Play.OyunEsiri.CoM | Skyblock > Faction > PVP > SurvivalGames > Eggwars

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0

Sunucu IP Adresi : Play.OyunEsiri.Com
Sunucu Sürümü : 1.7.x - 1.8.x
Toplam RAM Miktarı: 32 GB
TeamSpeak3 Server: ts3.oyunesiri.com [Yakında]
Web Site: www.oyunesiri.com

BaranArslanMRJ
(Kurucu , Developer )
MirzaMutluMRJ (Kurucu , Developer )
KarahanMRJ (Admin , Topluluk Yöneticisi )
UfukMRJ ( PVP Yetkilisi )

Merhabalar, Sizlere tanıtacağım sunucu OyunEsiri
Sunucumuz önceden kaliteli ve uzun zamandır açık olan MRJNW HUB sunucusuydu ve 250 onlineye kadar ulaştı daha sonrasında bir takım sorunlar oluşarak sunucu 150 onlineye kadar düştü zamanla bu online azaldı biz de sade sunucu yani skyblock olmaya kadar verdik ve 90 online oldu sade skyblock olarak tekrar HUB yaparak 150 kadar çıktık lakin okul başladığından VIP satışları düştü ve sunucu kapandı aradan tam 1,5 ay geçerek tekrar HUB olduk ve bu sefer kapanmak yok yaklaşık 8 aydır aktifiz ve hep aktif olucağız.​
OyunEsiri - Baran

Genel Özellikler
(PEK YAKINDA)

Giriş Sunucusu

Lobi Sunucusu

Skyblock Sunucusu

SurvivalGames Bekleme Lobisi

Sunucudaki tüm Mimariler bize aittir ''Maplar çalıntı'' demeden önce kanıt veriniz lütfen.
Konu tasarımı tamamen bize aittir.

Sunucuya göz atmadan kötü yorumlar atmazsanız seviniriz lütfen her ne kadar düşmanım olsanda.

Emeği Geçenler ;

@Ridvan_44
@KadirYalcinCR
@caandalek
@batihost.com

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Hımm Baran Sunucun Gayet Başarılı ve Emek Verilmiş. Çok Uğraştın bu sunucuyu Kurmak İçin ama bence başardın. seni iyi yerlerde görmek güzeldir.

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle mükemmel bir sunucu sunucuya şu an giremedim ama düzelir inşallah.

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
Yenilikler!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
> Bot koruması değiştirildi
> Facton /warp arsalar build değiştirildi
> Faction Market'te olan açık düzeltildi
> Faction Boss yapı çalışmaları başladı
> Faction yeni event Parkur eklendi yenileri pek yakında
> Skyblock yeni spawn çalışmaları başladı
> Skyblock yeni event Cow Parkour eklendi yenileri pek yakında
> Skywars sunucusu yarın aktif

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sunucumuzun ilk gün ki rekoru!

Gün geçtikce sorunlarımızı hallediceğiz daha iyileri için çalışacağız.

Sunucu Aktiftir...

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Taa aylar önceki klasik Hub'lar gibi. Genel olarak atmosferi olsun, bazı özenilen mesaj düzenleri, ve moblara tıklandığında gönderilen "help" mesajı... Böyle sunucuları gördükce premium alamayan arkadaslar icin üzülüyorum, el mahkum, mineplex'i görseler adım atmazlar. Başarısız, tavsiye etmem.

