik,bir sürü ifşa videoları çekmeme rağmen 2 saat jail atıyolar [Bu onlara bi zarar vermez],ardından ban atıyorlarmış ki 3 gün deyip hile olan bir kişiye 1 gün bile ban atılmadı,en sonunda sınırsız banlıyorlarmış.Bu aşamalara gelene kadar yüzlerce set kaybediyorum ve kaybeden ben oluyorum.Diğer konuysa önceki hile korumanız beni 5 kez oyundan attı 2'sini kayıt aldım ve hilem yoktu fakat eşyalarımı geri alamadım.Üçüncü konu ben serverde OFTVip'im ve 50 TL Verdik vipe.Bizim çok sevdiğimiz pet olayını kaldırdılar.Ardından bir olay yüzünden tek bir kişiden muteyi almak yerine tüm oftviplerden muteyi aldılar ve buda rehberler olmadığı zaman chatte milletin birbirine rahatlıkla ana bacı sövmesini kolaylaştırdı,ve ardından TİTANVİP'lerden doğru düzgün tek farkımız olan ./fly yetkimiz alındı.Ben OFTVip'de ./fly yetkisin ilk kullanan kişiyim ve beni kimse bu komut hakkında bilgilendirmediği için bir sürü uyarı aldım.Kuruculardan biri çıkıpta bana ./warp'larda ./fly açmak yasak demedi,adamın arkasından fly ile kovalamak yasak dendiği zamandan sonra yapmadım ve ./fly ile klan evlerine girmek [Üstü açık klan evleri ender pearl ile de girilir çok basit bir şekilde] yasak denmedi dendiği zamandan sonra bir daha yapmadık fakat Mawilarq isimli kurucuya para verin o banınızı da açar,size kick mute yetkileri de verir../fly yetkisini aldıktan sonra kit süresini 1.5 güne indirdiler fakat,biz o kitleri zaten VIP Kasası için bekliyoruz.Bugünde VIP Kasası açtığımızda bir kit geldiğinde kasa anahtarı verme olayını kaldırdılar,kit bekleyemezde olduk.Umarım bu yazdıklarımı silmezsin içimi döktüm bu yazdığımın aynısını ./warp istek'te kitaba da yazdım ben ne yazarsam yazayım,CheRy'i bilmem ama Mawilarqın anladığı falan yok,Mawilarq serverı başına çal.Serverı kaç kez bırakma kararı alıp geri döndüm çünkü serverda oynama hevesim kalmadı bu tarz olaylar yüzünden,diyeceklerim bu kadar,Mawilarq senden hiçbir şey beklemiyorum bir şey yapacağın yok zaten CheRy Umarım bu yazdıklarımı görürsün.
- Hile Koruması Güncellendi
- OFTVIP'lere sohbeti silme ve mute yetkisi tekrardan verildi.
- Uyarı'dan Sonra Tekrar Hile Açanlar Sınırsız Banlanıyor.(2 Vip bile bu yüzden banlandı.)(Açılabilen Tek Hile NoKnockback)
- Kitler Düzenlendi Kasalar'da Aynı Şekilde.

paperroses

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Servere Girdim. Server Gerçekten güzel oyuncular birbirleriyle yardımlaşıyorlar. yetkililer çok ilgi gösteriyor oyunculara. ben çok beğendim benden Onlara Kocaman Bir Kalp <3
harika bir server muhteşem server tadından yenmez harikalrın ötesinde bir server

paperroses

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
harika bir sever tekrardan yazma gereği duydum harika bir sever gelip oynamalısnız<3<3<33<3<3<3<3