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
Sunucu Basarisiz Ve Maplari Gerçekten Çok Kötü :( igrenç ötesi tavsiye etmiyorum
Düşmanlıktan dolayı sunucuyu kötülemene gerek yok biz enazından el yapımı maplar kullanıyoruz sizin gibi yabancı sunucuların alıntı maplarını kullanmıyoruz sizin pluginler Lovegame skyblock almışsınız editlemişsiniz bence ağzımı açtırma :) Konuyu tartışmaya uzattığın sürece şikayet ediliceksin forum kurallarını okumanı tavsiye ederim iyi günler :)
Taa aylar önceki klasik Hub'lar gibi. Genel olarak atmosferi olsun, bazı özenilen mesaj düzenleri, ve moblara tıklandığında gönderilen "help" mesajı... Böyle sunucuları gördükce premium alamayan arkadaslar icin üzülüyorum, el mahkum, mineplex'i görseler adım atmazlar. Başarısız, tavsiye etmem.
Eğer ki fark ettiysen mobların orda Pek yakında yazıyor değilmi ? yani daha bitmemiş ayarlanıyor help komutu demeside çok normal commandnpc'ye belirli komutlar deniyoruz aktarması komutlar çalışmayınca help diye hata veriyor..Mineplex ile bizim sunucumuz birmi tabii ki Mineplex gitseler daha kaliteli.''Başarısız tavsiye etmem'' demişsin teşekkürler başarısızdır belki doğrudur açılalı 2gün oluyor hangi sunucu acıldığında çok kaliteliydi veya çok ama çok güzel pluginleri mapları vardı söylermisin ? her sunucu açıldıktan belli bir süre sonra pluginlerini yeniler , maplarını tazeler anlatabildim mi? zaman olduktan sonra kalite artar...
Hemen önyargılı olmayın zaman tanıtın kötülemeyin açılır açılmaz size nasıl bir sunucu sunmamızı istediniz Mineplex veya Hypixel mi olsun istiyorsunuz? Sonoyuncu bilene 4yıl'da evrim geçirdi anlamışsındır umarım :) Konuyu tartışmaya uzattığın sürece şikayet ediliceksin forum kurallarını okumanı tavsiye ederim iyi günler :)

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
eee insani dürtersen sana dalaşır :) dikkatli yorum yapmalisin . ayrica yabanci sunuculardan? o Spawn Nedir söylermisin? ve agzimi açtirma . diyene bakin hele. ssleri yiğdirma buraya sonra zirliyabilirsin kurallari oku diye :) yeniden tartişmiyalim küçük adam hadi eyw :)
Bana SS atsana neyin ssini atıcaksın? Hadi bakalım yoksa ben mi senin skyblock mapının çalıntı olduğu sunucuyumu atim?

MirzaMutluMRJ

PLAY.MRJNW.NET
En iyi cevaplar
0
pf -_- allahim yarebbim yine ayni konu arkadaşim satin aldim dedim paypal hesabinin ss sini yolladim hala akillanmadin neyin kafasini yaşiosun anlamiyorum ki . benim mapimi kullanmisin . üstüne üstlük . skypede bana diosunki . ben senden almadim yabanci sunuculardan aldim diye ss yi atarsam kapaticakmisin o güzel çeneni :)

Ayrica O Sunucunun İpi Ben Verdim :) Verdigimin skype konusmasinin ss sini bile atabilirim :) çok konusuosun :)

amacini anliyorum ayrıca. yorum kasıyorsun :) izin vermicem ve susuyroum :)

Tek Kelime Çok Ç**uksun Gerçekten mi? :) ahaha tamam tamam sustum
Öncelikle o lafları sana ben değil kadir dedi 2.Olarak benim mapım kötü ve çalıntı öylemi ??

Hadi benim geçerli kanıtım burda kendi ellerimle lobiyi yaptığım zamanlar.Peki ya senin kanıtın nerde benim mapım kötü olabilir ama en azından el yapımı dostum bu kaliteyi +1 adım öne ittirir senin alıntı mapın ise -1 yapar bu işi istersen konuşma?

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
@sfemnksbk3 Kardeşim Senin Sorunun Ne bizim İle Seni Uyarmıştık. Ve hayla Devam Ediyorsun Çalıntı Felan Diyorsun. Skyblock , Survival , Lobin Çalıntı. Hayla Burada Kendini İyi Duruma Düşürmeye Çalışan Bir Çocuksun. Geçen Yaz Benden Plugin Paketi Diye Yalvaran Çocuk Şimdi burada Bizi yargılıyor.Ah be güzel Kardeşim önce kendi sunucuna Çeki Düzen ver sonra gel de burada Kendini yargıla Şimdi Mesaj atmaya Hayla Kendini Zorlucaksan Bizde Zorlarız No Problem